dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

The Project Snow
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Electrol



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 23

PostPosted: Tue Oct 18, 2005 1:42 pm    Post subject: The Project Snow

Arrow Šeit varat izteikt un apspriest domas par The Project Snow.

Arrow Mazliet no vēstures: spēle nav tikusi izplatīta vai publicēta pirms Indago 2005, bet esmu to jau pabeidzis ilgāku laiku, un šobrīd varētu uztaisīt vismaz divas reizes labāku spēli.

Idea Atzīstu, ka spēlē ir daudz nepilnības, taču īsi pirms palaišanas downloadiem esmu šo to uzlabojis.

Idea Kas attiecas uz netik labo GAMEPLAY, ir ieviests spēles mērķis- dabūt kausu, tāpat interasnti varētu būt pacīnīties lai sasaldētu smurfus, vai izsekot un uzbrukt briežiem.

Exclamation Pašlaik esmu savācis plašu komandu ar māksliniekiem un programmētājiem, lai izstrādātu nākamo spēli. Plāns radīt stilīgu car simulatoru ar multiplayer par dragreisu. Mašīnas varētu izšķaidīt pilnībā un būtu arī HLSL efekti. Spēle protams būs DX9, tā, ka gaidiet.

Mr. Green Nekritizējiet mani pārāk bargi par Snowu.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Oct 18, 2005 2:03 pm    Post subject:

Ja tikai varētu piku paņemt un izsviest...

Kāpēc nav peles vadības? Labā poga (turam) - pacelt piku, kreisā - izsviest (turot un atlaižot dažādam sviediena spēkam), arī tēmēt būtu loģiskāk. Un kartes varēja būt nedaudz lielākas, vai vismaz ierobežotas ar kaut kādiem pieklājīgiem šķēršļiem, nevis vnk chars vairs nevar iet uz priekšu.

Tas ir geimpleja galvenais trūkums - neviens īsti nevar izsviest piku + vadība ir briesmīga.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Tue Oct 18, 2005 3:36 pm    Post subject:

Vēl var piebilst, ka pamatīga nepilnība ir tas 45 grādu griešanas solis. Vai tiešām, nebūtu ērtāk izmantot sin/cos funkciju? Pēctam, ar vektora palīdzību, izmēri lenķi starp spēlētāju un peli.

Ja šīs formulas tev svešas, varu iedot līdzīgu spēles sourci, ko veidoju ~ pirms pusgada. Spēles kompilētā versija te - War v0.3 [ 1.08 MB ]

Kaut kā es Snow'ā neizpratu to visu. Vadība bija šausmīgi neerta (nejau taustiņu novietojums, bet spēles reakcija, uz taustiņu nospiešana).
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Oct 18, 2005 6:15 pm    Post subject:

aaa! - saglabaat visu grafiku kaa bmp bildes nav tas praatiigaakais ko dariit(pietam liela dalja spraitu aiznjeema labi ja 100 dalju no pasha bmp). bet veel nepraatiigaak ir arii 80 MB mp3 nelicenzeetas muuzikas izmantoshana. Paaraak smags tas viss ir. To visu mieriigi vareeja iespiest 10-20 MB. Nu gameplay - kaa jau te ljautinji min- nav gamer friendly. Kas tas pa triku ka tu panjem piku un ja iistajaa laikaa nepaspeej atlaist savaakshanas pogu, jeb netiishaam nospied veelreiz, tev pika pazuud!?! Tur noteikti vaidzeeja ka var savaakt kaadas divas triiis piecas nu whatever. Un kas tas pa triku ka Menu ir cita aplikaacija kaa pasha speele? man ir pietiekami daudz programmas palaistas fonaa un man likaas ka man kompis nobeigsies paarsleedzoties.un vai tieshaam pikoshanaas notiek tik leenI? Ideja ir laba, tikai izpildiijums taads ...
Back to top
View user's profile Send e-mail
Himself
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 87
Location: Rīga

PostPosted: Tue Oct 18, 2005 7:46 pm    Post subject: iespaidi

Ar spēlēm ir kā ar cilvēkiem - ja pirmais iespaids nav neko labs, tad tālāk nekas neseko - ar Snowu, diemžēl, pirmais iepaids izgāzās - pašā sāumā gribēju palasīties rīdmī vai kādu helpiņu (pēc tam, kad biju pabakstījies izvēlnē) neatradu! Confused Tagad - n nedēļas vēlēk gan atradu - glabājās folderī 'Help' - mana vaina, laikam Embarassed Tomēr ar kontrolēm tiku galā - kontroles ar spēli gan ne. Kas, kā jau minēts, ir ļoti liels spēles mīnuss. Otrs mīnusss ir bagi-kļūdas-nepilnības, nepabeigtības sajūta. Beta relīze - kas izniegta ar noteikumu, ka pēc f laika momentiem, spēlētājs/testeris iesniegs spēles pārskatu ar atrastajiem kustoņiem, kurus Spēles veidotāji nobegs un izlaidīts Publisko relīzi. Trešo mīnusu vairs nemeklēju ...
_________________
Paldies
Back to top
View user's profile Send e-mail
Lāčblēdis



