dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Vajag WW2 jūnitu 3D modeļus
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 3:32 pm    Post subject: Vajag WW2 jūnitu 3D modeļus

Tā kā Civ4 nesen tika izlaisti plugini priekš 3D Max 6 & 7, tad attiecīgi lielā tempā ir uzsākta Civ4 jūnitu modeļu taisīšana.
Tostarp arī modeļi tiek taisīti priekš WW2:Europe moda, kura izstrādi dažādā veidā atbalstu arī es pats.

Īsāk sakot, man vajag WW2 3D jūnitu modeljus, vēlams tādā formātā, lai var atvērt ar 3D Max 6 & 7, DER ARĪ MODEĻI, KAS PAŅEMTI NO GATAVĀM SPĒLĒM (arī komerciālajām, jo mods ir nekomerciāls).

Modeļus vislabāk būtu man nosūtīt caur msn (crash7572000@yahoo.com), bet problēmu gadījumā var sarunāt arii citu variantu.

Ceru uz atsaucību, atcerieties, šai modā varēs spēlēt arī ar Baltijas valstīm, tāpec izstrādi, imo, visādi jāatbalsta Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 3:54 pm    Post subject: Re: Vajag WW2 jūnitu 3D modeļus

Crash wrote:
DER ARĪ MODEĻI, KAS PAŅEMTI NO GATAVĀM SPĒLĒM (arī komerciālajām, jo mods ir nekomerciāls).

Moda nekomercialitāte nu galīgi neattaisno copyright'otu modeļu ņemšanu no komerciālajām spēlēm.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 4:22 pm    Post subject: Re: Vajag WW2 jūnitu 3D modeļus

bubu wrote:
Crash wrote:
DER ARĪ MODEĻI, KAS PAŅEMTI NO GATAVĀM SPĒLĒM (arī komerciālajām, jo mods ir nekomerciāls).

Moda nekomercialitāte nu galīgi neattaisno copyright'otu modeļu ņemšanu no komerciālajām spēlēm.

Kāpēc ne ? Spēle, no kā ņemts modelis, taču tiks minēta moda credit'os, līdz ar ko tā tiks popularizēta un viņiem no tā tik atleks labums.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 4:53 pm    Post subject:

Kā kāpēc ne? Ja es licencē ieraksu, ka neviens manu, savis spēlei veidoto, modeli nedrīkst izmantot bez atļaujas, tad neviens nedrīkst. Kādi tur vēl izņēmumi... Ja pat arī ieliek kredītos, no kurienes ņemts (tā tikai vienkāršāk to būs nokonstantēt un vainīgo pie atbildības saukt ;) Modeļu (un dajebkā cita) izmantošana ir aprakstīta licencē. Ja tur teikts, ka nevar (tb ka autortiesības pieder tam un tam), tad nevar. Ja tur teikts, ka var, tad jāievēro nosacījumi, kuri tur rakstīti pie kuriem var.

Pie tam, nedomāju, ka kādu lielu spēļu īpašniekus interesē šāda spēles popularizēšana. Viņus drīzāk interesē licences pārdošana tev (tātad naudas iegūšana no tevis), kura atļautu tev lietot modeļus.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 6:03 pm    Post subject:

bubu wrote:
Kā kāpēc ne? Ja es licencē ieraksu, ka neviens manu, savis spēlei veidoto, modeli nedrīkst izmantot bez atļaujas, tad neviens nedrīkst. Kādi tur vēl izņēmumi... Ja pat arī ieliek kredītos, no kurienes ņemts (tā tikai vienkāršāk to būs nokonstantēt un vainīgo pie atbildības saukt Wink Modeļu (un dajebkā cita) izmantošana ir aprakstīta licencē. Ja tur teikts, ka nevar (tb ka autortiesības pieder tam un tam), tad nevar. Ja tur teikts, ka var, tad jāievēro nosacījumi, kuri tur rakstīti pie kuriem var.

Pie tam, nedomāju, ka kādu lielu spēļu īpašniekus interesē šāda spēles popularizēšana. Viņus drīzāk interesē licences pārdošana tev (tātad naudas iegūšana no tevis), kura atļautu tev lietot modeļus.

Neviens tač' tās licences nelasa, lol Laughing
Bez tam, neviens no deviem arī neies tiesāties ar tādiem sīkmaņiem, nemaz nerunājot par to, ka neviens no jamiem pat par modu visticamāk neuzzinās.
Tā kā - gimme teh damn models Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 6:36 pm    Post subject:

nu dā... tādā gadījumā... nafig taisīt modu, ja neviens tik un tā par to neuzzinās... tu pretrunās nonāc.. vienubrīd it kā tam būs liela piekrišana, bet te pēkšņi parādās teikums, ka neviens tik un tā par to neuzzinās...

moš pie vainas arī mana steigā lasīšana, bet viena lieta skaidra, tu neesi pesismists. laikam es vienīgais dzīvoju sapņos, ka kādreiz izveidošu ko tādu, kas visus interesētu un būtu liels projekts....
Back to top
View user's profile
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 7:07 pm    Post subject:

ugizs wrote:
nu dā... tādā gadījumā... nafig taisīt modu, ja neviens tik un tā par to neuzzinās... tu pretrunās nonāc.. vienubrīd it kā tam būs liela piekrišana, bet te pēkšņi parādās teikums, ka neviens tik un tā par to neuzzinās...

moš pie vainas arī mana steigā lasīšana, bet viena lieta skaidra, tu neesi pesismists. laikam es vienīgais dzīvoju sapņos, ka kādreiz izveidošu ko tādu, kas visus interesētu un būtu liels projekts....

