dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

-
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Tue Sep 06, 2005 2:07 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Tue Sep 06, 2005 2:14 pm    Post subject:

Es Hobitam aizsūtīšu PM par šo balsošanas ideju, domājams, ka būs kāds rezultāts.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Sep 06, 2005 3:08 pm    Post subject:

Pirmkārt, ja nemaldos, tāda sistēma jau būs šogad un tas ir izrunāts - vismaz ir runāts ar komisijas cilvēkiem par tādu lietu.

Otrkārt, Konamis, piedod, bet tu esi ēzelis.
Quote:

jRPG?
A kā tev uckRPGxACT?
Tādu žanru zini? Es ar nezinu un tāpēc šis stāsts nav par to.
Ideja ir tāda, ka paši konkursanti ieliek sev žanra nosaukumu.
Kas ir RPG? Tas ir Bard's Tale, tas ir

Pirmkārt, jRPG ir diezgan oficiāla un plaši pazīstama žanra abbreviatūra "japanese RPG", kas attiecas principā uz lielāko daļu (ja ne visām) konsoļu "RPG" spēlēm - tur Grandia's, FinalFantasy un citi mēsli. Žanrs būtiski atšķirās no klasiskā, jeb vienkārši "cRPG". Un tas nav šauru personu loka pieņemts apzīmējums, bet plaši izmantota abbreviatūra gan žurnālos, gan internetā, gan diskusiju forumos, gan galu galā pašu izstrādātāju terminoloģijā. Tu tātad parādi, ka nezini tādu elementāru lietu. Tas ir pirmais iemesls, kāpēc esi ēzelis (kas būtībā nepavisam nav slikts dzīvnieks).
Otrkārt, "BardsTale" ir viens no vis-, vis-, vis-, vis- sliktākajiem cRPG piemēriem, kurus tu varēji "izdomāt" (vai kā tu dēvē šo procesu). Patiesībā, "BardsTale" ir vairāk advenčuris, actions vai vismaz diablo-veidīgs slašeris (kas tas NAV! jo tam trūkst daudzu diablo kloniem piemītošu īpašību). Es nesaku, ka tā būtu slikta spēle un es nesaku, ka to nedēvē par RPG, taču ir jābūt totālam idiotam, lai šo spēli izmantotu par žanra ikonu. Par laimi tu esi tikai ēzelis.
Nu un treškārt, tu nesaproti terminu "definīcija" vai "definēt". Tu mini piemērus (brīžiem diezgan, brīžiem izteikti neveiksmīgus), bet tu nedefinē žanru. Tu nevari salīdzināšanu ar esošu spēli saukt par "definēšanu". Tas ir trešais (un, manuprāt, ne tuvu ne pēdējais) iemesls, kāpēc tu esi ēzelis - tu nesaproti vārdu nozīmi.

Tāpēc pastāvi pie ratiem, kamēr lielie puikas (kas, starp citu, piedalīsies konkursā un kuru viedoklim ir lielāka nozīme nekā tavam ar morpheus'a sindromu apsēstajam virtuālajam tēlam) izspriedīs ko un kā darīt. Pareizāk, tie jau ir izsprieduši un tu te diezgan muļķīgā kārtā pa tukšu maisi gaisu. No otras puses, tā ir demokrātija un visiem jāļauj izteikties. Arī ēzeļiem.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Tue Sep 06, 2005 3:21 pm    Post subject:

Apofiss: Par sho teemu jau tika runaats ljoti daudz, vari pamekleet shai pat sadaljaa, vai sheit.
Pamataa vienoshanaas toreiz bija taada ka buus divas balsoshanas sisteemas, viena no lietotaajiem, un otraa zhuurija.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Tue Sep 06, 2005 4:02 pm    Post subject:

Thanks Hobit par atbildi. (skaidrs, tātad būs divas balsošanas)
Back to top
View user's profile Send e-mail
banshee



