dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Punktu likshana Delphos

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon May 05, 2003 1:03 pm    Post subject: Punktu likshana Delphos

Shobriid maz pamazaam kjeros pie delphi un man radies jautaajums - ar kaadaam metodeem parasti atliek (ziimee) punktus delfos? Un cika atri tas notiek, kura ir visefektiivaakaa sisteema? Tip, ja neskaidri izsakos - es uzziimeeju 1 mellu punktu ar koordinaateem 55, 28 un kaut kur citur uzziimeeju kaut kaadu sarkanu. Un taa ljoti biezhi un daudz :D. Tipa, cik saprotu, DelphiX un citi liidziigie kaa reiz domaati shim meerkjim, bet ē, vai uz vienkaarshas formas arii var vbeikt shitaadu ziimeeshu gana aatri un efektiivi? Bez "mirgoshanas"?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon May 05, 2003 3:43 pm    Post subject:

shim noluukam ir izmantojams CANVAS. Bet nu bez raustiishanaas.... Nu ar canvas to nepanaaksi. Varbuut ir cits veids, bet es zinu tikai canvas 8(
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon May 05, 2003 9:15 pm    Post subject: Canvas

Jaa, tieshi canvas es laikam arii biju domaajis. Ir proga, kas man visu cmuki ziimee, bet nevar likt redrawu ar iisu laika starpiibu, jo tad tieshaam mirtgo.
Gribeeju DelphiX ieverteet, papeetiiju tutoru un secinaaju, ka tas kas vajadziigs. Cita probleema, instleejot virsuu savam D6:Ent.Editionam jams izmeta erroru - nevarot nokomileet to DelphiX.pas - ir kaadi ieteikumi?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Tue May 06, 2003 8:04 am    Post subject:

Nopumpee DelphiX prieksh 6 delphiem, origjinaali tas ir tikai 5

http://turbo.gamedev.net/delphix.asp

Arii ar canvas var dabuut bez raustiishanaas - ir jaalocko un jaaieveero kaut kaadi nosaciijumi (kurus nekad neesmu zinaajis), jaapaarziimee tikai taa ekraana dalja, kuru patieshaam vajag paarziimeet, tas ir baigais chakaris.

DelphiX ir DirectX wraperis, taapeec, lai vareetu ziimeet kaut ko formaa ir nepiecieshams DirectX vismaz 7 versija, bet liels pluss saliidzinot ar citiem dx tuuljiem ir tas, ka ljoti normaali var ziimeet loga formaa nevis fuulscreen...
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Thu Jun 12, 2003 2:03 pm    Post subject:

Ir vairaaki varianti. DirectX, ko visi iesaka, ir visneieteicamaakais, ja vien netaisi speeli.

Viens variants ir, neizmantojot nekaadas papildus komponentes, izmatot to pashu canvas, nezinu, kaa ar to lockoshanu, bet es parasti daru taa, ka uztaisu atminjaa jaunu TBitmapu, uzziimeeju visu ko vajaga un tad BitBlteeju uz ekraana bitmapa.
Varbuut var nolockot ar Beginpaint un atlockot endpaint kaut kaa, bet man taa ir tumsha bilde.

Canvas vienalga buus leens, taapeec iesaku uzgoogleet un izmantot GR32 komponenti.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Oct 10, 2003 3:05 pm    Post subject: Pamegini drawline

Pamegini proceduru drawline.

Ar cienu Karlis.
Back to top
fest



Joined: 07 Apr 2003
Posts: 187
Location: Madona

PostPosted: Thu Oct 16, 2003 4:29 pm    Post subject: g32.org

iecheko shito www.g32.org kaut kur tur var atrast komponentus prieksh fixas grafikas atteeloshanas
_________________
Signature for rent. Good as new.
4 lines max. 80 letters.
Ls 0,02/post
Back to top
View user's profile Send e-mail
cobalt
Guest





PostPosted: Sun Apr 04, 2004 3:22 pm    Post subject: Bez mirgoshanas

Sakuma jauztaisa velvienas virtua;las canvas(double buffering) un vel japarker message wm_erasebgnd vai kautkada tada nu tjipa nedriks ljaut lai windows ik pa laikam dzesh formas fonu
Back to top
sabotieris
Guest





PostPosted: Sat Jun 19, 2004 12:18 pm    Post subject:

parbaude
Back to top
Guest






PostPosted: Sat Jun 19, 2004 12:24 pm    Post subject:

Sveiki visiem!

Un tagad par Kamaza probleemu. Lai izvadiitu aatru pikseljus, neliidzees canvas. Shajaa situaacija vajag izmantot PaintBox un taa funkciju scanLineY. Taa ir tiesha piekljuve pikselju datiem atminjaa. Paskaties helpos tur jabuut vienam labam piemeeram.
Back to top
sabotieris
Guest





PostPosted: Sat Jun 19, 2004 12:26 pm    Post subject:

tas iepriekshejais esmu es Laughing Sasodiits, laikam aizmirsu ierakstit lietotaja vardu
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group