dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

huligāns!
Goto page 1, 2  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 8:06 pm    Post subject: huligāns!

tā kā es iepriekš kaut kad rakstīju, ka mums ir problēmas ar rakstiem, tā es nolēmu ievietot šo to, lai tik mēs uzturētu sakarīgu sarunu par spēļizstrādi.
Runa ies par "huligānu". Par scenāriju.

tātad... viss sākas ar kadriem, ka redzams stroķis, kas tēmē 'huligānam' tieši pierē. redzamas viņa acis, kas piemiedzas, dzirdami savādi trokšņi(nu tā kā parasti attēlo pasauli, kad cilvēks mirst vai kaut kas tādā garā). pēc ši visas spēles gaitā būs vairākas ainas. tipa visa spēle būs viā atmiņas par to brīdi kā viņs nogāja no sliedēm.
pirmās ainas varētu būt cipa, redzams džekiņs skolas solā. mācās.. labi... kad stundas beigušās, viņš satiek pie skolas divus džekus, nu pareizāk sakot, tie satiek viņu. džekiņu saķer aiz krāgas, aizvelk aiz stūra. saka, lai dod naudu. protams atbilde ir, ka naudas nav. tie draud, draud, draud.... draud... jau atvēzējas viens sitienam, bet tad atskan balss(nevaru izlemt, būs MATS(krievu MĀTES vārdi) vai nebūs).nu cipa cits džeks pienāca klāt. tipa, ja pieduršot pirkstiņu tam džekam klāt, dabūs pats bietē. tas sāk ņirgt, tipa domā, ka jaunatnācējs ir salaga. bet nē! vio sākas. ļaundaris pieiet klāt, pagrūž jaunatnācēju, tipa: "ko, narivs?" pagrūž vēlreiz, bet tad tas jaunatnācējs(turpmāk boss) saķer ļauno aiz boškas, ar celi pa punci tam, ar dūrēm pa muguru + vēl spēriens pa vēderu. tas otrs jau sāk m**t bixēs, sāk skriet projām. boss sāk dzīties tam pakaļ, saķer to, atvelk pie mazā un piedāva tā riktīgi iesit ļaunajam. tas minstinās, ļaunais melž kaut ko, ka nositīšot viņu, ja mēģinās pasākt kko, un tad mazais izdomā un riktīgi iejauc tam pa muti. iejauc vēlreiz, sit tik ilgi, līdz tas jau atkļučījies, nokritis zemē. boss saka, lai izbeidz. nu tas i beidz sist. ok, pēc tam nākošā diena. džeks sēž jau skolas solā tā kā mūsdienās sēž visi-izpleties, baigi krutais. pēc skolas atkal iet tie paši divi džeki, saķer viņu, aizvelk aiz stūra. jau atvēzējas, bet sīcis, kā jau krutais, iesit pirmais tam pa muti. ļaunais pārsteigts, jūt ka asinis pa degunu tek laukā. tad pirmais saķer to sīko(huligāns), otrais atvēzējas un iesit tam riktīgi. sīcis sāk raudāt, nokriti zemē. tad atkal uzrodas boss. tie divi sāk ņirgāties un viens no tiem sāk skriet virsū bosam. boss nomet pie huligāna kasteti, saka, lai izmanto. ļaunais uzlec uz bosa, grasās jau sist, bet pēkšņi sīkais pieskrien pie tā un iejauc ar savu kasteti. ļaunais gar zemi. otrs ļaunais atkal laižas lapās, bet tagad jau sīkais skrien pakaļ, uztaisa padnošku, tas pagāžas. sīkasi sāk to močīt ar savu kasteti.

fū, noguru raxtīt....

turpinu. nu boss paziņo, ka baigi kruta atslānīji... tātad, misija pirmā cik sapratāt, varētu būt, ka jāatsit abi huligāni. protams tā bēgšana būs tiktāl, ka jālien pa kāpnēm, pāri žogam kādam, tikai tad slānīšana...

turpināšu, pēc tam kad radīsies doma tālākai misijai... nezinu, ko jūs varētu pat pateikt par šito. Very Happy
nu, bet šo to jau uzrakstīju!

