dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

C++ Builder 6 - kaads vispaar lieto?!? nav iisti ar Gamedev

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Fri Aug 26, 2005 11:36 am    Post subject: C++ Builder 6 - kaads vispaar lieto?!? nav iisti ar Gamedev

iisaak sakot nepiecieshama paliidziiba! nu nez - nolikts man priekshaa un es vispaar nekaa nesaprotu. tabi un whitespace pilniigi vienaa putraa, texta highlight ir tikai c standarta tipiem(int, long, void) paareejais ir viens liels melns teksta blaakjis. pietam sakaartot struktuuru paaredzamu ir pain in da ass. debugerii iipashi vinjam jaapaprasa lai shis standartinfo tev iedotu(call stack, locals). Pameegjinaaju uzlikt Visual Studio emulation, bet tas paliidzeeja tikai shortcut keyiem. Nemaz nerunaajot par intellisense - tas man nostraadaajis ir tikai 2 reizes 2 nedeelju garumaa(NOPIETNI), parasti pasaka ka source code has problems?!?. Uzbraucot ar peli uz kaadiem tipiem/variabljiem - pamatiigi iebremzeejas un ik pa laikam pamanaas veel izmest kau kaadu runtime-error. Tad nu gribeetu uzzinaat vai prieksh shii te C++ buildera ir kaut kas liidziigs VisualAssist. Savaadaak vairaak nervus bendeeju nekaa sanaak izdariit. PS - tas man darbam nepiecieshams
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Sat Aug 27, 2005 9:36 am    Post subject:

Nelietoju, bet labāk taču iedabūt sev datora cietajā diskā Visual Studio NET 2003.
Dabūt var pie manis .... he he..
Back to top
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Sat Aug 27, 2005 10:56 am    Post subject:

da nee - es nemekleeju alternatiivu C++ Builderim. man ir nepiecieshams vinsh pats. vnk darbaa peekshnji nepiecieshamas updates applikaacijai kas buuveeta uz C++ Buildera ar taam borlanda vcl biblioteekaam un attieciigi ir neporteejama uz visual studio.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group