dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Palīdziet RPG/Strategy game izveidē!
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oen



Joined: 30 Nov 2005
Posts: 12

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:31 pm    Post subject: Palīdziet RPG/Strategy game izveidē!

KĀ izveidot ko līdzīgu MU-DREAm? Protams nejau tadu pashu, bet nu lai doma ir taada. Un bez serveriem! VNK. singl player!

Kaadas programmas viss labaak izmantot speles izveidee?
Kāadu programaeesanas valodu izmantot?
Kas veel nepeiecieshams?
Tutoriaali?

Ja varat pastaastiet no A-Z.
Pats nedaudz saprotu VB6.0


Question
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:34 pm    Post subject: Re: Palidziet!!! RPG/STRATEGY game izveide!!!!!!!!!!!!!!

oen wrote:
KĀ izveidot ko līdzīgu MU-DREAm? Protams nejau tadu pashu, bet nu lai doma ir taada. Un bez serveriem! VNK. singl player!

Kaadas programmas viss labaak izmantot speles izveidee?
Kāadu programaeesanas valodu izmantot?
Kas veel nepeiecieshams?
Tutoriaali?

Ja varat pastaastiet no A-Z.
Pats nedaudz saprotu VB6.0


Question

Please die.
Thank you.
Back to top
oen



Joined: 30 Nov 2005
Posts: 12

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:44 pm    Post subject: Re: Palidziet!!! RPG/STRATEGY game izveide!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous wrote:
oen wrote:
KĀ izveidot ko līdzīgu MU-DREAm? Protams nejau tadu pashu, bet nu lai doma ir taada. Un bez serveriem! VNK. singl player!

Kaadas programmas viss labaak izmantot speles izveidee?
Kāadu programaeesanas valodu izmantot?
Kas veel nepeiecieshams?
Tutoriaali?

Ja varat pastaastiet no A-Z.
Pats nedaudz saprotu VB6.0


Question

Please die.
Thank you.



ES cereeju uz atsauciibu!
Back to top
View user's profile
Guest






PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:50 pm    Post subject: Re: Palidziet!!! RPG/STRATEGY game izveide!!!!!!!!!!!!!!

oen wrote:
Anonymous wrote:
oen wrote:
KĀ izveidot ko līdzīgu MU-DREAm? Protams nejau tadu pashu, bet nu lai doma ir taada. Un bez serveriem! VNK. singl player!

Kaadas programmas viss labaak izmantot speles izveidee?
Kāadu programaeesanas valodu izmantot?
Kas veel nepeiecieshams?
Tutoriaali?

Ja varat pastaastiet no A-Z.
Pats nedaudz saprotu VB6.0


Question

Please die.
Thank you.



ES cereeju uz atsauciibu!

Tu cerēji, ka tev visu ar karotīti iebāzīs mutē.
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:55 pm    Post subject:

Quote:
Please die.
Thank you.

Right back at ya.

Bet kas attiecas uz oen. Nu es pienjemu, ka Tu jautaa tikai par speeles programmeeshanas dalju. Nu tad atbilde buus taada - es nemaz nesaakshu staastiit par to kaa to izveidot, bet pateikshu, ka to nevar izdariit bez paaris gadu programmeeshanas pieredzes un daudziem mazaakiem projektiem pirms tam. Taapeec, ja tomeer neatmet domu, bet esi gatavs straadaat, ir pilns internets ar iesaaceeju tutoriaaljiem un liidziigiem foruma topiciem, kur laipni ljauzji pastaasta ar ko un kaa saakt. Google ir tavs draugs Smile
Back to top
View user's profile Send e-mail
oen



Joined: 30 Nov 2005
Posts: 12

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:56 pm    Post subject: Re: Palidziet!!! RPG/STRATEGY game izveide!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous wrote:
oen wrote:
Anonymous wrote:
oen wrote:
KĀ izveidot ko līdzīgu MU-DREAm? Protams nejau tadu pashu, bet nu lai doma ir taada. Un bez serveriem! VNK. singl player!

Kaadas programmas viss labaak izmantot speles izveidee?
Kāadu programaeesanas valodu izmantot?
Kas veel nepeiecieshams?
Tutoriaali?