ā, sorry, ka darbs tāds nerūpīgs, neesu par niansēm nemaz padomājis. niansēs tas kaifs būs, mēģināšu izveidot tādu ar zemtekstiem story...
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 8:56 pm    Post subject:

bullys at school
kur raavi iedvesmu? let me guess... gta? mafia? rokijs 4?
Back to top
View user's profile Send e-mail
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 9:06 pm    Post subject:

sapratu, banāli. metu miskastē....
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 9:22 pm    Post subject:

hei, taa es neteicu! vnk piedomaa, kaa tu to visu realizeesi gada laikaa - it iipashi, ja taisiisi 3rd person, liidz shim combats 'ar rocinjaam' lv speelees nav sanaacis tas veiksmiigaakais (varbuut 'matuda' un, jaa, 'antons')
vari, teiksim, taisiit tiiru fightingu (a'la ragdoll kungfu, tekken, mortal kombat, uc) izdomaat incantus personaazus, indivisuaalos fatality panjeemienus ...shaadai speelei gan buus shauraaks piekriteeju loks.

un arii pie sizzeta vari kko bez gejiskiem kautinjiem iepiit. iesaku passam visu nedariit, bet projektam pieaicinaak kaadus savus pazinjas (ja vajag, apmaaciit speelju taisiishanaa), sariikot breinstormingu, izprast videejaa geimera veelmes un savas iespeejas, un tad salipinaat staastu.
Back to top
View user's profile Send e-mail
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 11:12 pm    Post subject:

jā, gejiski kautiņi... tev taisnība, tas ir garām. jāpadomā. man it kā gribas pieturēties pie domas: nelien pie sūda, tad arī nesmirdēsi. tipa džeks bija nesamaitāts, bet iepazīstot nepareizos cilvēkus sagāja sviestā un sāka darīt tikpat lielus mēslus, kā tie citi. tipa tāda aptuveni tā doma. bet tagad vajag aptīt to visu ar interesantiem notikumiem, visādām niansēm. da nē, man vienkārši ir riktīgi jāapdomājas. es varēšu gan jau izdomāt kaut ko tādu, kas varētu visus ieinteresēt. vispār ja ne visus, tad daudzus. eh, uģi uģi...
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 2:40 am    Post subject:

nu lol... sižeta apraksta struktūra tev ir aptuveni tāda:
reiz bija un tad viņi sāka kauties [seko 10smit lapu garš kautiņa apraksts] un tā viņi dzīvoja laimīgi.


Kas kāvās? Cik gadu viņam? Kāds apģērbs? Lasot, sķita, ka tu vēlējies vienkārši kādam sadot pa degunu un tāpēc rakstiji "kā es varētu viņam sist". Un sižets nedomāju, ka ir pats galvenais (nu vismaz kā un kas sita noteikti ne). Būtu vairāk uzrakstijis ko par pašu spēli. 3D, 2D? Action, arkāde? Kāda kamera? fps, tps? C++, Delphi? Vai tā vispār ir spēle? Un kurā brīdī no šī apraksta sakās spēle un kurš vēl ir intro klips?

Sorre, bet lasot šo pirmie iespaidi ko guvu par spēli ir:
1) Tā būs ļoti vardarbiska.
2) Tā būs vulgāra.


pirmais iespaids ir negatīvs. ;/

Ieteiktu vēl apdomāt savas spējas. Ja zīmēsi kā komiksu intro klipu, viss būs ok. Ja centīsies uztaisīt 3D maxī, mayā vai kur tml, galvā es jūsu projektu jau izsvītrošu kā nopietnu projektu. Ja filmēsiet ar kameru... wo, tas būtu kas jauns un ekskluzīvs. :) Indago2006 jaunā mode - filmēšana irlā un spēles reāla vietā. :P
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 2:49 am    Post subject:

