dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

3.decembra noslēguma pasākums!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 11:39 pm    Post subject:

Šogad top3 visi 17gadīgie. :PP
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 1:32 am    Post subject:

AnetiX wrote:
Man ir tāds Q... ko nozīmē tie vārdi uz diplomiņa - AVXILIO AB ALTO? ;)) Un ko šamie nozīmē? :P

Paldies, atradu - by aid from [on] high :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 3:34 pm    Post subject:

Blin, bisku kludijos ar paregoshanas aprekiniem.
Man jau likaas, ka tas Elwiss sataisiis ziepes.... Laughing
Lai gan te baumo, ka tas nav galiigais resume. Gaidam 10. decembri, kazi pielabosies apreekini.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 1:28 am    Post subject: Par lietotāju balsojuma rezultātiem...

Iečekoju punktus un skatos - JV piešķirti 104 punkti par skaņu ('sound' taču ir skaņa?). Būs tauta labu mūziku klausījusies, laikam! Smile Atkal vien jāpiekrīt Anatolijam, kurš netgames komentāros rakstīja, ka salīdzināt nesalīdzināmo ir diezgan nepateicīgs uzdevums. Un šinī gadījumā, kad spēles pārstāvēja pilnīgi atšķirīgus žanrus, vērtējumi, pēc manām domām, ir ļoti subjektīvi. Kādas domas par tematisku konkursu? (Ja parezi atceros, kāds jau šinī formuā par to izteicās, ka tas varētu būt neauglīgi šajā mazajā kopienā.)
P.S Visi taisa Doom 4 - kuram sanāks labāks! Very Happy ..Un salīdzīnāt nebūs problēmu.
Back to top
View user's profile
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 12:31 pm    Post subject:

pasaakums bij' mazliet garlaiciigs, tie arkaazhi man peecaak sapnjos raadiijaas, es tik uztraukumaa, ejot peec kreklinja, taa iisti nepiefikseeju zutiic seju, veelaak nevareeju atrast.

Visaa visumaa bija veerts piedaliities, domaaju, ka naakamo gad buus pavisam labi

Mjaa, arii es cereeju, ka Eegjiptes projekts ieguus kaadu no godalgotaam vietaam :/
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 4:39 pm    Post subject:

Quote:
Kādas domas par tematisku konkursu?

Es viennoziimiigi nepiedaliitos. Speeli taisu ne Indago un Indago tik taads papildus stimuls/iespeeja.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 5:19 pm    Post subject:

tematiskais konkurss ierobezhotu, lai gan, ja ir taada veerteeshanas sheema, kaa shogad, tad naakotnee izstraadaataaji var censties taisiit speeli peec tiem punktiem, peec kuriem zhuurija veertee (speele ar baisiem efektiem, muuziku, utt), liidz ar to neparaadiitos taadi projekti kaa JV. naakam gad es arii domaaju piedaliities, lai attiistiitu savas prasmes ieksh 3D, manupraat, INDAGO ir lieliska iespeeja, lai izkoptu savus talantus, vismaz es to turpinaashu izmantot. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 5:58 pm    Post subject:

Protmas, var tādas lietas kā specefekti, story dziļums (varbūt vēk kaut kas) ir vērtējams samērā objektīvi. Savukārt pašu galveno, kas manuprāt ir gameplay, dažādu žanru spēlēm ir praktiski neiespējami novērtēt objektīvi. Ja cilvēkam no dzimšanas riebjās RTS, tad neatkarīgi no tā, kādu RTS viņam liks priekšā, viņš teiks, kā tā 'sux', lai arī 100 citi cels to debesīs kā žanra paraugu.
Nu, tā kaut kā... Ta jau nākošgad varētu pārdomāt to vērtēšanas sistēmu rūpīgāk, lai neviens nejustos apbižots... Wink
Back to top
View user's profile
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 6:07 pm    Post subject:

Teorētiski ir iespējams, ka Jūras vilkiem 104 cilvēki ir katrs pa vienai ballei iedevuši par skaņu. :)

Tā nu gluži nav, ka nevar salīdzināt it kā atšķirīgas lietas. Kā tad Oskarā salīdzina specefektiem bagātu un vizuāli iespaidīgu filmu ar drāmu, kur notiek viena runāšana un raudāšana? Viņi drošvien piemēro katram žanram savus kritērijus un tad skatās, cik laba ir konkrētā filma attiecībā pret citām tā paša žanra filmām.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 6:09 pm    Post subject:

Nū, manuprāt story's nav galvenais. Piem, tetram story nu var jau uzrakstīt, ka tā ir milžu ciņa or smth. :PP Bet nu, piem, tādai spēlei kā DOOM nu īsti story nevajag. Ok - nākotne, karš.
Kāpēc man likās, ka indago vairāk spiež uz spēles kvalitāti ne pašu ideju? (manuprāt, te veidojas sasaiste - labs geimplejs veidojas no labas idejas).
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 6:13 pm    Post subject:

Eximo wrote:
Tā nu gluži nav, ka nevar salīdzināt it kā atšķirīgas lietas. Kā tad Oskarā salīdzina specefektiem bagātu un vizuāli iespaidīgu filmu ar drāmu, kur notiek viena runāšana un raudāšana? Viņi drošvien piemēro katram žanram savus kritērijus un tad skatās, cik laba ir konkrētā filma attiecībā pret citām tā paša žanra filmām.