Nē, nu gan kex, lol Laughing WW2: Europe mods jau Civ3 versijā bija tīri populārs un tas ir un būs arī tikpat populārs priekš Civ4. Šeit iet runa tikai par to, lai paātrinātu pēc izskata baudāmākas versijas relīzi Wink
Bet par šiem modiem developeri parasti tik sīki neinteresējas, neviens neies pētīt katru modeli, vai tas ir oriģināls vai nē, nevajag te nez' ko fantazēt.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 7:47 pm    Post subject:

Nu labi neies pētīt nevies. Un tas, ka licences neviens nelasas ir nevis lol, bet tikai tavi uzskati. Licences lasa.

Bet man piemēram vienalga nepatiktos, ka es būtu zadzis svešu darbus, lai tik vieglāk savu uztaisītu. Sirdsapziņa, tā teikt.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 8:15 pm    Post subject:

bubu wrote:
Nu labi neies pētīt nevies. Un tas, ka licences neviens nelasas ir nevis lol, bet tikai tavi uzskati. Licences lasa.

Lasa tādi apmātie kā tu un amīši. Pie mums ir gana nesakārtota tieslietu sistēma, lai varētu nospļauties par daudzām šādām lietām.

Quote:
Bet man piemēram vienalga nepatiktos, ka es būtu zadzis svešu darbus, lai tik vieglāk savu uztaisītu. Sirdsapziņa, tā teikt.

Mērķis atsver līdzekļus, ja tu būtu spēlējis šī moda Civ3 versiju, tad saprastu, kas tā par labu mantu. Man patīk atbalstīt visādus projektus, kas vairāk vai mazāk veicina patriotismu, tai skaitā, modus, kas piedāvā iespēju spēlēt Latvijas pusē, tāpēc arī šo modu tā atbalstu Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Thu Mar 02, 2006 11:46 pm    Post subject:

Crash wrote:

...Mērķis atsver līdzekļus...


Tātad mērķis ir parādīt cik viegli dzīvot zogot citu ieguldīto darbu? Un kas no tā visa veicina patriotismu? ... āā sapratu, veicina "patriotismu", bet vai tad tas ir tik ļoti nepieciešams to veicināt, ja uz katra stūra jau ir pa tādam "patriotam"?
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Fri Mar 03, 2006 12:05 am    Post subject:

anggelus wrote:
Crash wrote:

...Mērķis atsver līdzekļus...


Tātad mērķis ir parādīt cik viegli dzīvot zogot citu ieguldīto darbu? Un kas no tā visa veicina patriotismu? ... āā sapratu, veicina "patriotismu", bet vai tad tas ir tik ļoti nepieciešams to veicināt, ja uz katra stūra jau ir pa tādam "patriotam"?

Atkārtošu vēlreiz un skaidrāk, priekš tādiem kā tu - patriotismu labi veicina iespēja vairāk izjust savas tautas, valsts likteni dažādos likteņa griežos un viens no variantiem, kā to ļoti labi izjust, ir iespēja būt savas tautas, valsts pusē virtuālajā simulācijā, proti, datorspēlēs.

Patrioti uz stūriem nav, vismaz manā rajonā ko tādu neredz. Savukārt savas tēvzemes labā ne tikai zagt varētu, kaut savu dzīvību atdot.
Un tā kā man neviens nevēlas izpalīdzēt ar modeļiem, tad turpināšu pats tos ņemt no gatavām spēlēm, jo man vienkārši nav citas alternatīvas.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Fri Mar 03, 2006 9:04 am    Post subject:

Ir nu gan traģēdija.
Neviens jau ar to modu naudu nepelnīs.

Es arī reizēm izmantoju kādu modeli, kas nav mans, kamēr tā vietā vēl nav tapis savējais, lai iegūtu priekšstatu par gala izskatu, jo tekstūrēta kaste īpaši "seksīgi" neizskatās pat izstrādes stadijā.

Tas pats attiecas uz modu, "zagtos" modeļus var aizvietot, ja būs vajadzība, pieprasījums un resursi.

Nevajag no tāda sīkuma uzpūst ziloni. Tas ir mazs vietējais mods, afaik. Show some support. Wink
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
WamSall



Joined: 23 Nov 2004
Posts: 57
Location: Latvija

PostPosted: Fri Mar 03, 2006 10:09 am    Post subject:

zagšanu neatbalstu, nu tos 3dvaroņus var aizņemties uz brīdi, kamēr netiek tas "mods" publiskots, lai iegūtu vispārēju priekštatu.