AnetiX - tev nešķiet ka bija par skarbu? Wink A starp citu no kuriem laikiem tad Latvju tauta, kura no dienas dienā redz vardarbību, dzīvo vardarbībā un vēl lieto pirātiskās datorprogrammas ( Laughing ), ir kļuvusi tik maiga ka spēlītes aļa GTA vai MANHUNT tai ir kļuvušas par šerpu? Vai mēs kādreiz izaugsim no pampersiem? Šķiet ka nē... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 11:30 am    Post subject:

o, diskusija aizgāja!
vardarbība. tik tiešām, iedomājies spēli es esmu par vardarbīgu. vulgāra, nezinu gan. sižets nebija viss, tā bija tikai kaut kāda daļiņa no tā visa, izrādās, tā daļiņa nekam neder. labs ir. kad apdomāšu visu pilnībā, tad arī iesniegšu. a to kaut kādu 5 min kaku iesniedzu i gaidu normālas atsauksmes.

bet anetix, tomēr nepiekrītu mazliet. es uzskatu, ka sižets spēlē ir svarīgi, sižeta līnija pa kuru vadīsies. labi, kaušanās apraksts bija garš, un tiešām man tajā brīdī gribējās kādam pa degunu, bet es domāju, sižetu es centīšos uztaisīt tagad:

1)ne tik vardarbīgu,
2)ne tik vulgāru,
3)vairāk loģikas(kuras pagaidām vispār nav),
4)iekļaušu vairāk cilvēku aprakstu


peace!
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 2:06 pm    Post subject:

es te mazliet, nu labi, riktīgi pamainīju vietām šo to.

Huligāns.
Huligāns īstenībā nav tas galvenais varonis, kuru jūs kontrolēsiet. Viņš ir tas puisis, pie kura jums ir jānokļūst, pie kura jūs nokļūsiet. Viņš ir it kā pats galvenais šo huligānu grupējumā. Tieši viņa dēļ tiek apgānīti jūsu drauga īpašumi(mammai piederošais veikals, māja). Ir plānots, ka vecumi visiem varoņiem varētu būt 17-19. bet tomēr visi tie huligāni paredzēts, ka būs infantili. Jo nu ar tādu uzvedību... un izskats varētu būt kā jau tipiskam URLAI. Tātad, noteikti viņam būs cepure. Paskaidrošu kāpēc. Diskotēkā es novēroju, ka ir reperi, ir klasiskā stila piekritēji un ir tie, kas mēģina atdarināt reperus. Vot tie, kas mēģina atdarināt reperus, tie arī izskatās kā kurlām pienākas. Tas tā, lai jau kaut kāds tēls rodas. Cepure nebūs tāda kā reperiem, tā būs līdz ar galvu, piekļausies, virsū būs uzraksts „Brigada” un cepures maliņa būs līdz ar acīm. Ceru, ka kaut ko jau saskatāt viņa portretā. Par sejas vaibstiem nerunāšu, par acīm tāpat. Tālāk. Viņam varētu būt tīkliņkrekls. Nu tas tāds krekls, kurš sver nulle koma cik tur gramus un ir kā no zvejas tīkla veidots. Un pa virsu tam varētu būt kāda ādas jaka. Rokas, kā jau pieņemts, varētu būt izplestas, gaita tāda ļodzīga, tizla. Bikses varētu būt melnas ar baltu maliņu, nu tās tipiskas urlu sporta bikses. Galvenais uzsvars huligāna portretā ir uz to, ka viņs ir totāls urla. Raksturs. Ja esat kādreiz kāvušies ar kādu urlu, tad paši vien zināsiet, bet tie, kas nezin, tie tūlīt uzzinās. Viņš ir gļēvs, baigais plātīzers. Pat kauties viņš īsti nemācēs. Tādi viņi ir, māk tikai barā kauties, bet uzreiz kā viens uz viens, tā drosme papēžos. Tātad secinājums varētu būt, ka beigu cīņa varētu būt jūs viens uz kādiem 4 + vēl šis HULIGĀNS.

