dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

naakoshais contests
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Ātrais gamedev konkurss
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Tue Feb 07, 2006 11:27 pm    Post subject:

bet punktus skaitiit aniiweijs wajag kaut kaa - un tos kas piesakaas vajag paraadiit, lai var peec tam publisko fui izteikt ja nenodod :DDD un nonjemt kaadu punktu Smile. Piemeeram es patvaljiigi atziistos ka biju pieteicies uz showiikendu, bet nu neizdariiju, tad fui tagad man Smile. A to sviestaini var pieteikties kau kaadi chetri meksikaanju boti kas pat nedomaa neko taisiit, bet konkurss atiet Smile. Un par ieprieksheeju pieteikshanos vareetu papildus punktu iedot Smile
IMO - punktu sisteema ieviestu zinaamu kaartiibu

Tikko pamaniiju vienu lietu - shie minikonkursi speelju zinjaa tuuliit jau sasniegs Indago speelju skaitu. Indago pa 2 gadiem ir 7(Indago2004) + 10(Indago2005) + 1(Snow projekts kas nezin kapeec izstaajaas kaut arii bija labaaks par dazhiem labiem kas palika) = 18 speeles, kuraam +/- ir tikai demo versijas. Savukaart minikonkurss jau ir devis 12(pirmais) + 4(otrais) = 16 speeles, no kuraam vismaz puse ir daudz speeleejamaakas nekaa peedeejaas vietas ieguvushaas Indago speeles. Protams tas viss ir mans necilais uzskats. Esmu gatavs atvainoties, ja esmu kaadu aizskaaris. Es pieljauju iespeeju ka dazhas no Indago speelem netika pabeigtas laika truukuma deelj...

Tas tikai liek padomaat speelju izstraadaataajiem vai juusu izvirziitais meerkjis ir sasniedzams noteiktajaa laika posmaa. Nedaudz offtopic no manas darba pieredzes biznesa applikaaciju veidoshanaa - pirmais ko projekta vadiitaajs grib zinaat ir optimistic estimates(optimistiskaa prognoze par terminjiem kad tas tiks izpildiits). Jebkursh pieredzeejis projektu vadiitaajs, kaa arii programmeetaajs zina ka optimistiskaa prognozee jaareizina ar divi pluss jaapieskaita vismaz veel puse rezerves laiks un tiks ieguuts kaut cik reaals rezultaats. Tas viss ir saistiits ar applikaacijas/speeles lifecycle(dziivesciklu no idejas liidz relizaacijai). Programmeetaaji biezhi vien implementeejot jaunu fiichu meedz salauzt kaut ko, kas pirms tam straadaaja(varu dereet, ka tas ir gadiijies jebkuram). Rezumee vareetu buut sekojoshs - Ja JUMS vai kaadam no Juusu komandas nav pieredze izstraadaat projektu kas ilgst vairaakus meeneshus un prasas lielaakus resursus(programmeeshanas laiku, gfx artistu laiku), tad iespeejams juus to nepaveiksiet. Reti gadaas ka cilveekam ar pirmo reizu sanaak viss uz iki-chiki! Balanss ir atsleega uz veiksmi! Varbuut tieshaam ir veerts meegjinaat taisiit remake kaadai vienkaarshai vecai, bet populaarai speelei, nebuusiet origjinaali, bet atceraas un noveertee jau tikai taas speeles kas ir speeleejamas un baudaamas!
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 12:26 pm    Post subject:

Nū, to ko GazZ pateica, es jau teicu, ka miniDevContesta spēļu līmenis pārsniedz Indago spēles un palielina vismaz trīskārtīgi produktivitāti, salīdzinot ar Indago. Un varu atkal pieminēt pattiesību, ko senie Letiņi kāla savās mājas durvīs - "Iedod programētājam brīvību un viņš nepaspēs neko izveidot".

A manuprāt vajadzētu ņemt aptuveni 8 spēlētājus kā minimumu. Gala rezultātā paliktu aptuveni tikpat, jo daži nāktu nost, citi ietu klāt. A par punktu sistēmu... nujā... derētu uzstaisīt lapu kur būtu niki un pretim punkti... punkti nāktu klāt par jaunu spēļu izveidi un bla bla bla.... bet rodas jautājums - cik punktus dot un kādēļ nepiešķirt 100 punktus tam, kas visu mūžu ir veidojis spēles, bet ne reizi nav piedalijies kontestos? Ir jābūt dikti lieliem kritērijiem, lai varētu ko tml izbīdīt. Un es piemēram, nedomāju piedalīties dažos kontestos, bet vai tādēļ es būšu sliktāks par kādu, kurš piedalīsies visos cītīgi?
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 12:58 pm    Post subject:

no vienas puses piekriitu ka slikts bet ciitiigs koderis buutu jaaveertee zemaak par labu bet reti kauko paraaadoshu, bet tas rada iespeeju palaisties slinkumaa. kaa minigc pieraadiija nevajaga daudz laika lai uztaisiitu kautko un vajaga tieshi tikpat daudz laika lai uztaisiitu arii labu speeleejamu stuffu. attieciigi ja nu tev nav laika/veelmes visos piedaliities tu straadaa/maacies/veido savu lielo projektu, tu neko nezaudee - tu ieguusti atziniibu citaa kategorijaa - minigc punkti nav vieniigais veerteejums.