Ja varat pastaastiet no A-Z.
Pats nedaudz saprotu VB6.0


Question

Please die.
Thank you.



ES cereeju uz atsauciibu!

Tu cerēji, ka tev visu ar karotīti iebāzīs mutē.



Tak neee! Es tik daudz jaut, uzraksttiju lai TU **** saprastu kas te visparrr jaaraksta, navis komenteetu kocitu!
Back to top
View user's profile
oen



Joined: 30 Nov 2005
Posts: 12

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:58 pm    Post subject:

Lieelss paldies GiGa!!!!!
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


GiGa wrote:
Quote:
Please die.
Thank you.

Right back at ya.

Bet kas attiecas uz oen. Nu es pienjemu, ka Tu jautaa tikai par speeles programmeeshanas dalju. Nu tad atbilde buus taada - es nemaz nesaakshu staastiit par to kaa to izveidot, bet pateikshu, ka to nevar izdariit bez paaris gadu programmeeshanas pieredzes un daudziem mazaakiem projektiem pirms tam. Taapeec, ja tomeer neatmet domu, bet esi gatavs straadaat, ir pilns internets ar iesaaceeju tutoriaaljiem un liidziigiem foruma topiciem, kur laipni ljauzji pastaasta ar ko un kaa saakt. Google ir tavs draugs Smile
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 5:04 pm    Post subject:

Nesaprotu nu... cilvēks atnāk, uzdod jautājumu uz kuru nav iespējams atbildēt. Cilvēku aizsūta googlēt, viņš pasaka paldies un posts slēgts.
1) Kāda jēga uzdot šādus nereālus jautājumus ja uz viņa nav konkrētas atbildes?
2) Ja tu zini, ka tevi sūtīs googlēt, tad prasi konkrētāk, kur dabūt tādu un tādu tutoriāli.
3) Tevi pasūtīs googlēt, ja prasīsi kur dabūt tutoriāli.
4) Manuprāt, te ir kaudze postu, kur ir linki uz tutoriāļiem.
Nespēju sakarīgi izteikties, bet ceru, ka ideja tapa skaidra.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
BHC
Guest





PostPosted: Sun Jan 08, 2006 5:10 pm    Post subject:

AnetiX wrote:
Nesaprotu nu... cilvēks atnāk, uzdod jautājumu uz kuru nav iespējams atbildēt. Cilvēku aizsūta googlēt, viņš pasaka paldies un posts slēgts.
1) Kāda jēga uzdot šādus nereālus jautājumus ja uz viņa nav konkrētas atbildes?
2) Ja tu zini, ka tevi sūtīs googlēt, tad prasi konkrētāk, kur dabūt tādu un tādu tutoriāli.
3) Tevi pasūtīs googlēt, ja prasīsi kur dabūt tutoriāli.
4) Manuprāt, te ir kaudze postu, kur ir linki uz tutoriāļiem.
Nespēju sakarīgi izteikties, bet ceru, ka ideja tapa skaidra.

Ja es nebūtu tik slinks, es uzrakstītu noob-gamedev-FAQ/guide, kuru lasīt varētu pasūtīt visus, kas taisa līdzīgus topikus. Un tad to pievienot forumam kā sticky "pirms postot" vai tamlīdzīgi. Smile
Back to top
Dreamer



Joined: 08 Jan 2006
Posts: 70
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 5:15 pm    Post subject:

MANS viedoklis (nepiesieties):
1. Valoda c# (vigla lai saaktu)
2. DirectX prieks grafikas jo OpenGL ir leenaaks un peec manaam domaam peec Vistas iznaakasanas nems nelabu galu (DirectX ir lielaakas perspektiivas naakontee)
3. Sameklee sev biedrus un taisiet kopaa!
4. Saac ar papiiru un izdomaa pashus pamatus ko tev vajag, iespeejas un labumus speelee, tad meegini saakot no pashiem pamatiem buuveet augsaa piem. 1. Uztaisi lai atveras tuksh logs 2. Uztaisi tur kluciiti pa vidu.. 3. uzliec kluciitim tekstuuru.. utt. pakaapeniski iemaaciisies velaak kluciisi piem aizstaasi ar smuku cilveecinju, kuru ielodeesi no faila utt.
5. PATS GALVENAIS : saac ar pashu minimumu, papildini to, darbojies pakaapeniski (tev piem vajadzeetu nevis prasiit kaa uztaisiit RPG speeli, bet prasiit kaa piem jaauztaisa DirectX logs(ja tu galiiga teejkanna) Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 6:12 pm    Post subject:

Kāda slima suņa pēc OpenGL ir lēnāks? Kāpēc tad tādas spēles kā Doom3/Q4 un vēl sazin cik daudz izmanto to pašu OpenGL?