Nauris.
Nauris ir tas džeks, kura māju, darbavietu un vecāku uzņēmumu bombardē huligāni. Viņam tā nav paveicies, jo tēvs agrāk huligānu publiski veikalā pieķēra par kaut kādas preces zagšanu. Nu huligānam ir naids uz mūžu, un tā kā viņš ir infantils(huligāns) tā viņa naids ar katru gadu kāpj augumā. Nauris man ir paredzēts kā bagātais tēls šajā spēlē. Kā jau katrs bagātais, viņš ir vienmēr kārtīgi safrizēts, apģērbs vienmēr ir kā pienākas, vienmēr viss ir saskaņots. Bet kā jau katram bagātniekam(nu tas laikam tāds stereotips) viņam ir mīnusi un tādi neko sev mīnusi. Tātad, viņam obligāti vajadzētu būt tādam kā iedomīgam, egoistiskam, izspiedējam. Šīs īpašības liks arī saukt palīgā pēc Edgara(jūsu marionete, kuru vadīsiet visu spēles laiku). Nauris ir paredzēts spēlē parādīties tikai pāris reizes- sākumā, kad sāksies visas tās nepatikšanas, kaut kad vidū, kad spēles varonim radīsies tur viena problēma un laikam tad jau arī beigās, kad it kā viņš tiks piesaukt atriebt pāridarījumus. Un arī Nauris ir paredzēts kā infantils cilvēks, jo uzvedība velk uz huligāna pusi.

Edgars.
Īstenībā Edgars šajā spēlē pilda rokaspuiša pienākumus. Draugs, draugs, bet dara visu melno darbu, tāds kā aģents, kurš izsaukts sadabūt rokā slikto puisi huligānu. Edgars vairāk pretendē uz lētticīgā drauga- izsitēja- mūra sienas statusu. Edgars ir trenējies cīņas mākslu, nevis kaut kādu karatē vai kapuero, bet gan vairāk koncentrējies uz boksu + ielu cīņa salikumu(baigi krutais, ja?). izskats ir domāts klasisks. Tas nozīmē, ka bikses būs diezgan gaišas džinsenes, baltas krosenes, melns t-krekls, gaiši mati, zilas acis un cits klasiskais. Edgars ir domāts tāds arī bezrakstura cilvēks, jo viņā naids ir gandrīz tikpat liels kā Naurim. Nu un laikam sanāk, ka arī viņš ir infantils, jo es negribu ticēt tam, ka kāds no jums ar drauga lūgumu mestos kaut kādu huligānu rajona rīklē.

Tēvs.
Sīka vienība spēlē. Pilda vienīgi funkciju- es eksistēju. Manuprāt, ģērbies varētu būt uzvalkā, kā jau pieklājīgs cilvēks. Un šis ir tas cilvēks, kurš pirms vairākiem gadiem uzdrošinājies apvainot un pazemot publiski vareno huligānu.
Māte.
Tikpat sīka vienība kā tēvs. Arī spēlē parādās tik kādu vienu reizi, turklāt pat viņa īsti nav redzama, bet gan viņas siluets.

Huligāna rokaspuiši. Par tiem gan varu sacīt droši, tie spēlē parādīsies vairāk kā vienu reizi(minūtē Wink ). Tie ir paredzēti sporta kostīmos un obligāti baltās krosenēs. Daži varētu būt pat ar kādu buldogu pie labās rokas. Tas nozīmē to, ka garām tiem jau nu tiešām nevarēs paiet. Nu šie džeki varētu būt gana būdīgi, labi baroti, tādi, kas varētu piesist nabaga Edgaru. Bet to vai viņi piesitīs nosakāt jūs.

Runājot par tēliem, es vēl padomāšu, varbūt izdomāšu iekļaut vēl kādu seksīgu zaķi, lai jau stāsts ir vairāk traģisks un vairāk ar mīlestību plosošu noskaņu.

Ko es gribēju pateikt?
1)vienmēr apdomājiet savu rīcību, a to būs kā Edgaram- piekrita draugam pakalpot, un sanāca bēdīgi.
2)ja huligāni neliek tevi mierā, sauc palīgā labāk varas iestādes nevis mēģini pakļaut citus briesmām, tam jau menti domāti.