Runājot par patriotismu, ir labi, ja kādā laikmetīgā un alternatīvā veidā jaunatnei māca vēsturi, bet tas noteikti neattaisno zagšanu- nacionālpatriotam jābūt par paraugu citiem, nevis zaglim un slīmestam, jo savādāk jau patriots neatšķirsies no parasta blēža, kurš ir sava aroda patriots. Sasmērējot savu patriotisko tēlu ar blēdībām rodas vispārējs nepareizs priekštats par visiem nacionālpatriotiem, līdzīgi kā tas ir ar TB/LNNK, kuri sevi it kā uzskata par LR patriotiem, bet savas tautas priekšā gan ir diezgan mīksti un nevarīgi, vienīgi ar solījumiem dāsni, diemžēl sabiedrība konkrētu cilvēku grupu vērtē pēc dažiem indivīdiem un diezgan subjektīvi, piemēram, ieraugot katoli, kas nodzēries guļ grāvī vai ir bezgala mantrausīgs, nodomā "jā, nu redz kādi tie katoļi ir", utt. Nacionālpatriotam jāstrādā tā, lai viņu cienītu.

ar likumdošanu viss ir kārtībā, vienkārši vairākums no sabiedrības ignorē daudz, ko citās valstīs uzskatītu par pašsaprotamu normu.

atvainojos par šo "offtopiku", vienkārši derdzas, ja katru nelikumību un nelietību paslēpj aiz patriotisma un it kā darbošanos valsts interesēs, tas ir līdzīgi, kā komunistu darbība, kuri okupēja neatkarīgas tautas transformējot to kā atbrīvošanu no briesmīgā kapitālisma, jo viņi, redz, bija komunisma un savas idejas patrioti.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Crash



Joined: 16 Aug 2003
Posts: 15
Location: Riga. Latvia

PostPosted: Fri Mar 03, 2006 10:17 am    Post subject:

WamSall wrote:
zagšanu neatbalstu, nu tos 3dvaroņus var aizņemties uz brīdi, kamēr netiek tas "mods" publiskots, lai iegūtu vispārēju priekštatu.

Runājot par patriotismu, ir labi, ja kādā laikmetīgā un alternatīvā veidā jaunatnei māca vēsturi, bet tas noteikti neattaisno zagšanu- nacionālpatriotam jābūt par paraugu citiem, nevis zaglim un slīmestam, jo savādāk jau patriots neatšķirsies no parasta blēža, kurš ir sava aroda patriots. Sasmērējot savu patriotisko tēlu ar blēdībām rodas vispārējs nepareizs priekštats par visiem nacionālpatriotiem, līdzīgi kā tas ir ar TB/LNNK, kuri sevi it kā uzskata par LR patriotiem, bet savas tautas priekšā gan ir diezgan mīksti un nevarīgi, vienīgi ar solījumiem dāsni, diemžēl sabiedrība konkrētu cilvēku grupu vērtē pēc dažiem indivīdiem un diezgan subjektīvi, piemēram, ieraugot katoli, kas nodzēries guļ grāvī vai ir bezgala mantrausīgs, nodomā "jā, nu redz kādi tie katoļi ir", utt. Nacionālpatriotam jāstrādā tā, lai viņu cienītu.

ar likumdošanu viss ir kārtībā, vienkārši vairākums no sabiedrības ignorē daudz, ko citās valstīs uzskatītu par pašsaprotamu normu.

atvainojos par šo "offtopiku", vienkārši derdzas, ja katru nelikumību un nelietību paslēpj aiz patriotisma un it kā darbošanos valsts interesēs, tas ir līdzīgi, kā komunistu darbība, kuri okupēja neatkarīgas tautas transformējot to kā atbrīvošanu no briesmīgā kapitālisma, jo viņi, redz, bija komunisma un savas idejas patrioti.

Neviens te zagšanu negrasās afišēt, ja šitik liela brēka, tad varbūt pat vispār nekādas norādes kredītos nebūs. Bet ne jau man to lemt, es tikai biju cerējis uz bišķiņ palīdzības no saviem tautiešiem, bet tā vietā saņemu kārtējās 'gudrības' un kritiku.

P.S. Kāds var ieteikt kādu LV forumu, kur ir kādi cilvēki, kas tiešām nodarbojas ar 3D modeļu taisīšanu ? Šeit tādi laikam vispār nav, tik bars kārtējo delfistu, lol.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Fri Mar 03, 2006 10:23 am    Post subject:

Tātad cilvēki, kas māk Delphi, nemāk taisīt 3d modeļus. Un cilvēki, kas nemāk Delphi, māk taisīt 3d modeļus?
Dīvaina loģika ;)
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Dizains, modelēšana un vizuālā māksla All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group