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 113

PostPosted: Wed Oct 19, 2005 12:31 am    Post subject:

Man šajā spēlē viss bija skaidrs. Vadību noskaidroju caur izvēlnes punktu "Instructions", piku uzvelt arī izdevās pēc pāris neveiksmīgiem mēģinājumiem. Trāpīt kādam no kustīgajiem zvēriem ir grūti, bet ik pa laikam tas izdodas gan.
Nav skaidrs, kas jādara, pabeigtu līmeni. Vadība ir gaužām neērta, pie tam kļūdaina - galvenais varonis nevar noiet taisni. Tā vietā ar skatu uz ekrāna malu viņš streipuļo sīpi uz leju vai augšu.
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Oct 19, 2005 2:19 pm    Post subject:

Starp citu, www.gamez.lv ar par Snow tika runāts - http://www.gamez.lv/index.php?pg=28&group_id=14802&sid=2555.

Neredzu gan jēgu sākt jaunu projektu, kad šis te konceptuāli ir diezgan labs. Vajag tikai labu izpildījumu.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Electrol



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 23

PostPosted: Wed Oct 19, 2005 3:17 pm    Post subject: Atora atbildes!

Arrow Labs ieteikums par peles kontrolētu mešanu, nebija ienācis prātā.(Varbūt pa skolas brīvlaiku pārtaisīšu)

Arrow Instrukcijas par vadību ir zem sadaļas spēles
izvēlnē "Instuctions" Very Happy

Arrow Izmest un savākt pikas var turot ilgāk uz tastiņiem!

Arrow Grafiku glabāt bmp nav gudri - Protams- tāpēc jau es teicu, ka pašlaik taisu 2 reizes labāku spēli

Arrow Spēli var iziet sasniedzot 100% un Kausu! Very Happy

Arrow Vadiba 45 grādu leņķī ir stulba engine uzbūves kļūda, kuru turpāk vairs nepieļaušu. (Ja jau skatās no algoritmu viedokļa toreiz es vēl nebiju ierubījies arī A* pathfinding, Binary heaps, Fps sinh. u.t.t)
Ja kādam mana spēle neiet, tas diemžēl ir neracionāla resursu izmantojuma dēļ.

Arrow Sorry, par kļūdām, turmāk būšu/esmu gudrāks. Taču jūs varat novērtēt spēles labās puses.
Back to top
View user's profile
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Oct 19, 2005 4:40 pm    Post subject:

No kļūdām mācās Smile))
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
downtown
Guest





PostPosted: Wed Oct 19, 2005 10:08 pm    Post subject:

Nu vismaz pirmais biji pabeidzis Wink
Tas jau arī labi! Tik nākošreiz to vadību taisi elementārāku, citādi negribās nemaz spēlēt! Rolling Eyes
Back to top
Electrol



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 23

PostPosted: Thu Oct 20, 2005 8:26 am    Post subject:

Exclamation Brīvlaika beigās būs Snowa Version 2

Nolēmu mazliet uzlabot savu engine (Protams, nav patīkami atgriezties pie sava vecā koda, taču, lai nu tā būtu)

* Novērst engine 45 grādu efektu
* Pievienot peli vadībā

Ja vēl ko izpildāmu varat ierosināt, iekļaušu arī to!
Back to top
View user's profile
Himself
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 87
Location: Rīga

PostPosted: Thu Oct 20, 2005 8:51 am    Post subject:

Kad ir brīvlaiks ?
Līdz Indago Dedlainam paspēsi ?
_________________
Paldies
Back to top
View user's profile Send e-mail
Peacemaker



Joined: 04 Oct 2005
Posts: 31

PostPosted: Thu Oct 20, 2005 8:54 am    Post subject:

Hmmm... no uzlabojumiem, kas pirmie nāk prātā ir īsas skaņas (ding! or smth) nospēlēšana brīdī, kad beidzot tiek pacelta pika. Ak, jā, un iespēja piku aizmest tālāk par pusotru metru (kaut arī iespējams, ka es vienkārši esmu pārāk tizls, lai tas izdotos).
Back to top
View user's profile
Electrol



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 23

PostPosted: Thu Oct 20, 2005 10:06 am    Post subject:

Ja jūs man neliksiet pārtaisīt visu engine, tad domāju,
ka pašpēšu laikā uz 29. oktobri.
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Thu Oct 20, 2005 10:57 am    Post subject:

pikas savaakshana, atveezeeshanas buutu jaabuut vismaz 3 reizes aatraak.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group