dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Saldeetavas saturs.

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Sat Aug 20, 2005 11:10 am    Post subject: Saldeetavas saturs.

Peec taa konamja triida, un veel dazhu centieniem, uznaaca shausmiiga nostalgjija taapeec izdomaaju ka jaaparakaajas kas man ir iesalis starp pelmenju pacinju un vistas galju. :)

Grand Terorismo:
Ap y2k1 beigaam biju safanojies par bombermani, iespeejams taapeec ka citas speeles kompis nevilka. Veel praataa bija arii 11.sept. notikumi, taa ka rezultaats bija sameeraa logisks - bombermanis ar OsamuBL galvenajaa lomaa. Taa neko koncepts, ne...



Veel arii tie bija pirmie eksperimenti ar ogl un c++:



Tetris3D:
Njemot veeraa senseno patiesiibu par iesaaceejiem un tetra kodeeshanu, shaads solis stjiet ljogjisks, ja vien...

tetris nav ar reaalistisku 3d grafiku, shizetu un gaismas efektiem.
No kljuudaam maacaas?


ja var saskatiit, kluchi paarvietojas arii dziljumaa.


TankWars3D:
Par sho laikam biju vislepnaakais jo tur bija sameeraa viltiiga fizika un AI, skatos tagad kodaa un briinos...


pie tam, speele reizeem bija pat aizraujosha


tachu kaadu laiku veelaak viss apnika un saakaas "dirshanaas"(TM)

Shii sceena, lai arii nav redzams, ir sorteeta ar kd-tree un viss iznjemot tanku ir tika veidots no kasteem.
Jautri tachu bezjeedziigi!

Viss, mans ledusskapis ir tukshs.

Velkomeeti postot savus pusfabrikaatus!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Mon Aug 22, 2005 11:35 am    Post subject: Skat

Mani projekti nekur nav zuduši, tie attīstās, tāpēc te neko nelikšu!
Back to top
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 12:20 pm    Post subject: Re: Skat

Labi,
bet vai tieshaam nevienam nav saglabaajushies kaadi veci skriini?
:)
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 3:11 pm    Post subject:

Ehh, man gan paaraak daudz nebuus ko ielikt, jo visas vecaas speeles ir zudushas kaadaa no daudzajaam migraacijaam no viena kompja uz citu un hdd mainjaam. Vieniigais, ko atradu ir shitaadas triis lietas.

Tas pats vecais DogFight:

Tad veel bija shitaada lietinja - karaatavas:

Un, lai arii ne speele, bet no shiem 3 visnopietnaakais - AnimEd, jeb animaaciju editors, ko gribeeju savaam speeleem taisiit. Nekas dizs tur beigaas taa arii nesanaaca (lai gan man tur bija pat taadas lietas kaa IK solvers 3 kaulu sisteemaam Razz un, kaa skriinaa redzams, pa 5min tiiri labi noskinoju piiles modeli no tutoriaalja un uztaisiiju animaaciju Smile ), bet kaa iemesls pamatiigi iemaaciities vajadziigo mateni bija tiiri labs.


Veel vareetu paraadiit paaris 13h speeliites, bet diemzeel taas ir zudushas. Bij man paaris: pacman un tancinju kloni, dazi pusizcepti side scrolleri un taads primitiivs software 3d renderers (liidz tekstuuraam gan taa arii netiku Smile ). Ehh, atminjas...