Spēli es taisos veidot 2d , bet kustība notiks 3 dimensijās. Nu tipa kustēsies viņš gan uz priekšu- atpakaļ, uz augšu, gan arī tuvāk pie sienām vai tuvāk kamerai. Nu ceru, ka sapratāt. Varētu likties, ka skatīsies tizli tas viss, bet mēģināšu likt klāt kameras efektus, lai tad nu izskatās jēdzīgi. Vadība notiks sanāk ar num8, num4, num6, num2(staigāšana), SPACE(lekt), W, A, S, D(varētu būt sitienu kombinācijas), T atvērt durvis vai lietot, izmantot kādu priekšmetu(nu ja tāda funkcija tiks iekļauta), C pietupties. Nu varētu būt diezgan neparocīgi iesākumam, varbūt pat diezgan sarežģīti, bet tā kā vajadzētu pabeigt, jo strādāju ta ne es viens un nebūs arī visi līmeņi, kā jau demo pieklājas. Visa stils(visi tie menu, izvēles, hud) varētu būt tā kā uz sienas zīmēts, graffiti, , bet ar tādu zaļu nokrāsu, ietonēts mazliet. Vienkārši iedomājos, ka tā varētu būt spēles krāsa. Mūzika būs veidota attiecīgi tam, kas notiek spēlē. Piemēram, kad kaujas, tad mūzika ir saspringta, metāliska, tāda, kas uzdzen emociju uzplūdus, tas varētu palīdzēt piekaut pretiniekus. Kad vienkārši staigā, tad mūzika varētu būt mierīga, tāda, lai uzmanība netiek nosista basu dēļ vai tamlīdzīgi. Nu ceru sapratāt. Ir paredzēts vēl iekļaut šur tur kvesta elementus. Nu tipa ieslēdza puisi mājā kaut kādā, vot i tagad ir jāizkļūst.

1. līmenis varētu būt pilns apmācības līmenis. Tiek iemācīts vispirms normāli staigāt, lai jau pierod pie kontroles. Tipa visādas barjeras, jāizskrien cauri kastu tuneļiem, jālec pāri(tas būs jāpielieto vienā uzdevumā, kur jābēg no suņa pāris sekundes. Suns būs spiests skriet cauri tunelim, a jūs leksiet pāri kastēm. Līdz ar to suns netiek klāt). Vēl apmācībā tiks iekļauta cīņa. Tas arī reizē noteiks cik labi kaujies. Tipa statusa noteikšana. Vajadzēs sākumā vienu, tad divus reizē, tad trīs reizē vajadzēs sist. Ceru, ka sapratāt.
2. sākas ar video, ka stroķis pie galvas ir Naurim, fonā redzams Edgars, kurš plosās. Tipa huligāns negrib nošaut, grib tikai paņirgāties par puisi, viņam tak nav dūšas, tikai izliekas spēcīgs. Skan teksts par to, ka viss iesākās ar pavisam nevainīgas atriebes plānošanu, bet nu tagad visi atrodamies šeit. Viss paliek gaišs un sākas spēle.(tas tā, ļoti prasti izstāstīts video apraksts. Teksta būs vairāk, detaļu būs vairāk. Nu tur man ar cg artistiem būs sarunas).
līmenis varētu būt tāds, ka jūs atrodaties pie URLU rajona robežas. Tur stāv viens sargs, aiz viņa ir kāpnes. Un vajadzēs vai nu sargu piekaut un tad rāpties pa kāpnēm uz augšu, vai arī vajadzēs nepamanītam tikt līdz kāpnēm un tad rāpties. Bet iedomājos, ka varētu ieviest sistēmu, ja nepiekauj sākumā līdz 3 sargiem, tad sitot 4, viņš varētu izziņot trauksmi un tie 3 atskriet, bet nezinu vai to realizēt vai ne. Nu tad, kad uzrāpsies pa kāpnēm Edgars, tad tur tālā jābūt visādiem šķēršļiem, par kuriem nestāstīšu. Galvenais vispār šajā uzdevumā būs uzzināt no viena puiša, kur var atrast huligānu. Tipa tas būs tāds spraigais iesākums.
3. līmenis varētu sākties ar to, ka redzams video rullītis, kur tipa Edgars izspiež no urlas, kur var atrast huligānu. Informācija tiek iekasēta, Edgars piedraud, lai tas klusējot, nebļaujot, ka viņš šeit bijis. Edgars jau iet prom, paskatās pa logu, ko tas tur dara un ierauga, ka tam jau mobilais rokā un zvana izsitējiem. Viņš taisās jau laisties, bet, atverot durvis, viņu jau sagaida divi izsitēji, iejauc viņam pāris reizes, klips satumst. Un tad aiziet. Edgars atrodas kādā pamestā mājā, kur pie izejas atrodas suņi ķēdēs. Šeit ieslēdzas kvests. Tagad būs jāizdomā kā no turienes izkļūt.