Burvīga ideja. :)
Manuprāt, derētu arī piem stabiņš : bugu daudzums (0-10). :PP Būtu interesanti pavērot, kurām spēlēm tie bugu vairāk. ;)
Bet ja ņem tīri teorētiski - JV arī varēja savā spēlē ielikt skaņu un mūziku un visu pārējo. :)
Vēl būtu incanti, ka ja es vērtēju spēli, es varētu uzrakstīt savu vērtējuma pamatojumu. Piem, es laprāt konkursa beigās saņemtu ap 500 komentāriem par spēli, kurus es varētu izstudēt un saprast savas kļūdas.
Konkursa gaitā derētu hotpolls. Tā teikt, ātrā balsošana. Reizi mēnesī katrs nobalsotu par spēli, kas viņam šķiet viss progresējošākā. Un tad būtu interesanti salīdzināt - konkursa sākumā un konkursa beigās, kurš ir ar kuru mainijies vietām (un kura spēle pievīla cerības, kura attaisnoja). :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 7:01 pm    Post subject:

Man šķiet, ka Indago konkrēti "sūkā" vērtēšanas sistēma. Jau no paša sākuma, kad piedalījos jamās izveidē (jā, jā, mea culpa) man tā šķita nepareiza. Ja gribam zināt kurā virzienā jāiet Indago, jāskatās, kāpēc tas vispār radās.

Un radās tādēļ, ka mums ar BlekSneiku bija strīds par to, kuram labāka spēle un kurš uztaisīs labāku. Mēs argumentējām viens otram līdz nelabumam, līdz secinājām, ka vienīgais, kas var parādīt to, vai kāda spēle ir labāka par kādu citu ir tās pārdošanas apjomi, šajā gadījumā - cik ļoti spēle patīk cilvēkiem. Viss. Tur apakšā gan geimplejs, gan storijs, gan grafika - katram spēle var patikt savu iemeslu dēļ, bet kopējais iespaids tik un tā būs viens konkrēts.

Man piedāvājums ir atmest visas tās nevienam nevajadzīgās kategorijas un vienkārši novērtēt ikvienam spēlētājam to, cik ļoti viņam patika spēle. Viss. Viena atzīme no 0,0 līdz 10,0. BTW, es šogad un arī pagājušogad nemaz nebalsoju konkursā, jo man bija slinkums ķēpāties ar to novērtēšanu tik daudz..arī runājot ar cilvēkiem, viņiem bija vieglāk uzreiz nosaukt atzīmi kā kopumā vērtē spēli, nevis zīlēt grafikai, skaņai utt..
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
bypass.u
Guest





PostPosted: Wed Dec 07, 2005 7:12 pm    Post subject:

AnetiX wrote:
Nū, manuprāt story's nav galvenais. Piem, tetram story nu var jau uzrakstīt, ka tā ir milžu ciņa or smth. :PP Bet nu, piem, tādai spēlei kā DOOM nu īsti story nevajag. Ok - nākotne, karš.
Kāpēc man likās, ka indago vairāk spiež uz spēles kvalitāti ne pašu ideju? (manuprāt, te veidojas sasaiste - labs geimplejs veidojas no labas idejas).

FYI, uzrakstīt stāstu tetrim patiesi var:
Quote:
Let’s picture a mass murder game wherein there is a gas chamber shaped like a well. You the player are dropping innocent victims down into the gas chamber, and they come in all shapes and sizes. There are old ones and young ones, fat ones and tall ones. As they fall to the bottom, they grab onto each other and try to form human pyramids to get to the top of the well. Should they manage to get out, the game is over and you lose. But if you pack them in tightly enough, the ones on the bottom succumb to the gas and die.

Via "A Theory Of Fun" Raph Koster.
Back to top
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 7:23 pm    Post subject:

jaa, ideja par vienu vieniigu atziimi ir labu labaa, galu galaa cilveks pats var izveeleeties peec kaadiem kriteerijiem veerteet katru speeli, no nav iespeejams radiit vienaadus kriteerijus visaam speeleem, tas i labaak kaa lauziit galvu ko pie katra kriteerija likt, tad vareetu visus veerteejumus sasummet un izvilkt videejo, lai nebuutu tikai kaut kaada kopsumma, jo ir speelju zhanri, ko speelee maz vai nespeelee vispaar, skaitu, cik par katru speeli nobalsojushi vareetu iekljaut statistikas peec.
Peec esoshaas balsoshanas sisteemas taa iisti godiigi pat nevar nobalsot, teiksim, man ljoti patiik kaadas speeles grafika, bet speele kaa taada sevishkji nesaista, bet kopsummaa taada speele ieguust lielaaku punktu skaitu, par speeli, kas shkjiet interesantaaka, bet toties ne ar tik labu grafiku un citiem parametriem.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 8:36 pm    Post subject:

Skaitu, cik cilvēki ir balsojuši par katru spēli, tomēr vajag ņemt vērā, jo savādāk var sanākt, ka par kādu vāju, maz kam interesējošu spēli nobalso tikai daži, bet vērtējums ir labs, un galīgi nepopulāra spēle uzvar. Tas, cik daudzi cilvēki ir gatavi sevi apgrūtināt ar balsošanu par konkrētu spēli ir svarīgs rādītājs.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2005 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group