dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Kā tad žūrija vērtēs?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 9:01 pm    Post subject:

Ka tik muthaFaka (jaba-dabaDOoo) nav konamja kārtējā reinkarnācija...
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 9:13 pm    Post subject:

atkal sākās jautrība Very Happy
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 10:57 pm    Post subject:

Quote:
...arī kaut vai tajā pašā ne īpaši veiksmīgajā PLATH'ā,


BHC, kas tev likās tāds nevisai veiksmīgs? Tavi komentāri lieki noderētu BETA versijai. (starp citu, ņemot vērā alfa versijas nepilnības, ir pats pa sevi saprotams, ka šis tas ir nepilnīgs... tā kā noderīgi komentāri ir "always welcome") Smile ...izteikties varētu šeit > http://dev.gamez.lv/viewtopic.php?t=575&start=60 < tas lai nejūk viss kopā.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Lynx
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 70
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:31 pm    Post subject:

Njā vispār nonācu pie secinājuma, ka galvenajai idejai manam 1ajam postam vajadzēja būt ieinteresēt uzspēlēt žūriju Jūras Vilkus atkal(ko gan man vajadzēja, izsecināt ātrāk Very Happy, izskatās, ka pa vēlu). Jo tos žūrijas locekļus, kurus tur atradu, spēlējuši viņi bija ļoti maz un pašās pirmajās dienās, kad patiešām tā nebija spēlēšana, bet vairāk bugu ķeršana, jo nepaspēju visu notestēt kārtīgi pirms laišanas gaisā. :/
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:41 pm    Post subject:

Lynx wrote:
Jo tos žūrijas locekļus, kurus tur atradu

Hmmmm......... klau, Lynx, tas vairs nepavisam nesmuki no tavas puses izskatās. Vispirms tu publiski pievērs uzmanību tieši savam projektam un tagad publiski atzinies, ka esi meklējis žūrijas locekļus. Interesanti, kādēļ?

Tu grauj iespaidu par sevīm. :/
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lynx
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 70
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:47 pm    Post subject:

Nu kā es taču redzu spēlētāju sarakstu. Tāpat kā jebkurš cits to var redzēt. Kapēc es ziņkārības mākts nevarētu apskatīt, kad tad žūrijas locekļi ir spēlējuši? Tas ir tāpat kad es skatos uz jebkuru citu spēlētāju, lai redzētu cik daudz viņam punkti un vai ir man vērts viņam uzbrukt vai es sev tikai sataisīšu liekas nepatikas, jo viņš mani vienkārši uzveiks.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:56 pm    Post subject:

Hmm... a kas tad vispār ir žūrija?
Vaitad nav kaut kādi cilvīši no netgeimiem kas izvērtē un nolemj kam piešķirt galveno balvu un Indago atsevišķais spēlētāju vērtējums?
Ja tā, tad man piem nav ne jausmas, kas ir netgeimeristu žūrija un attiecīgi, pat ja es zinātu, kurš šobrīd sspēlē Lofenes, es nespētu pateikt, vai viņš ir žūrijā vai nē.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lynx
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 70
Location: Rīga

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 9:59 pm    Post subject:

Nav ne jausmas Smile Nu es pieļāvu, ka organizētāji noteikti ir sastāvā, kas istenībā notiek aizkadrā, pieļauju, ka zin tikai viņi paši. Jo sistēma diezgan neskaidra.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu Dec 01, 2005 10:06 pm    Post subject:

heh... ;) Tā visi saka. :P
Enivei, noteikumos kaut kur šitas bija aprakstīts, ka žūrija maybe vērtēs pirmajās dienās, kad tiks iesniegta DEMO, attiecīgi. :) Attiecīgi, tu vari balsošsanas laikā spēli uzlabot, bet tas nedod garnantiju, ka žūrija redzēs izmaiņas. :)
Es Lofenēm šķiet tikai divus uzlabojumus esmu veicis balsošanas laikā. Viens bija tapē, ka spēle pakārās pie piektā līmeņa (es to zināju jau kad iessniedzu demo, bet pammaniju tikai tad, kad biju aizvēris Delphi un baigais slinkums bija vēlreiz kompilēt un zipot ;PP). Protams, pēc pāris dienām tomēr izlaboju (pietrūka vienā vietā viens simboliņš)
A reizi laboju/uzlaboju tapē, ka nolēmu, ka seivošana spēlē varētu būt tīri noderīga. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Guest






PostPosted: Thu Dec 01, 2005 10:58 pm    Post subject:

Obviously Lynx zin, kuri ir žūrijas locekļi. Very Happy
Tiesa, viņu saraksts nekur publiski nav izlikts.
Izdara secinājumus.