Nu šitā bija tikai scenārija pirmā daļa. Kad uzrakstīšu vēl, kas man galvā, tad es iesniegšu, bet nu tagad droši plosiet manu garadarbu uz nebēdu.
Back to top
View user's profile
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 2:42 pm    Post subject:

Huh, ku tomēr negatīvi uzrakstijos iepriekš. :) Sorre, slikts garīgais bija tobrīd. Enivei, novēlu veiksmi! :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 2:50 pm    Post subject:

tātad kaut cik der?
vispār anetix, tas ir labi, ja nodirš, tad ir lielāks stimuls censties uztaisīt labāk. tam jau arī tie gabali tiek likti, lai visi to gabalu kritizē, pēc tam autors zin kas jāuzlabo un tādā garā bla bla bla....
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 3:00 pm    Post subject:

patiesiibaa visam postam paargaaju tikai ar aciim paari, bet par urlaam runaajot... http://uncyclopedia.org/wiki/Urlas - jo vairaak striipinju uz bikseem, jo labaak Very Happy
sizzets, daudz neiedzilinoties, sakariigs, geimplejs ar skiet ok.
Back to top
View user's profile Send e-mail
AnetiX
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 05 Jun 2003
Posts: 573

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 3:56 pm    Post subject:

ugizs wrote:
tātad kaut cik der?
vispār anetix, tas ir labi, ja nodirš, tad ir lielāks stimuls censties uztaisīt labāk. tam jau arī tie gabali tiek likti, lai visi to gabalu kritizē, pēc tam autors zin kas jāuzlabo un tādā garā bla bla bla....
Es to saucu par kritizēšanu, bet nu labi... pieņemsim to tavu vārdu.. :)
_________________
Miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē
http://www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com
Back to top
View user's profile Visit poster's website
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 5:10 pm    Post subject:

nu, tas nebija domāts kā tu kritizē... vot tas ir tā kā nenopietnajā drugiem.lv web dizaineru forumā, vot tur izmanto manu vārdu, toties tagad no web dizaina sajēdzu šo to Wink
Back to top
View user's profile
wracker 007



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 5
Location: Liepāja

PostPosted: Fri Mar 24, 2006 8:24 pm    Post subject:

Jaa apraksts jau nu labais(BRAVO!!!) Varetu tev palidzet ar tām URLAM. ķipa vinju kaujas stilu. Starpcitu es varētu palīdzēt speles veidoshanas procesā ja tev vaig plidzibu. Pats esmu ieerējis radīt kautko tamlidzigu, bet ja negribi manu palidzibu tad tu varetu pastastit ka tu radiji savu meisterdarba DEMO versiju.Bet kur paliek tee vieta kad huligani va urlas(isti neatceros:P) saak ienist to teti? To vaidzetu uztaisiit ka pashu galveno intro visai spele un demo+ vel vaidzetu atsevisku intro ieks menu ustaisit: piemers: GTA-SA,tur iepazistina ar visiem teliem un parada kapec CJ tur nokluva,bet vieniga problema ka tas nav ieksaa San andreasaa . Nu lab negarlaikoshu tevi ar savam iecerem kuras bus gruti radit. Tikunta gruti ja bus saprats to ko es vel rakstisu Razz
P.S.:par to URLU kausanaas stilu: pats esmu ar URLAM kavies tapec apmeram zinu ka vini to dara. Sakuma kaujas 1/1 tad ja tu gusti virsroku un saac pamazam atsist tad iesaistas parejas URLAS un palidz savejam bet ja tu sac klut par to kuru piekauj un ja piekauj tad tas ar kuru tu kaujies paiet malina . Atnak parejas urlas un sak tev pa purnu mauk un paspardit lai papriecatos un tad aiziet prom . Ceru ka tev kautkad no mana raksta palīdzeja Smile
_________________
Izveidot savu jau sen cereto speli(sižets,scenarijs, jau izveidots uz lapeles atliek tikai istenot) Smile ceru kad kads varetu palidzet .....
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group