dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Spotlight
Goto page Previous  1, 2
 
dev.gamez.lv Forum Index -> OpenGL
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Thu Sep 01, 2005 4:14 pm    Post subject:

Vecais_Dumais_Laacis wrote:
un shobriid vinsh tev atbild?

Un šbrīd arī viņš neatbild! Bet vajadzētu gan.

Labi, ko tu darītu manā vietā. Pasaki to skadri un gaiši, lai mn vienreiz pieliec, citādi man liekas, esmu sumurburums-klauns.
Back to top
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu Sep 01, 2005 8:18 pm    Post subject:

ja tu vinju nevari dabuut rokaa un darbu vinsh nedara tad pasaki vinjam veidaa kaa juus varat sazinaaties (un ja jums savaa starpaa nav citu sakaru kaa forums tad kaada tur baisaa runa par sadarbiibu? un pat 'darbu') ka viss cauri un meklee jaunu cilveeku vietaa vai arii dari pats. shobriid vairaak tas izskataas peec taa ka tu gribi lai visi redz cik tu esi kruts un kaadu 'atlaid' - kuru tas interesee? vari protams publiski pabriidinaat citus ka luuk tas tur tips nav uzticams jo neizdariija to un to.

iedomaajies sevi kaa darbinieku uznjeemumaa kuraa vienaa telpaa straadaa padsmit cilveeki ienaak projektu vadiitaajs un publiski saak uz tevis bljaut ka tu luuk kautko neesi izdariijis un esi tups kaa zaabaks. gribaas? taadas lietas runaa aci pret aci un privaati. (normaali projektu vadiitaaji protams ;)


par tevi kaa klaunu.
tu pazinjo ka paarcel 2as speeles uz naakoshgadu dazhaadu iemeslu deelj. + veel bija posts par 'konamis maita piechakareeja'
a tu joprojaam piedaavaajies kaa uubergrafikjis.
+ palasot tavus postus nekaads citaads iespaids nerodaas. ja nu vieniigi kaada shizofreenijas forma. bija ieksh boota kaads Progotajs - djika liidziigs tev.

interesentiem
http://boot.lv/forums/search.php?search_author=Progotajs
http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=Progotajs+site:.lv&sourceid=opera&num=25&ie=utf-8&oe=utf-8
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Sep 01, 2005 8:43 pm    Post subject:

haha, labi ka vēl Andrītis neiznāca..
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu Sep 01, 2005 9:09 pm    Post subject:

nu ar andriiti man saskare nekaada nebija, a ar progotaaju bija shkrobe ka shams coders.lv domeenu izcuukoja
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Sep 01, 2005 11:54 pm    Post subject:

tiesa gan
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Sep 02, 2005 2:57 pm    Post subject:

vairaak offtopic luudzu nevaig Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Sat Sep 03, 2005 12:40 am    Post subject: Bija jautri palasīt ;)

Nu tā beidzot varu arī atbildēt ... vispār nezinu kāds šitam visam sakars ar uzdoto jautājumu par SpotLigt, nu bet labi ...

Nevienu negribu apvainot un tāds arī nav mans mērķis šeit...

1) Par to ka es neatbildu .. pēdējā ziņā man netika uzdots neviens jautājums, tāpēc arī neatbildēju. uz pārējām visām esmu atbildējis
2) Es kodu aizsūtīju un nekad neesmu teicis ka es neko nevaru nokompilēt ... "man pie mammas inbox nestrādā" - vai tik tas nebija Konais teiciens
3) Aizsūtīju arī to skeletu animāciju - atbilde "man vajag lai var izdarīt tā lai katrs personāžs dara katrs ko citu" .. nu čau rasma
4) Es nez cik reizes rādīju un vēl arī manās pamācībās viss apgaismojums ir, bet - Konamis: "Kā var dabūt point light bez galvas sāpēm"
Pilnīgi nav nekādas sajēgas kā kas darbojās. Es sapratis, ka no tiem atsevišķiem koda gabaliņiem nav jēgas, sāku rakstīt visu Renderēšanas dzinēju, nav jau grūti izpalīdzēt cilvēkam, tas arī man prasīja vairāk laika... un vēl piedevām teicu ka es uz mēnesi braucu projām. Atgriezos, paziņojums par to ka viss iesaldēts... labi man arī citas lietas jādara... pēc nedēļas paziņojums ... kur kods? .. ???? ... Nu labi ja jau jāturpina, tad ķeršos klāt ... nākamajā dienā (laikam Piektdiena) Ja līdz nedēļas beigām nebūs tad es esot izslēgts ... nu ok .. ja jau izslēgts tād izslēgts ... un kas man bija jāatbild? jālūdzās lai ņem mani atpakaļ?????

p.s.
Quote:

Nu, teiksim es, esmu profis tieši uz Biped sistēmu un animāciju.
Programmēšanā esmu profis uz failu ielādi un izlādi. Tipa - fscanf un fprintf.

bez komentāriem Wink[/i]
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Sat Sep 03, 2005 12:41 am    Post subject:

Oi sorry GiGa, viss es vairs neko te nerakstīšu Smile
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Sat Sep 03, 2005 10:38 am    Post subject: Nu ..nu

Vecais_Dumais_Laacis wrote:
par tevi kaa klaunu.
tu pazinjo ka paarcel 2as speeles uz naakoshgadu dazhaadu iemeslu deelj. + veel bija posts par 'konamis maita piechakareeja'
a tu joprojaam piedaavaajies kaa uubergrafikjis.
+ palasot tavus postus nekaads citaads iespaids nerodaas. ja nu vieniigi kaada shizofreenijas forma. bija ieksh boota kaads Progotajs - djika liidziigs tev.


Nu ..nu .. ar Kristiānu mēs vienojāmies, es viņam visu paskaidroju, es jau nezināju, ka viņam vajag Silicon Graphics cienīgu datoru ar 4 GB operatīvo. Domāju, kādu skapīti, lācīti, vai tipiņu vienu ....arēnu šim uztaisīju, LCD monitoru arī ... bet kad lieta nonāca līdz 15 tipiem vienā kadrā, es neizturēju ... . Ierim es uztaisīju, pats zini, jo man ir pieredze un dators šito jaudu atļauj.
Tā kā pats esi Klauns un tikai tāpēc, ka neko neesi sapratis!
Back to top
Guest






PostPosted: Sat Sep 03, 2005 10:40 am    Post subject:

Vecais_Dumais_Laacis wrote:

iedomaajies sevi kaa darbinieku uznjeemumaa kuraa vienaa telpaa straadaa padsmit cilveeki ienaak projektu vadiitaajs un publiski saak uz tevis bljaut ka tu luuk kautko neesi izdariijis un esi tups kaa zaabaks. gribaas? taadas lietas runaa aci pret aci un privaati. (normaali projektu vadiitaaji protams Wink


Protams, ja viņš ir tev rokas attālumā, nevis internetā.
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Sep 03, 2005 10:57 am    Post subject:

Taapeec, ka sho postu saturs man likaas iipashi uzjautrinoshs, nedzeesiishu Razz bet ja veel kaads kaut ko pateiks, kas nebuus sakaraa ar makmika jautaajumu, dzeesiishu aaraa.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> OpenGL All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group