dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Tankwars Project 1
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Sat Jan 18, 2003 8:54 pm    Post subject: Tankwars Project 1

nu taa shitaa buus pavisam absoluuta arkaada, kurai nu ir iznaakusi alfa versija.
diemzheel sakaraa ar probleemaam ar izvietoshanu webaa, juus sho alfu vareetu neredzeet tuvaakaa laikaa, bet nu meegjinaasim un redzeesim....
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Zigmars



Joined: 17 Jan 2003
Posts: 16
Location: Riga

PostPosted: Sat Jan 18, 2003 9:51 pm    Post subject: Re: Tankwars Project 1

Par shito

Eatme wrote:
diemzheel sakaraa ar probleemaam ar izvietoshanu webaa, juus sho alfu vareetu neredzeet tuvaakaa laikaa, bet nu meegjinaasim un redzeesim....


Var neuztraukties. jo labaakajiem projektiem buus diskspace & subdomain zem gamez.lv

taa kaa ja projekts buus labs tad arii buus labs supports Smile
_________________
gameZ.lv vienmeer rulez
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Sun Jan 19, 2003 2:00 am    Post subject: Re: Tankwars Project 1

Runājot par hostingu: kāds nezin kādu bezmaksas hosting serveri/lapu, kur varētu izvietot failus, kuri lielāki par 200 KB (piemēram, yo.lv un home.lv tieši tāds ir ierobežojums), jo kaut cik normālam projektam saprotams vajag, lai varētu ievietot lielākus failus (negribu dalīt, jo tas atbaida cilvēkus, kas gribētu nolādēt).
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Zigmars



Joined: 17 Jan 2003
Posts: 16
Location: Riga

PostPosted: Sun Jan 19, 2003 10:55 am    Post subject: Re: Tankwars Project 1

Ice wrote:
Runājot par hostingu: kāds nezin kādu bezmaksas hosting serveri/lapu, kur varētu izvietot failus, kuri lielāki par 200 KB (piemēram, yo.lv un home.lv tieši tāds ir ierobežojums), jo kaut cik normālam projektam saprotams vajag, lai varētu ievietot lielākus failus (negribu dalīt, jo tas atbaida cilvēkus, kas gribētu nolādēt).


ICE shitoa vajadzeeja teikt zem sadaljas Jautājumi un atbildes par Latvijas spēlēm. Lai vismaz buutu kaartiiba :)

Bet runaajot par teemu hostings. es domaaju zem gameza uzcept publisko FTP, kur katrs speelju developeris varees izvietot failus. cerams ka ar to ftp apiesieties korekti un nenotiks nekaadas cuuciibas Smile
_________________
gameZ.lv vienmeer rulez
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 5:07 pm    Post subject: Nu gan IR

Paldies par ftp!!!

Nu TankWars Project 1 alpha 1.0 ir pieejams ftp://ftp.gamez.lv
testeejiet un izsakieties!!!
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 5:42 pm    Post subject:

Pashkjidri... arii prieksh alphas... Wink kautkaa nepatika kaa jamie(boti) uz mani "skatiijaas" Laughing

Nu ko mosh iesviest ftp saveejo tanku prealfu (laikam muuzhiigo prealfu)... Cool
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 5:44 pm    Post subject:

Vai es kautkur mineeju, ka mani driikst lamaat??? Laughing Cool
nu vo taapeec shitaas nekomenteetaas runas luudzu uzreiz atmest.
Labaak pasaki ko vaig izdariit lai nebuutu skjidrs.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 5:52 pm    Post subject:

* Nu pirmaam kaartaam 9 tanku (vai cik jamo tur i) desants tik mazaa (relatiivi) teritorijaa diezgan saapiiga padariishana... varbuut jamos ik pa laikam piedesanteet klaat?
* varbuut jamie (boti) vareetu mazbishkji kusteeties... (domaats ne tikai groziities) (tik pasarg dievs nevajag sekoshanu speeleetaajam Very Happy a to ar jamo tagdeejo shaushanas precizitaati un veel baru, kas velkas tev pakalj...)
* botu groziishanaas vareetu buut ar kautkaadu noteiktu maksimaalo aatrumu (ja taads jau ir, tad varbuut mazaaku), savaadaak kautkaa paaraak preciizi jamie teemeejas vienmeer... + veel peec manas "bojaaejas" jamie joprojaam turpina uz mani skatiities... Very Happy
* veel buutu jauki kaadu fonu tai visai padariishanai un paaris tekstuuraam tankiem

iesaakumam domaaju pietiks... varbuut veelk ko izshtukoshu... Cool
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 6:38 pm    Post subject:

nu tie 9 tanki ejoshaa speelee vareetu izraadiities maksimums. (taa bija domaats, bet vieta masiivos atstaata veel 9 (kopaa 1Cool ). Tie tik tieshaam tiks paleenaam piedesanteeti klaat ar izpletnju paliidziibu (tos reaali varees redzeet, kameet tanki laizhas lejaa).

Boti kusteesies, bet pagaidaam nepaspeeju tapeec vinji shauj. (diezgan iespaidiigi tas izskatiijaas, kad es veel nebiju uzlicis tiem paarlaades laiku 40 shaavinji sekundee) Cool sekoshana buus, bet nosaciita. ja dziiviibas saak beigtiesa tad tie muuk no tevis.

Groziishana notiek ar komandu POINT OBJECT <tanks>, <tavas koordinaatas>, par kuras funkcijaam varat iedomaaties. taapeec groziishanaas aatrums nav nekaa ierobezhots, bet buus taapat kaa tava tanka iespeejas.

tekstuuras buus primitiivas, ja kaaads man shajaa lietaa nepaliidzees. viscaur tiks uzklaata ARMIJAS PLANKUMAINAA tekstuura uz tankiem, bet laukumam buus zaales un grants un zemes (domaata melnzeme) paskats. bet taa visa man nav taa ka cieties puis.

Un vispaar ar tancinju fizikas iipashiibaam vareetu paliidzeet. tjipaa bija taads teksta fails arhiivaa iebaazts kur esoshaa fizika pusliidz aprakstiita.
peec taas vadoties varat izteikt ieteikumus.

un pa ljubomu tnx par atsauciibu.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 6:43 pm    Post subject: >>textuuras...

Klau Eatme, a ko tev noziimee tekstuura? Tas var buut jebkursh .bmp fails?
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 6:46 pm    Post subject:

nu vispaar jaa, bet vinju naaksies pareizi novietot uz taa tanka, lai kaapurkjeedes nebuutu uz tornja, taapeec vinjam buus viscaur kamuflaazhas textuura, lai nemociitos.
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 7:11 pm    Post subject:

Uzmaucu saveejo prealfu... ja interesee uz gamze ftp: TBPreAlfa.rar
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 7:18 pm    Post subject:

mjaa dialup multiplayer............ daudzsoloshi. kaukaa nezvanoties ar telefonu <TO> (neesmau veel paarliecinaats kas tas ir) var uzspeeleet???
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
BUGa



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 63

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 7:21 pm    Post subject:

Hehe... Laughing
Ok... shas piegraiziishu liidz Single... :D

taa kaa esmu lokaalajaa ta liidz DialUpam man pataalu... un notesteet visaadus taadus pasaakumus vienam ir gandriiz neiespeejami...
Back to top
View user's profile Send e-mail
Eatme



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 83
Location: Ventspils

PostPosted: Mon Jan 20, 2003 7:23 pm    Post subject:

pag bet man jau id mdsl. naf vinsh tad to nepiemin??? Jeb tev tik LAN un dialup??
_________________
Don't argue with a fool. He'll drag You to his own level and beat with experience.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group