dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Kas te vispār notiek?

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Mar 15, 2006 11:42 pm    Post subject: Kas te vispār notiek?

Es nekādīgi nevaru iebraukt "latviešu foruma lietotāju mentalitātē". Kāpēc ja kāds kaut ko greizu, stulbu spamu vai galīgu offtopicu posto jūs uzreiz sākat cīnīties kā kaut kādi suņi. No lieliem ārzemju forumiem esmu iemācījies daudz maz pievaldīt savas vēlmes kaut ko dzēlīgu pretī atbildēt, jo no tā nevienma labāk taču nekļūs.

Jādara tā kā ārzemju forumos, ja kāds konamis veidīgais kaut ko posto (es šeit domāju par galīgu sviestu!) tad neviens viņam tur neatbildētu vienkārši pēc kāda laiciņa foruma malā parādīsies uzraksts LOCKED un viss, visiem ir labi! Neviens visādu sīkumu dēļ nestrīdās, bet ja paskatās šeit tad gandrīz katrā otrajā topikā pēc dažiem kaut cik normāliem postiem sākas tīrākais fleims un offtopiks!

Nezinu kā jums, bet man vieglāk būtu bik paklusēt, un iet tālāk strādāt pie saviem projektiem nevis tērēt 10 minūtes, lai strīdētos ar visiem konamisiem! Wink

Nu bet tas jau mans subjekīvais viedoklis, tikai ja tā paskatās tad šitādu postu dēļ krietni krītās foruma kvalitāte! Sad
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
anggelus



Joined: 23 Feb 2005
Posts: 383
Location: Rīga (LV)

PostPosted: Wed Mar 15, 2006 11:45 pm    Post subject:

Tas droši vien tāpēc ka šeit nav diez ko liela aktivitāte un tad nu kāds jauns posts parādās ta visiem uzreiz gribās kaut ko atbildēt Smile)
_________________
No comprendo lo que dice.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Mar 15, 2006 11:49 pm    Post subject:

Ko tavuprāt mēs varētu darīt, lai uzlabotu apmeklētāju skaitu? Confused
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 12:42 am    Post subject:

Atbildot uz topika jautājumu "Kas te vispār notiek?" varu teikt, ka dažu brīdi nodomāju tieši to pašu - "kas te vispār notiek?". :D

Tā nav tikai "latviešu foruma lietotāja" mentalitāte, bet gan paša latvieša, un varbūt, ne tikai latvieša, mentalitāte, manuprāt. Starpcitu, ārzemju forumos tādu "bērnudārzu", kāds pēdējā laikā te itin bieži parādās daža laba izpildījumā, es neesmu novērojis (atzīšos gan, ka pa ārzemju forumiem un forumiem vispār es īpaši daudz nedzīvojos).
Var jau būt, ka "piesienos" galīgi nevietā, bet tādejādi es dodu iespēju citiem piesietes man! ;)

Savukārt, lai uzlabotu apmeklētāju skaitu, varam, ja ir sava web lapa, likt linku uz šejieni labi redzamā vietā. Ja lapas nav pašam, tad palūgt draugu, kuram tāda ir, lai viņš ieliek. Tas viens variants. Man diemžēl nav savas sētas lapas, kad būs, tad noteikti ielikšu milzīgu baneri! Smile
Un, protams, mudināt visus, kam nav slinkums (man ir) spēles vairāk "taisīt", nevis spēlēt. Lai spēlē tie, kuriem ir slinkums. Very Happy
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 1:06 am    Post subject:

OLBY wrote:
Ko tavuprāt mēs varētu darīt, lai uzlabotu apmeklētāju skaitu? :?

Zini, manuprāt tā nav laba doma.. Varu ar lielu pārliecību apgalvot, ka tad lielum lielais vairums būs šitā konamja, dreamer u.c. līmenī. Neticu, ka tas ir vajadzīgs šim forumam.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 2:49 am    Post subject:

Nu, teorētiski, arī šis posts nosoda kāda cilvēka rīcību. Ja parasti tas notika kādā iepriekš sāktā tēmā, tad tagad tam tika izveidota speciāls topiks. :) Un arī šis posts aizņem tās tevis minētās 10 min. ;)

runājot par apmeklētājiem - kam vajadzēs, tie paši atradīs. Pārējie mums nav vajadzīgi.
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
v3rb0
Guest





PostPosted: Thu Mar 16, 2006 1:10 pm    Post subject:

kaut kur reklamēt šo forumu laikam nevajag, bet rss 'fīča' gan noderētu, vismaz tādiem kā es, kas tikai palasa kas jauns.
Back to top
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 1:41 pm    Post subject:

Quote:
Nu, teorētiski, arī šis posts nosoda kāda cilvēka rīcību. Ja parasti tas notika kādā iepriekš sāktā tēmā, tad tagad tam tika izveidota speciāls topiks. Smile Un arī šis posts aizņem tās tevis minētās 10 min. Wink


Es esmu izveidojis vienu un vienīgo topiku šajā sakarā, un še es mēģinu saprast kāpēc ir tā! Es negribu staigāt pa forumu un lasīt bezjēdzīgu fleimu, es ceru ka mēs šeit varēsim vienoties un kopā izveidot šo forumu vairāk "draudzīgāku" iesācējiem, gan pro deviem!

Ceru par atsaucību! Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 2:35 pm    Post subject: Re: Kas te vispār notiek?

OLBY wrote:

Jādara tā kā ārzemju forumos, ja kāds konamis veidīgais kaut ko posto (es šeit domāju par galīgu sviestu!) tad neviens viņam tur neatbildētu vienkārši pēc kāda laiciņa foruma malā parādīsies uzraksts LOCKED un viss, visiem ir labi! (


Nee, nu dzekinj, tas jau ir uzbrauciens.
Es jau veselu menesi nebiju neko rakstijus, tik biski vakar uzrakstiju 2 teikumus, bet tu jau salidzini mani ar Mr. Idiotu.
Nu, nez, laikam buus jaiet kaarties..... Crying or Very sad
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 2:50 pm    Post subject:

jau iepriekš kāds teica, ka visiem gribas atbildēt uz tikko iepostēto jaunumu. lūk, problēma, mēs bezjēdzīgi atbildam, mēs nedomājam par to atbildi īpaši daudz. tagad liekas, bet kāds tad labums no foruma, ja nav atbilžu. mums visas sarunas balstās uz to, ka kāds pajautā, otrs atbild. tad ka'ds pasaka nepareizu atbildi, cits sāk dusmoties, ka atbilde ir nepareiza un tad jau viss sākas. mums ir par maz projektu. es uzskatu, ka visi esam vienlīdz vainīgi pie šī visa. mums nav projektu, pat skrīnus nemetam lapā iekšā, līdz ar to nav arī nekā ko apspriest. tā ka vien paši vainīgi pie foruma nekvalitatīvajām runām. mēs tak varētu a[s[riest kautvai kādu skrīnšotu no pašu spēlēm, der izvietojums vai neder, scenārijs labs vai slikt, spēles mērķis kāds.

nu i tagad pēc sava teiktā es centīšos kaut ko darīt tā visa labā. mēģināšu kaut ko darīt. iesaku mums visiem darīt tā labā kaut ko, negribam taču, lai viss aiziet purvā
Back to top
View user's profile
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu Mar 16, 2006 5:43 pm    Post subject:

Quote:
Nee, nu dzekinj, tas jau ir uzbrauciens.
Es jau veselu menesi nebiju neko rakstijus, tik biski vakar uzrakstiju 2 teikumus, bet tu jau salidzini mani ar Mr. Idiotu.
Nu, nez, laikam buus jaiet kaarties..... Crying or Very sad


EDDY Parādi man kaut vienu vārdu kur es norādītu uz tevi, konamis veidīgais nenozīmē tieši tevi, tikpat labi es tur varētu uzrakstīt spameris vai lamerz, daudz ko! Vot atradies kam piesieties!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Fri Mar 17, 2006 9:38 am    Post subject:

bubu wrote:
OLBY wrote:
Ko tavuprāt mēs varētu darīt, lai uzlabotu apmeklētāju skaitu? Confused

Zini, manuprāt tā nav laba doma.. Varu ar lielu pārliecību apgalvot, ka tad lielum lielais vairums būs šitā konamja, dreamer u.c. līmenī. Neticu, ka tas ir vajadzīgs šim forumam.

Zini, bubu, man šķiet, ka tā ir laba doma. Vāroties savā sulā diez ko liela spēļu izstrādes Latvijā popularizēšana nesanāks. Forumā daudz maz aktīvi ir kādi +/- 10 dalībnieki. Uz 'gameDev mini contest'u' 8us dalībniekus savākt gandrīz neiespējami, jo, kad vieniem 5iem ir laiks un vēlēšanās piedalīties, tad nav pārējiem 5iem utt.
Reklāma 'Sīrupā' nav obligāta - informāciju var izvietot kaut vai augstskolā. Wink
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Pļāpātuve All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group