dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

VisualBasic6 and compatibility problems on different OS-es

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  

Pamest visu uztaisiito vai tomeer izlaist gaami kaut vai tikai winXP only?
Beidz taisiit to suudu. Pat, ja uztaisiisi taapat nekas dizhs tur nav. Labaak apnjem un saac sakariigaako gaami uz Delphi vai veeel labaak C++
0%
 0%  [ 0 ]
Nē, vecīt - pabeidz ko iesācis, lai cik slikts tas arī nebūtu.
100%
 100%  [ 4 ]
Total Votes : 4

Author Message
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu May 15, 2003 7:46 pm    Post subject: VisualBasic6 and compatibility problems on different OS-es

Probleema ir PAHRIS sakarā. Veidoju es jamo VisualBasic6 vizuālās programmēšanas vidē jau krietnu laiku un esmu nonācis tik tālu, ka ir gan

    dzineejs, kas darbojas pēc MYST principa pa fixeetiem kadriem - logiem - leekaadams;

    ir redaktors, kuraa saliidzinoshi ērt ar salīdzinoshi vienkāršu interfeisu iespējams gatavot lokācijas;

    ir izveidota speciāla Hvaloda, kas ļauj veikt pat ļoti sarežģītas manipulācijas ar spēli un ar tās dzinēju;


Es pat laimīgs izlaidu pirmo dalju spēlei, kuru nodevu testēšanā. Viss bija ideāli, līdz spēle nenokļuva uz Win9x, WinMe, Win2k aprīkotiem dzelziem. Un tur sākās problēmas - exe izmet kļūdas tur, kur ne uz mana kompja (win2k), ne uz cita winXP kompja tās nebija un nevajadzēja būt tām tur. Es izmēģinājos visādi, bet kaut kādu iemeslu dēļ Pahris strādā tikai uz winXP un uz win2kpro (bet ir win2k, uz kura tas arī neiet). Gribu uzreiz piebilst, ka vaina noteikti nav *.dll failaa, jo ar to tika apgādātas visas exes, tas ir, dll bija vietaa.

Esmu pat it kā atradis nelaimīgo Hvalodas komandu, kas iegāž visu spēli - bet shii komanda neizmanto nekādu citu sistēmu kā citas, kas strādā lieliski uz tās pašas sistēmas. Datu rakstīšanai, lasīšanai, glabāšanai izmantou WriteINI un sGETini procedūras. Jau izpētīju vai nolasīts tiek pareizi, it kā tiek nolasīts. Vārdu sakot, ja jums uz ātru aci rodas kāda doma, dodiet ziņu.

PS:
Tuudalj izmeegjinaashu izveidot defaulto VB6 instalaaciju paketi, lidz shim es izmantoju citus instalaatorus.

PS2:
prikola peec pievienoju pollu :D
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ra001
Site Admin
Site Admin


Joined: 20 Jan 2003
Posts: 452
Location: Latvija

PostPosted: Fri May 16, 2003 4:14 pm    Post subject:

I nemaz nedomaa.
Nezinu, kas par probleemu tur vareetu buut, bet esmu paarliecinaats, ka risinaajums gan jau atradiisies.
Deelj shaada siikuma NEDRIIKST pamest speeli, tas ir visljaunaakais. Kaut arii speele straadaas tikai vienaa OSaa, tas vienalga buus sasniegums.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri May 16, 2003 7:14 pm    Post subject: THNX :D

Paldies par atbalstu :DDD. Nee, bet nopietni - paldies.

A citaaadi - shobriid shis pasaakums met laukaa visdiivainaakos gljukus. Izveidoju instalaacijas paketi ar VB liidzekljiem un instaleejiot to uz taa kompja vispaar systeema uzkaaraas :D.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eximo
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 08 Feb 2003
Posts: 106
Location: Rīga

PostPosted: Sun May 25, 2003 1:58 pm    Post subject: 100% par!

Hmm, interesanti, kura kompis tas bija.
Bet nu 100% saka, ka jāturpina, tā kā nekas cits tev vien neatliks. Smile
Back to top
View user's profile Visit poster's website
nazis



Joined: 01 Aug 2003
Posts: 24
Location: Rīga, Latvija

PostPosted: Fri Aug 01, 2003 8:18 am    Post subject: Pahris

Ja tu nedomā taisīt šo projektu komerciālu, mozh izlaid to kā OpenSource? Katrā ziņā, sliktāk no tā noteikti nepaliks, un gan jau kāds atradīs, kur ir gļuks. Smile
Sorry, ka uzbāžos ar OpenSource un GPL, bet pēdējā laikā esmu baisi iefanojies par Linux un varu pateikt: OpenSource programmatūra BEIDZOT ir līmenī! Piemēram, instalējot Linux, šamais ar Plug&Play atrada visu aparatūru, neko pat nepaziņojot Smile Ērti, odnako :)

Alvils
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Aug 02, 2003 9:54 am    Post subject:

Nu nē, OPENSOURCE tur nebūs ofic :D. Kad es vispār saaku programmeet, pirmaa lieta, ko saaku dariit bija - taisiit PAHRI. Nu jau pagaajis krietns laicinjsh, shobriideejais pahris ir treshaa lielaa versija, tachu tik un taa tajaa ir veel baiti, biti no pashas pirmaas... Kaa vari iedomaaties - kods ir briesmīgs. Bez tam, ja tur ir kas labojams, domaaju, ka buus labaak, ja es pats atradiishu. Visticamaak kaads ActiveX nav kaa vajag vai gljukaina instalaacijas pakete uztaisiijaas. Palikshu pie jauka, tīra freeware.
Runājot par to, ka gaames jaataisa uz Linux vai ar multiplatformu atbalstu - tur gruuti nepiekrist, taču jāatcerās, ka ar WINDOWS jau ir kjeepa un arii ka ikdienaa daudzas deriigas progas rullejas uz taa, attieciigi WINDOWS'u vajag shodien gribi vai ne. Var iztikt bez, bet taas ir liekas klapatas, ja tev patieshaam nav pmaatota vajadziiba peec LINUX (vai citiem OS). Bet tureet divas (vairaak OS) uz HDD personiigi es nevaru, jo man jau taa tur nav vietas (dazhi spēļu projekti izstrādes stadijā mēdz ļoti izplesties..). Bet nu jā, protams, multiplatformu atbalsts ir ljoti laba lieta. Tāpēc es ar interesei mēdzu raudzītis JAVA virzienā, kura ar savu virtuālo mašīnu tiek daudz kur iekšā.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group