Un laikam nenoturēšos, pafleimošu: c# man nesimpatizē, kautkā ļoti atgādina javu ;) Jā ticu, ka ir savādāks, pats to nedaudz zinu, bet kautkā galīgi neiet pie sirds. Tad labāk uz pitonu, arī priekš iesācēja ļoti viegls un ātri apgūstams.
Back to top
View user's profile Send e-mail
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 6:52 pm    Post subject:

Vispār jau OGL ir ātrāx par DX.. iespējams ka te tūlīt atkal aizsāksies bezjādzīgais strīds kurš labāks no abiem.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Dreamer



Joined: 08 Jan 2006
Posts: 70
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 7:37 pm    Post subject:

anggelus wrote:
Vispār jau OGL ir ātrāx par DX..


Ha! OpenGL NEVAR buut aatraaks!!! JO: Directx vienkaarshi "runaajaas" ar hardvare daudz dziljaakaa liimenii, bet opengl nekad nebuus atraax!!! varbuut vieglaaks bet nu ne jau aatraaks!!! Domaa ar galvu un paguuglee - izlasi paaris biskinj nopietnaakus rakstinjus kur shis tie apspriests no pamatota zinaatniski-tehniskaa viedokja, tad pats sapratiisi... Very Happy Fuj shitaadus sunja murgus Opengl aatraaks par directx - kas buus naakamais Qbasic labaaks par c++ tikai taapeec ka kaut kaadai totaalai teejkannai vieglaak pilec??? MURGI, MURGI, MURGI!!!!!!
Back to top
View user's profile Send e-mail
BHC
Guest





PostPosted: Sun Jan 08, 2006 7:54 pm    Post subject:

Dreamer wrote:
anggelus wrote:
Vispār jau OGL ir ātrāx par DX..


Ha! OpenGL NEVAR buut aatraaks!!! JO: Directx vienkaarshi "runaajaas" ar hardvare daudz dziljaakaa liimenii, bet opengl nekad nebuus atraax!!! varbuut vieglaaks bet nu ne jau aatraaks!!! Domaa ar galvu un paguuglee - izlasi paaris biskinj nopietnaakus rakstinjus kur shis tie apspriests no pamatota zinaatniski-tehniskaa viedokja, tad pats sapratiisi... Very Happy Fuj shitaadus sunja murgus Opengl aatraaks par directx - kas buus naakamais Qbasic labaaks par c++ tikai taapeec ka kaut kaadai totaalai teejkannai vieglaak pilec??? MURGI, MURGI, MURGI!!!!!!

Dreamer, tu esi muļķis un burtiski sapņotājs.

Pirmkārt, OGL uz vistas nebūs problēmas performances ziņā(afaik).
Otrkārt, OGL ir ātrāks par DX, bet tās ātruma atšķirības nav tik lielas, lai būtu significant.
Treškārt, OGL ir crossplatform.
Ja man vajadzētu strikti izvēlēties vieno no viņiem, es izvēlētos OGL.
Savā dzinējā man, piemēram, ir implementācijas abiem(OGL(+OAL&SDL) un DX9), tāpēc man pārslēgties starp viņiem nav pilnīgi nekādas problēmas at any given moment.

Es nesaku, ka OGL ir labāks par DX vai otrādi. Tāpēc tādiem untumainiem cilvēkiem kā man ir iespēja uztaisīt vienotu interfeisu, tad varu kaut vai uztaisīt un izmantot pats savu software renderētāja implementāciju(ja nu galīgi prātā esmu izkūkojis), netraumējot game kodu.
Back to top
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 7:59 pm    Post subject:

Morpheus 2006 gada tituls jau noskaidrots.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group