dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Because nobody understand.
Goto page 1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 4:41 pm    Post subject: Because nobody understand.

Demo versija buus vasaraa, bet februaarii buus pirmie skriini no speeles.
Tagad gribaas jautaat tiem gudrajiem, kas domaa, ka Maya un Softimage rulle, un ka tur var izveidot cilveeku. Var jau, es nesaku, ka nevar....
Njemam Poser, izveidojam cilveeku speelei, pieskanjojam aadas kraasu, izveidojam n-tos animacijas failus. 5 minuutes un body ir gatavs, ar visiem muskulu audiem un bumpiem.
Tad njemam Mayu un Softimage un ieliekam tur sho tipu. Pieliekam matus, ja gribam, apgeerbjam kaa pienaakas un Chau, Rasma!!!
Tad exporteejam uz pashveidota plug-ina sev tiikamaa formaataa un Chau, Rasma viss notiek.
Es jau ticu, ka tevis aprakstiitais veids, Dev ir loti piemeerots....
Es ticu, ka tu njemsies 2 nedeelas un Mayaa uztaisiisi reaalu tipu, tad tu vari liist no aadas laukaa, lai dabuutu tekstuuras shim tipam.

To Kamaz:
Tu gribi zinaat, kapeec E.v.i.t.a. nav gatava?
Tapecc, ka man veel nav dators sheit.
Gribi zinaat kapeec es plaatos?
Tapeec, ka tas discipliinee mani, citaadi esmu totaals slinkis. Bet no saviem soliishanas vaardiem es ne reizi neesmu atkaapies.
Es liidiishu vai no aadas laukaa, bet uztaiishu to speeli taadu, kaadu es to esmu gribeejis un ne % vairaak, un ne % mazaak.
OK, staveeshu klusu kaa kaps liidz speeles demo buus gatavs, vasaraa.

To Anggelus:
5 minuutes var uztaisiit gan low modeli, gan uztankot to ar 3ds Max kaa high resolution.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 5:32 pm    Post subject:

Turiet mani, ROFL.
1) Vasarā? Kura gada? 2015?
2) Ja jau viss bļ, tev tik ātri, kādēļ nav megahiti no tavas puses? Cik saprotu, visus animētos čarus tu izveido vienā dienā, ja 5 min aizņem viena cilvēka izveide un tml.
3) Neliekas, ka ja tev nebūtu dators, tu šo postu nevarētu uzrakstīt?
4) Nezināju, ka pataisot sevi par idiotu, var sevi disciplinēt. Būs man arī jāpamēģina.
5) Neticu, ka stāvēsi kluss... tas nebūtu Konam.. Eddy,tb..
6) btw, šis nav kārtējais tavs sociālais pētijums par cilvēku reakciju?
7.a) Low poly būtu pareizāk imho
7.b) high resolution nenozīmā gadijumā, norenderot to lielākā rezulūcijā?
7.c) teorētiski, arī parasta kaste ar 6 šķautnēm ir low poly modelis un ja uzliekam tam smooch vai kā tur bija, tada šamam poly skaits ļoti palielinās un tas skaitās high-poly modelis.
8) Ja jau tādu modeli var izveidot 5 min laikā, kādēl pa 1h neizveidoju megahītu priekš cg.images?
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 5:41 pm    Post subject:

AnetiX wrote:

Neliekas, ka ja tev nebūtu dators, tu šo postu nevarētu uzrakstīt?

Nee, ja tu mazliet padomaasi par Internet Caffe, tad tu varbuut sapratiisi...
Anetix wrote:

Neticu, ka stāvēsi kluss... tas nebūtu Konam.. Eddy,tb..

Pieshkir sev admiina tiesiibas un vaktee IP adresi. Peedeejie cipari var mainiities, jo esmu internet Caffe.
Anetix wrote:

Vasarā? Kura gada? 2015?

2006 gada vasaraa. Februarii buus screenshots no speeles.
Anetix wrote:

Nezināju, ka pataisot sevi par idiotu, var sevi disciplinēt. Būs man arī jāpamēģina.

