dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

The Contest
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2006
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Tue Mar 07, 2006 10:27 pm    Post subject:

Par Intro scrēniem: Man viņi kaitina tikai tad, ja viņi turas kādas 5 sec un nav iespēja viņu paātrināt. Ja viņš smuki uzfeidotos ar ritmisku mūziku fonā un viņš aizietu tālāk tā teikt - ieietu spēles intro, tad viņš nekaitinātu. Un tā prasība ir normāla un pat nepieciešama. Tas pat ir tāds neliels pierādijums, ka spēle ir tiešām paredzēta tam konkursam nevis nosperta no kāda ārzemju foruma.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Tue Mar 07, 2006 11:40 pm    Post subject:

Vot vot, ja var nospiest astarpe/esc/whatever, lai tas skrīns pazūd, tad man galīgi nav nekas pret to. A bet ir arī tādas spēles, kurām nevar izlaist to intro, tas gan tracina.
Back to top
View user's profile Send e-mail
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Wed Mar 08, 2006 2:53 pm    Post subject:

Par obligātu "skip-intro" ieviešanu es pilnībā piekrītu... kaitina, kad nevar tikt laicīgi pie atkārtotas spēles iemēģināšanas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Wed Mar 08, 2006 3:32 pm    Post subject:

Nu jaa tas ljoti kaitinoshi. seviskji ja daudz taadu peec kaartas Smile
Bet vispaar mosh nelikt saakumtitru screena, bet loading screenos vai kaukur citur..? Jo nu saakumekraanu es nez vai es taisiitu.
Back to top
View user's profile
DrBlacksnake



Joined: 08 Mar 2006
Posts: 18

PostPosted: Wed Mar 08, 2006 6:53 pm    Post subject:

zutiic wrote:
neliels jaut.:
ja shii speele ir browserbaazeeta, nevar vinju izvietot aatraak par paredzeeto laiku (teiksim, tuuliit peec registraacijas) ...saprot', nepacietiiba:]


var. skaties FAQ par testa nedeelju.


Lāčblēdis wrote:
Un ko darīt, ja komandai spēle gatava jau augustā, un nav paredzēts neko tajā pielabot vai nemaz nav laika to darīt? Ko tādai komandai rakstīt žurnālā?


nu ja nav tad nav - uzrakstat, ka speele pabeigta un basta. redzees kaa readjees uz to kukainju apseestie geimeri un cik ilgi vispaar buus interese chekot notiekosho ap speeli, jo pastaav tak iespeeja uzradiit VEEL kaadu liimeni, vai vismaz kaadu papildus fiichu, kas speeli padara baudaamu. Smile varbuut tomeer ir veerts padomaat par intereses notureeshanu.


eXeM wrote:
Nu jaa tas ljoti kaitinoshi. seviskji ja daudz taadu peec kaartas Smile
Bet vispaar mosh nelikt saakumtitru screena, bet loading screenos vai kaukur citur..? Jo nu saakumekraanu es nez vai es taisiitu.


kur probleema?

loader
mainmenu
game
if <end> then goto mainmenu else game

neruupeeshanaas par potenciaalaa speeleetaaja eertiibu ir muljtjiiba, pat tad ja mees esam radiijushi djeniaalu produktu - mees tak to radam speeleetaajam, nevis diska vietas piesaarnjoshanai. atvainojos par banalitaati. Smile
_________________
damn..
Back to top
View user's profile Visit poster's website
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Wed Mar 08, 2006 7:57 pm    Post subject:

Quote:
kur probleema?

loader
mainmenu
game
if <end> then goto mainmenu else game

Es jau nerunaaju ne pa gruutumu ne pa ko citu. to startup screenu uztaisiit tak fufels, 0 probleemu es tik saku mos ja es taadu negribu tad to logo kukaados loading screenos izvietot vareetu
Back to top
View user's profile
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 9:36 am    Post subject:

Quote:
... loading screenos izvietot vareetu


Principaa kaapeec gan ne, svariigaakais lai indago logo buutu redzams minimums 3 sekundes un lai vinsh nebuutu paaraak siiks, lai visa tur ieliktaa informaacija buutu nolasaama.
Piemeeram var ielikt galvenajaa izveelnee (main menu) kaadaa stuurii, ja nav veelmes taisiit ielades ekraanu.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DrBlacksnake



Joined: 08 Mar 2006
Posts: 18

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 9:49 am    Post subject:

Iebilstu. Nebuus iisti korekti attieciibaa uz pashu konkursu, ja tagad katrs saaks tjengaat un editeet standartskiirna elementus peec savas iegribas.
lai standart skriins ir ielaadeeshanaas laikaa, lai tas ir 1x bet ir taads kaads ir. Liekas, PLATH pagaajshgad ietoneeja zaljaa kraasaa vinju - tas ir ok, jo buutiibaa taa ir minimaala melnbaltaa skriina modifikaacija. Liidziigas izdariibas varam veerot arii kino (piemeeram theMatrix, Swordfish, Constantine) ar WarnerBros logo izdariibaam, tachu kompoziicija un informaacija saglabaajas.
Protams nav aizliegts peec tam izmantot arii Indago atribuutiku jau pashaa speelee, tachu vai nu load-skriinu vai atsevishtji ieliktu, speeles saakumaa ielikt vajag - par to visai nepaarprotami noraadiits Noteikumos.