un par punktiem veel - man ir taada doma ka nevis pieshkjirt punktus par katru vietu bet njemt videejo balsojuma finaalu kaa punktu skaitu. attieciigi tu ar labiem projektiem vari piedaliities retaak un savaakt taadu pashu skaitu.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
coderpp



Joined: 20 Aug 2005
Posts: 167
Location: Rīga, Koknese, Gajiena

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 3:30 pm    Post subject:

Kad to punktu sistemu ieviesiis?? Es piekriitu tam ka punkti buus videejais balsojums. Es uzskatu ka japaliek pie shiis idejas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Feb 08, 2006 3:38 pm    Post subject:

Nu, vdl... tu vari ņemt par labāko piemēru sevi. Vienīgie vērtējamie darbi varētu būt tie kuģīši un tagad tie tārpi (tieši konkursos iesniegtie).... iekš Indago tā arī tu neesi neko iesniedzis. Attiecīgi, kādēļ tavs punktu skaits būs mazāks nekā manējais, kaut esmu pilnīgs iesācējs vēl?
Vabū jātaisa tāda vieta, kur var piereģistrēties un tad tur varētu reģistrēt savus darbus, lai citi redz, ko kurš prot. Un tad cits par citu nobalsotu... piemēram, tam un tam iedot tik punktus, tam un tam tik... varētu piešķirt awardus - čaklākais koders janvārī un tml. ;) Punktus automātiski dotu šādi konkursi, bet tas būtu tāds tīri niecīgs vērtējums... mainītu punktus par 10%. :)
Tā teikt, vērtējumu sastādītu nevis tas, ko tu iesniedz kaut kādos konkursos, bet tas, ko par tevi domā citi. :)
Bet te atkal ir tāda lieta, ka kam tas viss ir vajadzīgs? Manā galvā ir cilvēkus kurus cienu un tml.... ja kāds Dreamers parādas, man nevajag viņam tagad pierādīt kuru viņam klausīt vai nē...
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 8:27 am    Post subject:

es nedomaaju ka vajadzeetu jaukt indago un minigc punktus kopaa. neesmu paarliecinaats ka taa vajadzeetu un ka taa buutu laba ideja. (nu vismaz taadaa veidaa es varu izcelties Very Happy )
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
v3rb0
Guest





PostPosted: Thu Feb 09, 2006 1:04 pm    Post subject:

imo nebūs viena punktu sistēma kas ir gana laba un objektīva visiem. varbūt dod punktus par visu kaut ko un ieviest vairākas reitingu tabulas - skaitot tā sanāks šitā, skaitot šitā sanāk tāda secība. galu galā visi punktu gribētāji un krājēji būs laimīgi.
Back to top
Himself
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 13 Apr 2004
Posts: 87
Location: Rīga

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 3:03 pm    Post subject:

Man domāt, ka reitingu tabulu vajag tikai minikontestam - parējo sasniegumu unificēšana un linearizēšana nebūtu vēlama.
_________________
Paldies
Back to top
View user's profile Send e-mail
coderpp



Joined: 20 Aug 2005
Posts: 167
Location: Rīga, Koknese, Gajiena

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 4:47 pm    Post subject:

Vai shonedeelj buutu dalibnieki, kuri piedaliitos, ja notiktu treshais kontests?
Back to top
View user's profile Send e-mail
loud



Joined: 01 Jan 2006
Posts: 38
Location: Latvia, Sigulda

PostPosted: Thu Feb 09, 2006 8:20 pm    Post subject:

jaa es buutu
_________________
Here I am
Back to top
View user's profile Visit poster's website
coderpp



Joined: 20 Aug 2005
Posts: 167
Location: Rīga, Koknese, Gajiena

PostPosted: Mon Feb 13, 2006 4:54 pm    Post subject:

Vai tiek taisiita iespeeja pieteikties uz kontestu un ja ir noteikt skaits dalibnieku tas notiek?? Un kaa buus ar sho piektdienu??
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Tue Feb 14, 2006 12:52 am    Post subject:

tikliidz atradiishu briivu briidi tam - sataisiishu
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
coderpp



Joined: 20 Aug 2005
Posts: 167
Location: Rīga, Koknese, Gajiena

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 8:32 am    Post subject:

Shodien saaksies vai nesaaksies naakoshais kontests?
Back to top
View user's profile Send e-mail
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Fri Feb 17, 2006 7:17 pm    Post subject:

shodien nea
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 3:25 pm    Post subject:

Khm, kad būs nākošais kontests?

Ja nevar precīzi pateikt, tad apmēram. Smile
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Ātrais gamedev konkurss All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group