Vai vari noraadiit, kur esmu idiots? Manupraat kluudities ir cilveeciigi, bet laikam kludities ir idiotiski, ne??? Crying or Very sad
Anetix wrote:

Ja jau tādu modeli var izveidot 5 min laikā, kādēl pa 1h neizveidoju megahītu priekš cg.images?

Tapeec, ka man pashlaik nav datora.
Anetix wrote:

Ja jau viss bļ, tev tik ātri, kādēļ nav megahiti no tavas puses? Cik saprotu, visus animētos čarus tu izveido vienā dienā, ja 5 min aizņem viena cilvēka izveide un tml.

E.v.i.t.a. nez vai buus megahiits, bet pa visu pasauli taa noteikti aizliidiis, jo pats to tur ievazaashu... Wink
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:01 pm    Post subject:

Cik atceros,tad vienaa postaa tu EDDY teici,ka vareesim tevi NODIRST,ja E.v.i.t.a. demo (vai pilna versija-nezinu) nebuus gatavs februaari.Kaa tad buus EDDY?Chalji drikst saakt gatavoties nodirshanas maratonam?
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:08 pm    Post subject:

Var jau būt ka tie uber džeki uzceptu ~5000 poligonu modeli 5 minūtēs, kā nekā ietrenēta roka un acs, nu bet lai kāds uztaisītu high-poly modeli 5 minūtēs !!!! tas jau pasaules rekords, nevēlies Ginesa rekordiem pieteikties? Very Happy
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:12 pm    Post subject:

elvman wrote:
Cik atceros,tad vienaa postaa tu EDDY teici,ka vareesim tevi NODIRST,ja E.v.i.t.a. demo (vai pilna versija-nezinu) nebuus gatavs februaari.Kaa tad buus EDDY?Chalji drikst saakt gatavoties nodirshanas maratonam?

