dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Dev Cpp, Direct-X, un MS VC++

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Fri Jun 18, 2004 7:27 pm    Post subject: Dev Cpp, Direct-X, un MS VC++

LIeta taada, es gribu darboties ar DX aplikaacijaam, un patreiz downloadoju ms DX9~ SDK. Cik noprotu tas vajadziigs DX applikaacijaam...

Domaaju ka nekaadu probleemu nebuutu to izdariit ar VC++, bet ar Dev CPP? Kas un kaa, un juusu pieredze.. ?
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Sat Jun 19, 2004 9:44 am    Post subject:

Nu ar Dev-C++ ar DirectX SDK neesmu njeemies. Njeemos ar SDL kas ir kaut kas uz DirectX pusitikai 2D un prieksh visaam platformaam. Un arii riktiigi vienkaarshs. Lielaakaa kjeepa ar Dev-C++ bija vinjam pareizi iebartot visus hederu failus un laibrarijus. Peec tam viss bija dzhast fain. No otras puses, ilgi jamo gan nelietoju, bet man aciis krita diezgan neeertaa debug sisteema. Es kaa cilveeks, kas pieradis pie Borland uber-advanced produktiem nejutos omuliigi. Bet nu tas laikam pieraduma jautaajums.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 8:59 am    Post subject:

da nafig to devC++. Izmanto VC un wiss spaardiis pakalju bez probleemaam. Es uzskatu ka lietot Bloodshed DevC++ war tikai legaalu apsweerumu deelj, bet par cik maajas juuzeriem tas taa kaa diezgan pie wienas wietas, tad VC ir eertaax...
Back to top
View user's profile Send e-mail
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 9:04 am    Post subject:

Nu jaa, bet ja domaa taisiit speeli? Vienalga kaadu, kautvai non-commercial, un ja laizz publikaa, tad jau jaabuut taakaa legaalam VC?

Last edited by Digital-X on Mon Jun 21, 2004 10:25 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 9:08 am    Post subject:

bet ir jau pieejams VC++ tools, kas ir wiens pats kompilators un naak pa briiwu - uztaisi wisu visual studio un peec tam kompilee ar to VC kompilatoru kas naak pa briiwu - un ej nu tu piesienies uz kaa tu esi jamo buuweejis. http://msdn.microsoft.com/visualc/vctoolkit2003/ . iecheko jamo saitu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Digital-X



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 79

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 10:43 am    Post subject:

Oho, negaidiiju tik aartu atbildi Very Happy . Tas Toolkit izskataas tiiri sakariigs Very Happy Veel gan nevaru atrast kur vinsh to visu nokompilee, bet par to es palasiishu manuaali...
Taa kaa vinsh saucaas: Visual C++ Toolkit! Tas tachu nenoziimee, ka vinsh neckmpilees C ?
Anyway, thanx :D


---
UPDATE
Compileet izdeevaas arii C failus Very Happy Taa kaa viss ir kaartiibaa Very Happy


Last edited by Digital-X on Mon Jun 21, 2004 10:48 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile
gazz



Joined: 03 Jan 2004
Posts: 355
Location: Teika

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 10:46 am    Post subject:

nu wisi patreizeejie C++ kompilaatori bez iipashaam probleemaam kompilees arii C kodu. Tas ir standarts, kas ierobezho dazhas fiichas un par to daudz kur ir piemineets. Shii backwards compatibility ar C ir iemesls dazhaam/daudzaam C++ probleemaam Wink. Tik ashi atbildu jo man meili pienaak uzreiz Lotus Notees un es redzu kad kaads ko atbildeejis man Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Microsoft DirectX All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group