dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Strīds ar EDDY/Konamis
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> dev.gamez.lv - gameZ development network
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 3:37 pm    Post subject: Strīds ar EDDY/Konamis

(no RoN pavediena)
Saruna ar EDDY/Konamis/morpheus(?)

Nevaru runāt par visiem, bet personīgi es biju diezgan pissed-off par morpheusa Zero Project, kuram jams (gluži kā EDDY/Konamis šobrīd) rādīja skrīnus utt.. Kopš slavenās izgāšanās es vairs neticu nevienam gameDEVam pirms tas nav parādījis savu darbu. Tu vari gvelzt ko tu gribi, es tāpat labi zinu, ka galīgais vārds pieder tam, ko tu uztaisi. Es pat GiGam sākumā īsti neticēju, kad jams rādīja savu Dogfight. Atceros, vēl diskusijas kaut kur bija. Bet nē - viņš ar saviem darbiem lika saprast, kas ir kas. Viss, ko es aicinu ir tev darīt to pašu. Un līdz tam brīdim aizvērties.

Un tagad paklausies uzmanīgi - es nesaku, ka Evita neiznāks, es nesaku, ka tas ir slikts projekts, es nesaku, ka tu esi slikts programmētājs vai tukšs lielībnieks. Vienkārši šobrīd no tās Evitas nav nekā. Tie skrīni? Atvaino, bet tādus itin mierīgi var cepināt praktiski jebkurā 3D editorā, ir pat pāris dzīvokļa 3D modelētāji, kur līdzīgu ainu var iegūt ar vēsu Drag`n`drop pusstundas darbiņu. Viss būtu ok, ja vien tu to Evitu neslavētu, kā kinematogrāfisku datorbrīnumu. Ja tu slavē, tad parādi kaut ko no tā, kas attēlo tavus ģeniālos un inovatīvos (bez ironijas) risinājumus. Parādi characterus sinematogrāfiskā darbībā, parādi savas kustību skices dažas, ja tu tādas izmanto, pastāsti cik liela apjoma spēle tā būs (geimpleja stundas tu plāno), kāds tieši būs geimplejs (konkrēti, nevis "nu tjipa, kā FILMA!@OMG!"),kādu skriptingu sistēmu plāno izmantot, parādi kameru darbību - ... Ja tev nav nekā no tā visa, tad piedod, vai nu tu aizveries, vai arī pieņem faktu, ka esi tukšs lielībnieks bez nekā un visi tevi tā uztver. Tas bullshits, ka tas ir liels projekts utt. ir sviests un nevienu neinteresē. Pārāk daudz pumpainu zīdaiņu pēdējā laikā piekakā visādus forumus ar "TAISU JAUNO GTA TJIPA TIKAI LATVIJAA OMG!" vai "TAISU SUPER RPG TJIPA 3D UN VARI DARIIT VISU KO GRIBI OMG OMGH", lai tevi ņemtu nopietni tikai tavu tukšo plānu dēļ.

Es visā nopietnībā ceru, ka mani vārdi tevi sadusmos un, lai pierādītu, ka es nekā nejēdzu un tu esi neatzīts ģēnijs (atkal, bez ironijas), tu uztaisīsi megahītu. Vai kaut vai labu spēli. Vai kaut vai 20% no solītā. Bet tev jāsaprot, ka šobrīd tu esi vienkārši kaitinošs balamute.

Zini, ko tev vajadzētu darīt? Divi varianti - labāks un sliktāks. Labākais variants - tu pazūdi no foruma, izvairies lieki komentēt, kal slepenus plānus, taisi spēli - atkal kaut vai ne ģeniālu, vienkārši labu spēli, kuru var ar interesi paspēlēt, nu kaut vai vienkārši paspēlēt - tātad tu taisi spēli, uztaisi kaut vai nelielu - bet spēlējamu un loģisku - daļu, nosauc to par demo un tad HOPS! nez no kurienes uzrodies, iepostē, skrīnus, kad visi atkal sāk dirsties, piemet linku uz savu demo un priecājies, kā visi aizrijas, jo spēle tur ir un ir spēlējama. Whoa! Triumfs! Un to es visā nopietnībā - tici man, tas būtu lieliski tev.