Joined: 22 Aug 2005
Posts: 10
Location: Behind you

PostPosted: Tue Sep 06, 2005 8:02 pm    Post subject:

Konamis: es negribu atkārtoties bet: GTA daudz kur tiek dēvēts par Real Life - jo tur ir kopā Action, Simulation, Racing, .... ,
_________________
If you hear me screaming- you'll be dead
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:06 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
Guest






PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:15 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
Guest






PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:26 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:31 am    Post subject:

Quote:
Vai tas ir tas, kā to pieteica konkursants, jeb tas ir kas cits. Un, kas trūkst tai spēlei šajā nozīmē. Vai tiešām tik grūti saprast?

Pienemsim, ka es uztaisu lielisku sporta simulaatoru, bet nosaucu to par RTS. Speele ir satriecosa, bet taa galiigi nav sporta simulaators. Peec tava kriteerija sanaak, ka es zaudeeju veselu 5dalju vai pat 4dalju veerteejuma. How stupid is that?
Nu labi, tas ir tiiri taads maaksliigs piemeers. Panjemsim reaalaaku piemeeru - es uztaisu FPS ar RPG, RTS un pat TBS fiichaam. Speele ir lieliska, bet zhanram FPS atbilst ljoti slikti. Atkal, speele tiek noveerteeta buutiski zemaak tieshi veerteejuma sisteemas probleemu deelj.
Kaads sakars zhanra izveelei ar speeli?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
kaszu



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 103
Location: Iceberg, Northpole

PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:33 am    Post subject:

Kam speles ir domatas? Prieks vienkarsies speletajiem. Viniem tak vienalga, ja tur ir neliela nobide no zanra. Gamespota ir rakstits, ka GTA ir action, bet tas ta gluzi nav, ka jau pats ari piekriti.

Svarigi ir nevis kas par zanru, bet kads izpildijums.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Wed Sep 07, 2005 11:49 am    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:34 pm; edited 1 time in total
Back to top
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Wed Sep 07, 2005 2:07 pm    Post subject:

konam', "speeles atbilstiibu pieteikumaa uzrakstiitajam zzanram" veerteet buutu galiigi garaam. varbuut kaads peeksni jauc RPG ar FPS (piem. abos gadiijumos viduu burts "P"), tad buutu lieki vinjam sieties klaat par neprecizitaateem pieteikumaa, ja speele sanaakusi laba. iedomaajies, 13 gadiigs 4acains kodeeshanas guru beisikaa uzraksta uuber-speeli, bet taa kaa sajeega par zzanriem vinjam nav (teiksim, nelasa "datorspeelju literatuuru" (tas pats gamespot)), vinss paliek otrajaa vietaa tikai deelj mazas nezinaashanas. kaa vienmeer atradiisies kaads objektiivais veerteetaajs, kurss teiks: "paga, bet vinss takss bija pelniijis 1. vietu" kaa kaads sseit teica, ka Sitikanai buutu bijis jaaatrodas zemaak (bezsakars, bet domu saprati..)

"atbilstiibu zzanram" driizaak vareetu paardeeveet par "atbilstiibu saakotneejam konceptam", lai gan arii tad izstraades laikaa [man] gadaas konceptu piesliipeet vai apgraiziit. ...un taapat sheit reti kurss savai speelei gatavo "dizaina dokumentu", lai zzuurija vareetu saliidzinaat kaa bija ieplaanots saakumaa ar to kaa sanaaca beigaas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Wed Sep 07, 2005 2:19 pm    Post subject:



Last edited by Guest on Mon Sep 12, 2005 12:35 pm; edited 1 time in total
Back to top
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Wed Sep 07, 2005 2:25 pm    Post subject:

Quote:
Pārejam pie jautājuma par divejādo balsošanu.


Vai tad šis jautājums nav jau skaidrs? Cik es saprotu, būs divas balsošanas.

Hobit!?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group