* Danco un dzied. *
Back to top
Peacemaker



Joined: 04 Oct 2005
Posts: 31

PostPosted: Fri Dec 02, 2005 12:14 am    Post subject:

Principā ir tikai loģiski, ka žūrijas locekļi vērtē tieši to versiju, kas ir ielikta noteiktajā dienā, t.i., 9. novembrī. Godīgi sakot, es pat brīnos, ka ir atļauts pēc tam veikt uzlabojumus un ar tiem aizstāt sākotnējās versijas.

Es nezinu žūrijas sastāvu, taču par pāris cilvēkiem esmu gandrīz pārliecināts un arī mani interesēja viņu pavadītais laiks Jūras Vilkos. Godīgi sakot, redzētais mani šokēja. Nenosaucot konkrētus vārdus/skaitļus (no kuriem arī būtu iespējams izsecināt vārdus), nespēju noticēt, ka tik īsā laikā ir iespējams izveidot daudz-maz pilnvērtīgu viedokli par spēli.
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Fri Dec 02, 2005 1:19 am    Post subject:

Ok, hobitz ( 4min 38s ). Very Happy
Bet viņš piedalās Ogļrača izstrādē, t.i. viņš nevarētu būt žūrijā.
Ra001 ( 23min 8s ), kas jau ir tīri normāls playtime, lai iepazītos ar to, ko spēle piedāvā.
Protams, ir vēl virkne cilvēku, kas varētu būt žūrijā un kuru spēlētais laiks ir arī apmēram 20 min. Man tas liekas normāli.

Vērtēšanas sistēma gan man ne īsti patīk, jo neļauj nedz dalībniekiem, nedz indago-līdzi-sekotājiem(fanbojiem Very Happy) izsekot vērtēšanas procesu, kas, kāpēc, kā.
Back to top
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Fri Dec 02, 2005 3:51 am    Post subject:

Anonymous wrote:
Vērtēšanas sistēma gan man ne īsti patīk, jo neļauj nedz dalībniekiem, nedz indago-līdzi-sekotājiem(fanbojiem :D) izsekot vērtēšanas procesu, kas, kāpēc, kā.

Nedomāju, ka viņi tur palaiž spēli un uzreiz nosaka, kura vieta tai pienākas. Tur ir jaizanalizē katras spēles plusi un mīnusi. Kaut dēļ tā, ka nav zināms kopējais līmenis.
Un kam ta varētu sekot? Ir tikai kopējie rezultāti. Atsevišķo nav. Un manuprāt, šādi ir interesantāk. Vismaz kāds action. :)
Lai nu kā, būtu interesanti pavērot Indago vadītāju vērtējumu, dalībnieku vērtējumu, spēlētāju vērtējumu un netgamezisstu vērtējummu. :) Tā teikt - kā atšķiras.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Peacemaker



Joined: 04 Oct 2005
Posts: 31

PostPosted: Fri Dec 02, 2005 7:39 am    Post subject:

Kā jau teica AnetiX "Tur ir jaizanalizē katras spēles plusi un mīnusi." Nespēju iedomāties, ka pēc 20-30 minūšu ilga playtime ir iespējams pilnībā novērtēt sižeta interesantumu, geimpleju un interfeisu, jo sevišķi ņemot vērā, ka pirmais iespaids bieži vien var būt maldīgs. Piemēram, Black & White 2, The Movies un (mazākā mērā) Fable pirmajā brīdī šķita esam ļoti interesantas un visādā ziņā izcilas spēles, bet pēc 5h spēlēšanas nācās konstatēt pretējo: piem., B&W2 geimplejs ar laiku reducējās uz bezjēdzīgu viena veida celtņu "sapičkāšanu" savā teritorijā. Un, protams, ir spēles, kurās paiet vismaz stunda līdz tu sāc saprast, kas vispār notiek - un Jūras Vilkos, imho, ir visai grūti 20 minūšu laikā novērtēt, cik labs ir geimplejs. Tam rezultātu varējām aplūkot jacky "recenzijā" Smile.
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Dec 02, 2005 9:51 am    Post subject:

Quote:
Tam rezultātu varējām aplūkot jacky "recenzijā" Smile

Jā, tagad šis gadījums ir iegājis Latvijas gameDEV vēsturē - mēs biedēsim mazos (jaunos) žurnālistus ar bubuli - "Lūk, rakstīsi recenziju paspēlējis spēli tikai 20 minūtes, kļūsi par jacky!" "AAAA!"
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group