Nedaudz sliktāks variants, bet arī šobrīd derētu - tu uztaisi jaunu threadu forumā ar nosaukumu "EVITA" or smth. Tur tu pastāsti kaut ko par savu projektu un parādi kaut ko no tā visa, ko esi padarījis. Pēc tam visi foruma vecie buki - bubu, Gazzi, GiGas, BHC, ra001 un visi citi uzdod jautājumus, konkrētus, par spēli, tu atbildi. Galu galā tas turpinās tik ilgi, kamēr rodas ~ pārliecība vai Evita ir tikai tavas slapjās, nekonkrētās fantāzijas, vai tomēr kas reāls. Šis variants, kā jau teicu, manuprāt, ir sliktāks, jo tu nejutīsi tādu gandarījumu, kā pirmajā, taču nedaudz vieglāk īstenojams.

Vai arī, protams, nekas nemainās un tu ar to oficiāli apzīmogo sevi kā balamutīgu pakaļu kuru apņirdz pa labi un pa kreisi. Tas ir, turpina to darīt, kā līdz šim.

Ceru, ka tu nemēģināsi izgrozīties, jo tev jāsaprot, ka mums nevienam nav vēlme tev ripināties augumā - mēs gribam pārliecināties, ka tu neesi kārtējais morpheusa slimnieks vai pat - kas nebūtu pārsteigums - viņš pats. (Ja tu nejauši sāksi pārprogrammēt DirectX bibliotēku, mēs zināsim, ka trāpīts mērķī.)

Nekas personisks pret tevi - vienkārši atbalsti savus vārdus ar kaut ko taustāmu.

PS:
Un neizrādi savu vājumu ķeroties pie lamuvārdiem. Kā tu būsi pamanījis, tā, parasti šeit dara tikai tie, kas nav spējīgi ar darbiem parādīt savu vārdu svaru.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 3:58 pm    Post subject:

---
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday


Last edited by EDDY on Thu Nov 03, 2005 4:02 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 3:59 pm    Post subject:

Kamazs wrote:


PS:
Un neizrādi savu vājumu ķeroties pie lamuvārdiem. Kā tu būsi pamanījis, tā, parasti šeit dara tikai tie, kas nav spējīgi ar darbiem parādīt savu vārdu svaru.

It kā pats tā nedarītu, ne? Rolling Eyes
Turklāt vārds idiots ir tāds pats vārds kā ēzelis, tikai šoreiz pamatots.

Gribētos gan uzzināt, kur esmu izlielījis savu projektu, lai to apņirgtu citi?
Japp, es dalos informācijā, kurai ir savs pamats. Pardon, ja nevaru tev nosūtīt 150 MB vērto demo versiju tikai tāpēc, ka tīklā neielikšu. Un pagaidam tā ir tikai 1/5 daļa no visa.
Es savā linkā, ko tu redzi apakšā, norādu, kur meklēt jaunākos screenus.
Labi, neesmu tāds žiglais, lai aizrautos ar ikdienas screenshotu postojumiem. Ne velti atrāvos no konkursa.
Un, pardon, ja neesi manā testētāju pulciņā (kur Zutiic arī ielīdis), jo nevaru dalīt testa programmas pa labi un pa kreisi. Pilnīgi pietiks ar 8 cilvēkiem.
??? Kā man zināt, vai tā RON spēle ir spējējama, varbūt tā ir sazvērstība starp tevi un Elwman? Tāda pati kā starp mani un 8 citiem manas spēles testētājiem???
Neesmu redzējis, tāpēc arī runāju. Un tad atnāc tu un domā, ka es velti izblamējos....
Iedomājies, ka aizeju no foruma, līdz ar to screnshotiem trūks pamatojuma. Tie ir tehniskie screeni, lai redzētu kā projekts attīstās.
Ielīdis te kāds pirmo reizi un nezinās, kas par E.v.i.t.a. Arī savu topicu taisīt nav jēgas, jo nevaru ikdienas ņemties ar programmēšanu un jaunu objektu uzcepšanu. Līdz ar to topiku aizklapēs...
Tā kā domāju par visiem variantiem un šoreiz tikai jūsu nezināšana (nebūšana lietas kursā) jūs pieviļ. OK, tiksim bagātāki drīz, tad arī reģistrēsim savu profuktu, uztaisīsm mājaslapu un noslēgsim līgumus ar dažiem 3d grafiķiem par videorullīša izstrādi. Muzikanti man ir, lomu runātāji tāpat, viss tiek organizēts. Bet, ja tev gribās mani iegāzt, tad parādi vietu, kur esmu izlielījis savu projektu un tikpat labi es atspēkošu tavu teikto.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 4:02 pm    Post subject:

OK, tu mani pārliecināji, tagad es tev ticu. Tev ir taisnība. Lai veicas.

Jā, es atzīstu, mana kļūda bija veidot šo topiku. Pārkāpu pats savus principus (lai gan tādu man nav). Atvainojos.

(bet nodzees savu atbildi vai Edito laukaa no RoNa pavediena, lai nepaliek kopija tur.)
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 4:02 pm    Post subject:

Atvainošanās pieņemta. Wink
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 4:04 pm    Post subject: Re: Strīds ar EDDY/Konamis

Sorry par oftopiku, bet pie šiem vārdiem es gandrīz no krēsla nokritu aiz smiekliem :)
Kamazs wrote:
(Ja tu nejauši sāksi pārprogrammēt DirectX bibliotēku, mēs zināsim, ka trāpīts mērķī.)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 4:05 pm    Post subject:

Nē, tā nav tāda atvainošanās - es joprojām uzskatu, ka tu esi pakaļa un balamute. Vienkārši secināju, ka es arī esmu tāds pats rīkojoties šādi.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Fri Nov 04, 2005 11:01 pm    Post subject:

Jums veel jo projaam ir shaubas, ka EDDY ir Konamis?

ieejiet:
http://www.gamez.lv/index.php?pg=27&cat_id=15&sid=88b31db119cbaf31d6e1231575e768bb

Noejiet liidz - INDAGO 2005 sācies!
-> skatamies - peedeejais, kas atbildeejis ir Konamis

ieejam shajaa sadaljaa un redzam, ka iisteniibaa peedeejais, kas atbildeeja ir EDDY. Ko tas vareetu noziimeet?

P.S. savu vaardu negribeeju atklaat, jo negribeeju ieguut jaunus ienaidniekus.
Back to top
Guest






PostPosted: Fri Nov 04, 2005 11:04 pm    Post subject:

Taa ir ar visiem postiem, ko rakstiijis Konamis.

Konamis - ja kauko dari tad nosleep peedas.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Nov 04, 2005 11:07 pm    Post subject:

Hah, tas labais joks. A kas viņiem tur niku mainot vecais saglabājies, vai kā?
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 11:45 am    Post subject:

Un kas, tavuprāt, tur ir tāds neskaidrs?

Un, KAMAZ, to ka tu nosauksi mani par pakaļu un balamuti, es to zināju, kaut kā neticēju tavai ironiskai atvainošanai.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 12:42 pm    Post subject:

Quote:

Un, KAMAZ, to ka tu nosauksi mani par pakaļu un balamuti, es to zināju, kaut kā neticēju tavai ironiskai atvainošanai.

Tu nesaprati. Es ne mirkli neapgalvoju, ka tu neesi. Es arī piepeši nemainīju savu viedokli par tevi. Vienkārši uzskatu, ka ir muļķīgi (no manas puses) ar tevi strīdēties, jo viss, ko es varu - piedāvāt tukšus apgalvojumus par tevi, gluži tāpat kā tu par savu spēli. Un nafig? Kāda jēga no tā? Ko tas mainīs? Kāda jēga strīdēties par to, vai tu esi skaļš diletants vai tiešām taisi spēli, ja spēle neeksistē? Tur būtu mana kļūda - strīdēties ar tevi. Labāk ļaut tev ar darbiem izteikties - kā līdz šim visu laiku esmu apgalvojis.