Kaa jau te kaads mineeja, skriins ir domaats arii projekta piesaistei konkuirsam, jo kur teikts ka kaads nevareetu panjemt juusu gamuci bez juusu zinjas un iemest kaadaa maksas speelju paketee?
Ja sadomaasiet taisiit peec konkuirsa speeles pilnu versiju, tad Hallelujah - Indago skriinam tak tur nav jaabuut! Smile
_________________
damn..
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 10:35 am    Post subject:

Nu tad droshivien ir jaapadomaa kas ir ielaades ekraans, jo piemeeram taads variants kaa tetris, kas atskjiriibaa no lielaam speeleem tiek starteeta un paarstarteeta saliidzinoshi vairaak. Katru reizi eskeipot ielaades ekraanu vareetu diezgan konkreeti izbesiit. Un sajaa gadiijumaa kaapeec gan neievietot nelielu baneriiti ekraana apaksheejaa vai augsheejaa stuuri? Runa nebija iisti par pasha logotipa kjengaashanu, bet taa ievietojuma pielaagoshanu produkta formai.
un ja jau iesaakts par mazformaata speeleem kuras neizmanto fullscreen iespeeju, tad arii no dizaina viedoklja uzlikt boot skriinu pa visu programmas laukumu nebuutu iisti korekti, un veel arii tachu var mainiities loga proporcijas.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
eXeM



Joined: 22 Mar 2005
Posts: 155
Location: Ape

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 4:35 pm    Post subject:

Veelviena neskaidriiba:
Ja es izdomaaju pieteikties un paraadu sawu "produktu", bet peec tam es izdomaaju izstaaties nu oktobra viduu un izstaajos jo saprotu ka nepabeigshu taa kaa es gribu, vai es naakoshgad varu piedaliities ar to pashu proj(cik es sapratu var bet vai es domaaju pareizi)
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 4:46 pm    Post subject:

Nākamgada noteikumi taču nav zināmi, varbūt tur būs aizliegts piedalīties ar iepriekšējā gadā uzsāktiem projektiem :)
Bet ja noteikumi paliks tādi paši kā tagad, tad jā - varēsi.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 5:25 pm    Post subject:

Quote:
Vot vot, ja var nospiest astarpe/esc/whatever, lai tas skrīns pazūd, tad man galīgi nav nekas pret to. A bet ir arī tādas spēles, kurām nevar izlaist to intro, tas gan tracina.


Manā spēlē The Cube var skipot intro un nekādu problēmu! Cik man ir zināms tad neviens no maniem draugiem tā arī nepiekusa katru reizi palaižot un spiežot space vai ko citu, lai skipotu! Rolling Eyes

Runājot par to ielādēšanu, ... The Cube es taisīju (ja kāds neredzēja) tā ka spēles logo parādās kad spēli palaiž un tā ielādē visus datus. Tad logo nodziest un sākās intro movie (I2005 demo versijā intro movie nav!) kur pašā sākumā ir INDAGO logo. Par to logo ievietošanu neredzu nekādas problēmas..., ja ir galva tad vienmēr var visu izdomāt! Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
DrBlacksnake



Joined: 08 Mar 2006
Posts: 18

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 6:02 pm    Post subject:

nu par tiem standarta skriiniem es tieshi arii biju domaajis to, ka vinju ievietoshana loaderii ir vienkaarshaakais probleemas atrisinaajums. tiem nav jaaparaadaas atsaakot speeli piem peec galvenaa varonja naaves.

taalaak..
eXeM wrote:
Veelviena neskaidriiba:
Ja es izdomaaju pieteikties un paraadu sawu "produktu",... vai es naakoshgad varu piedaliities ar to pashu proj(cik es sapratu var bet vai es domaaju pareizi)


Ja Tavs projekts nav piedaliijies veerteejumaa - resp, ja Tu esi panjeemis sho laukaa pirms iesniegshanas deadlaina, tad piedaliities vari.
_________________
damn..
Back to top
View user's profile Visit poster's website
apofiss
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 06 Feb 2005
Posts: 148
Location: Latvija

PostPosted: Mon Mar 13, 2006 3:56 pm    Post subject:

Oho! Nemaz nepamanīju, ka indago lapa ir jau atjaunināta un 2 projekti jau iekšā hehe! Izskatās jauki ^^
Back to top
View user's profile Send e-mail
coderpp



Joined: 20 Aug 2005
Posts: 167
Location: Rīga, Koknese, Gajiena

PostPosted: Mon Mar 13, 2006 3:59 pm    Post subject:

Vai kaadas veel domaa piedaliities?? Tas taa intreses pec.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Indago 2006 All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group