Last edited by GiGa on Thu Aug 25, 2005 3:28 pm; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send e-mail
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 4:43 pm    Post subject:

Oho, tas editors izskataas nopietni. Mani tuulju taisiishana vienmeer ir baidijusi Very Happy Kaa tu vinju - tiiri uz WinApi un GL taisiji?? (mani vienmeer ir baidijusi tiehi WinAPI dalja Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 5:08 pm    Post subject:

Jap, WinAPI un OGL. Bet vispar tagad esmu paarvaacies uz wxWidgets. Cross-platform man peedeejaa laikaa saak pievilkt aizvien vairaak Smile Bet nu, kaa jau teicu, no toolja tur nekas labs nesanaaca, bet pieredze bija laba. Ar to es nonaacu pie secinaajuma - savi editori nav jaataisa, ja iespeejams iztikt ar exporteri no maksha/mayas Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 5:18 pm    Post subject:

Emm... man nerāda GiGa bildes.
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 5:26 pm    Post subject:

tas times lv kaut ko chakareejas - tieshos linkus caur http neljauj likt (vismaz man tad never valjaa), taapeec ieliku caur ftp ar passwordu... pameegjini ar shito url: ftp://temporary:kaarpucuuka@temporary.times.lv

EDIT: ee, laikam nav tas... tagad man ar neraada... nez kas pa lietu
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 5:34 pm    Post subject:

Heh, caur ftp ejot iekšā:
Quote:
RETR denied: quota exceeded: used 10.37 of 9.54 download Mb
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 5:45 pm    Post subject:

lol, liela gan taa quota Razz labi, nepiegruzjosim topicu. gan jau peec kaada laicinja paraadiisies
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Mon Aug 22, 2005 11:35 pm    Post subject:

Tālajā 1996. gadā, kad biju 12 gadu jauns un dumjš, un vēl tikai mācēju programmēt QBasic'ā biju nodomājis taisīt baigo spēli ar labirintu.
Nosaucu to par !WOLFS! Spēles būtība - divi čarakteri ascii(1) un ascii(2) :) skrien pa labirintu līdz izejai X. Darbība notiek teksta režīmā.
Vēl ir arī mūzika - tipa notis ar PLAY komandu atskaņotas uz dažādiem eventiem (intro, līmeņa iziešana). Līdzi uztaisīju arī līmeņu redaktoru (kauta arī paši līmeņi glabājās plain txt failos ;)
Tagad pat skatos, biju instalāciju (install.exe) uztaisījis ;)
Diemžēl nekur tālu netiku, līmeņus slinkums bija taisīt (2 gabali tikai kopumā bij), AI kautkā nevilka taisīt (spēle palika Player vs Player).
Ja readme.txt failā esošajai informācijai var ticēt, tad to visu taisīju ±1 mēnesi. Nezinu kāpēc, bet pasauli spēle neieraudzīja. :)
Šitai spēlei man vēl bij variācija, tikai tā gan pazudusi, kautkas līdzīgs worms+bolderdash krustojums ascii režīmā. Kad arī ascii(1) un ascii(2) skraida pa laukumu ar akmeņiem un grūsta tos viens otram virsū.. bet nu vairs precīzi neatceros.

Reku šeku daži skrīni:
Intro:

Main menu:

Spēle darbībā uz CGA savietojama monitora =25 rindiņas vertikāli:

Spēle darbībā uz VGA savietojama monitora =60 rindiņas vertikāli, Dosbox gan uz to nogļuko un nerāda apakšu (windows gan rāda visu ok, bet tur nevaru skrīnšotu uztaisīt). Paredzēts vēl ir EGA savietojamiem monitoriem =50 rindiņas (ja nemaldos):

Līmeņu redaktora ieejā prasa paroli:

Redaktors darbībā:
Back to top
View user's profile Send e-mail
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Aug 23, 2005 4:44 pm    Post subject:

es ar kautko buuveeju pirms kaada gada - vairaak mani intereseeja tieshi fizikas puse un sanaaca pat tiiri straadaajosha mashiinas fizika buuveeta uz Tokamaka.


Zheel gan ka laika truukuma deelj tagad nesanaak atgriezties - es jau ar sevi mierinu ka tas ir tikai iesaldeets un cerams ka kaadreiz atgrieziishos Smile.

PS. par mashiinas un disku modeli nepiesieties - NAV NAV tas mans, nospeeru un paarveidoju no GTA uz savu formaatu Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Spēļizstrāde Latvijā All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group