Ja tev tā spēle top, visu cieņu, man nekad nav bijis nekas pret tevi personīgi. Šeit mēs visi gribam, lai Latvijā attīstās spēļu industrija, tādēļ ikviens (šķiet) priecājas par katru veiksmīgu latviešu produktu - nav svarīgi kas to uztaisa, tāds pakaļa un balamute kā tu vai kāds cits.

Kad(Ja) būs gatava spēle, tad arī varēsim pie kaut kādiem slēdzieniem nonākt. Pagaidām tu joprojām esi pakaļa un balamute un tāds arī paliksi - jo, piedod, bet pēdējais, kas rīkojās šādi bija morpheus un mēs visi labi zinām kā tas beidzās. Pārāk jau nu jūs abi līdzīgi.

Runāsim pēc spēles.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 12:56 pm    Post subject:

Nu jā, .. cilvēku apsaukāšana tev ir neizārstējama.
Tā vietā, lai tu apsaukātos, būtu labāk kaut ko paprasījis par pašu spēli, vai kaut kā mēģinājis palīdzēt, nevis klaji nosaukt mani par pakaļu un balamuti tikai tāpēc, ka wot spēli tu neesi redzējis un aptaustījis.
Ok, ok, ja tevi Morfēus vai kā viņu tur sauc, ir kaut kā pavainojis un tagad tev tā ir garīga trauma, nu tad tiekamies pēc spēles demo relīzes.
Es negarantēju, ka tā nepārvērtīsies komercprojektā ... un nesolos nosaukt tās iznākšanas datumu. Ir desmitiem veidu kā izlaist savu spēli, bet vienu tev varu pateikt - NAV IEMESLA SPĒLI NETURPINĀT.
Tā kā, labi, nerunāsim pāris desmitu mēnešu. OK?
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 2:22 pm    Post subject:

Sorry, konami, bet es nevaru atturēties nepubliskojot to, ko tu man uz PM sūti. Cilvēkiem jāzin, cik tu esi dīvains:
Quote:
Redzi, aktierspēle ir aktierspēle, un ja kāda tantiņa ierauga, ka Švarcenēgers filmā ir ar vēderu un nodomā, ka pasaule galīgi jukusi, tad viņai ir pamats domāt, ka arī pašreizējais Kalifornijas gubernātors ir Gejs.
Tas tāds joks .... bet ar to jāsaprot, ka ne viss, ko spēlē aktieri, vai ko eksperimentē Konamji, ir tieši jānorāda uz viņu.
Jā, Švarcenēgeram patīk filmās cigāri un ieroči, arī dzīvē viņam tie iet pie sirds. Jā, man arī patik pastrīdēties, arī Konamim patika tāpat.
Taču ne tu, ne kāds cits nevari pierādīt, ka būtu kādu apdirsis.

un
Quote:
Lai labāk tu saprastu mani, atbildi uz jauājumu -
Kāpēc visi mani labākie draugi no pamatskolas, vidusskolas un pat no LLU, ir palikuši uz otro gadu?
Varbūt tad tu sapratīsi AL_Edgara strīdu ar Janeku, kurš tagad mācās
University of Hull par game programming u.t.t.
Redzi, ja viņš būtu mans tuvs draugs, notiktu tas pats scenārijs.
Bet mēs to taču negribam, vai ne?
Tas ir tikai piemērs, kāpēc bija izdomāts eksperiments ar Al_Edgar un Limon un Konamis.
Jādomā par visu. Arī par Anggelusu, par viņa netīro publiskās veļas mazgāšanu. Tur, protams, ideja bija cita, bet gribētais ir panākts.

Un, lai cik tas dramatiski stulbi neizklausītos, esmu atrisinājis jebkuru problēmu, kas mani nomāc. Ja ne šodien, tad rīt tā tiek atrisināta.
Vari nebaidīties, ja atklāsies, ka es kārtējo reizi eksperimentēju.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 2:50 pm    Post subject:

Woooohooo, taatad Konamis/EDDY ir arī vēl anggelus, AL_Edgar un vēl Limon(?). We have a serious splitted personality here...
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> dev.gamez.lv - gameZ development network All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group