Jaa, tad tu vareesi mani apdirst no galvas liidz kaajaam.
Protams, tu nemaz nezini, cik daudz esmu iecereejis.
Bet varu pateikt, speelee buus 3 lokaacijas: Dziivoklis, kuru redzeejaat pirmajos screenos. Tad veel laboratorija, diskoteeka.
Solu Shadows, Bump, Displacement, Gloss, Environment mappings.
Solu personaazhu animaaciju. Sejas animaacija iespeejams nebuus, bet to aizstaas 2D HUD bildes animaacija - tipa, lasam teksta rindinjas un sejas bildiite kustaas atbilstoshi izrunai.
Frustums tiks realizeets kaa Wrong Way: Pa istabaam.
AI buus trigger-nosaciitais.
Zhanrs: Kinematograafiskais kvests.
Nesolu: Nekaadu skriptu.
Nesolu: Ka ies uz ATI videokarteem.
Tiks izmantots nVidia SDK dzineejs.
Nesolu: 3d Sound ar okuluziju (vai taa?).
~~~
Nesolu::Lai gan radaas ideja izveidot divus *.exe failus - vienu prieksh ATI karteem, otru nVidia karteem.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday


Last edited by EDDY on Wed Jan 18, 2006 6:17 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:14 pm    Post subject:

anggelus wrote:
Var jau būt ka tie uber džeki uzceptu ~5000 poligonu modeli 5 minūtēs, kā nekā ietrenēta roka un acs, nu bet lai kāds uztaisītu high-poly modeli 5 minūtēs !!!! tas jau pasaules rekords, nevēlies Ginesa rekordiem pieteikties? Very Happy

Bet, cieniitais, kas tev liek Poserii panjemt izveidot sejas vaibstus un parametrus pa savam un tad 3ds Maxii pielikt Smooth funkciju modelim 4 pakaapee?
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:15 pm    Post subject:

Visdrīzāk jau ies uz visām ATI kartēm, bet uz lielāko daļu lētā gala GeForsiem neies, kaut arī izmantosi to nVidia SDK "dzinēju"

Bet ja jātaisa konkrēts modelis pēc skicēm zīmējumiem?? neesmu jau to poseri baigi pētījis, bet bīdot tos parametrus vēlamo efektu jau nepanāks, vienīgi kādiem background personāžiem varētu izmantot poseri
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:18 pm    Post subject:

anggelus wrote:
Visdrīzāk jau ies uz visām ATI kartēm, bet uz lielāko daļu lētā gala GeForsiem neies, kaut arī izmantosi to nVidia SDK "dzinēju"

Tapeec jau es teicu visiem doties uz veikalu un nopirkt jaunaakaas video kartes. Jo redz, Displacement mapping un UltraShadow 2 ir tikai (manupraat) saakot no 6. GeForce modeliem.
P.S. Nu kaut vai 6. seerijas GeForce.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday


Last edited by EDDY on Wed Jan 18, 2006 6:21 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:20 pm    Post subject:

anggelus wrote:

Bet ja jātaisa konkrēts modelis pēc skicēm zīmējumiem?? neesmu jau to poseri baigi pētījis, bet bīdot tos parametrus vēlamo efektu jau nepanāks, vienīgi kādiem background personāžiem varētu izmantot poseri

Tam ir domaats front un side bildiites, kuras tu vari pielikt.
Bet reaali izveidot sev tiikamo modeli peec skiceem var arii tajaas 5 minuutes.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:27 pm    Post subject:

NU labi, un katrs pašu uztais;itais modelis arī ir gandarījums, lai varētu citiem teikt "redz to uzmodelēju ES", nevis ai pa piecām minūtēm poserī paņēmu gatavu modeli Smile bet tās jau tikai manas domas.

P.S. Nu un šito visu varētu pārcelt pie sarunām, jo uz INDAGO jau tas neattiecās Smile
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:33 pm    Post subject:

anggelus wrote:
NU labi, un katrs pašu uztais;itais modelis arī ir gandarījums, lai varētu citiem teikt "redz to uzmodelēju ES", nevis ai pa piecām minūtēm poserī paņēmu gatavu modeli Smile bet tās jau tikai manas domas.

Bet tu aizmirsi, ka izveidot sejas pantus un vaibstus ir gruuti, pat ja tas prasa 5 minuutes?
Tie katram cilveekam ir unikaali. Un te nav runa par jau gataviem modeliem. Kas tev tur ir gatavs? Jodie no Poser 5 nemaz nav liidziiga Evai un paareejie 5 personaazhi (neskaitot low poly modelus ieksh diskoteekas) buus seviski. Buus keepa ar audumiem prieks krekliem un bikseem, bet taa jau ir cita opera.
Viss paareejais buus pasha veidots.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 6:59 pm    Post subject:

Quote:
izveidot sejas pantus un vaibstus ir gruuti, pat ja tas prasa 5 minuutes?

Very HappyVery HappyVery Happy pretrunas pretrunas :)

Poserī jau tiek ģenerēts gatavs modelis, kur ar slaiderīšiem pamaini sejas vaibstus ... tas jau vairs neskaitās pašu radīts, tieši tāpēc jau Poser tipa progas ir aizliegtas jebkurās sacensībās.
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Wed Jan 18, 2006 7:42 pm    Post subject:

Ja pareizi atceros, tad kaut kāds dēmucis bija solīts februārī Konamisa parakstā, tagad gan šis veikli ir apmainījis parakstu uz game demo in summer, bet skrīni februārī. He he.

Netīri.
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 8:39 pm    Post subject:

Pēdējie izteikumi no EDDY puses, man šķiet, liecina, ka viņš nolēmis koncentrēties konkrētam, sasniedzamam mērķim. To, ka tas nebūs akurāt kinematogrāfiski smuks spēļuks, par to varam būt puslīdz droši (HUD animācija?Poser modeļi? come on!), bet šķiet, ka būs vismaz reāls spēlis. Domāju kaut kas WrongWay līmenī.

Nav slikti. Galvenais, lai tur tiešām būtu geimplejs. Bet tā, protams, nav nekāda revolūcija.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group