dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

DirectX 10

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX
View previous topic :: View next topic  
Author Message
savage



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31
Location: Riga,LV

PostPosted: Sat Sep 10, 2005 7:21 pm    Post subject: DirectX 10

http://theinquirer.net/?article=25902
Iekrita acis tiesi viena fraaze
Quote:
is supposed to run much faster
. Ja sobrid DirectX un Opengl skrien vienada atruma, tad pec DX10 paradisanas Opengl vares nolikt plauktinja?
Back to top
View user's profile
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat Sep 10, 2005 7:54 pm    Post subject:

Ja vien nepastaavees kaut kas, kas speciaali ierobezos OGL aatrumu, taadam apgalvojumam nav pamatojuma (attiecas uz "pec DX10 paradisanas Opengl vares nolikt plauktinja"). Jo galu galaa gan OGL gan D3D aatrumu noteiks video kartes un to draiveri. Te runa varbuut iet par laiku, ko programma pavada grafiskaas biblioteekas dll'os, nododot info no programmas uz video karti. Bet tur pagaidaam D3D ir leenaaks par OGL (D3D OO dizaina sekas). Bet shii starpiiba ir ljoti minimaala un nekad nespeelees lielu lomu. Bottom line: jebko, ko spees jauna D3D versija, varees atkaartot arii OGL.

Cita runa ir par to, ko MS vispaar domaa iesaakt ar Longhorn, un kaa tas atsauksies uz OGL supportu jaunajaa OS: Mazliet konkreetas informaacijas, variaacija par teemu.
Taadaa veidaa OGL uz Longhorn saak izskatiities mazliet nepievilciigi.

Dziivosim, redzeesim, kaa tas beigsies.
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Sat Sep 10, 2005 10:49 pm    Post subject:

savage izlasi visu teikumu
Quote:

The DirectX 10 API will have completely new and faster dynamic link libraries (DLLs) and is supposed to run much faster


Tieši tas ko Giga rakstīja.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
savage



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31
Location: Riga,LV

PostPosted: Sun Sep 11, 2005 1:29 pm    Post subject:

Ja es izlasiju to teikumu un tur man liekas, ka 'un' atdala divas neatkarigas teikuma dalas. Viena ir
Quote:
The DirectX 10 API will have completely new and faster dynamic link libraries (DLLs)
un otra
Quote:
is supposed to run much faster
Ja vinji to domatu kopaa tad rosi butu
Quote:
The DirectX 10 API will have completely new and faster dynamic link libraries (DLLs) so it is supposed to run much faster
Varbut kludos, bet jebkura gadijuma atrumam japieaug vai viens vai otrs gadijums. Es gan neesmu piedalijie OpenGl izstrade, bet man neticas, ka vinju nekas neierobezo un vinjs ir ideals (atruma zinja). Galu gala ari API var uzrakstit neoptimalu. Bet man neliek meiru tomer tas V_API_A = V_API_B un V_API_A1 > V_API_A, tad V_API_B < V_API_A1
Back to top
View user's profile
HaRRiKiRi
Guest





PostPosted: Sun Jan 22, 2006 6:29 pm    Post subject:

Iemaacies anglju valodu. Smile Ar "is" neatdala teikumu, var atdaliit piemeeram ar "and". Un tas ko jau teica. Vinhs vnk rakaasies aatraak pa dll failiem, bet cik labi iet pati programma ir atkariigs no video kartes. Jo ja tev ir UUBER video karte tad speele vispaar nevajag optimizeet. Smile
Back to top
HaRRiKiRi
Guest





PostPosted: Sun Jan 22, 2006 6:31 pm    Post subject:

nevermind par to pirmo dalju. pats nebiju izlasiijis to teikumu. zna4it domaat tu ta vareeji. Smile
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group