dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

E.v.i.t.a.
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 11:43 am    Post subject: E.v.i.t.a.

Nolēmu reiz pa visām reizēm salkt punktus uz i. Cool
To Ugizs: Malacis, ka vari saskatīt katru detaļu. Par tiem feisiem ...
Man jau ir tā mode - sākumā uztasīt šablonu, lai redzētu, vai ir viss vietā, tad sākt otro vilni - pārmainīt tekstūras (es nu točna pārtaisīšu tās), pārmainīt GUI skatījumu (pašlaik liekas pārāk primitīvi).
Telpu un objektu izkārtojums gan ir vēl primitīvs, te būs vēl jāliek jaunas mēbeles, jāveido jauns dizains u.t.t.
Bet tagad padomā, kāpēc es to uzreiz nedaru. Vienkārši tāpēc, lai jums būtu vairāk prieka no jaunās spēles. Ja es atklāšu pārāk daudz, kāds labums no tās? Visu jau būsiet redzējuši, nebūs prieka spēlēt.
To BHC: Nez, kāpēc Diskotēkā, pie tam Chilloutā, vajadzētu degt gaišām lampiņām?
OK, jaunajos skrīnos (no pulksten 14.00) ir gaišāks, bet tas ir vietā, kur tām vajadzētu degt gaišām - uzgaidāmā telpa? Turklāt man vairāk patīk tumsa. Smile
Turklāt, kas attiecās uz Wrong Way, es tikai turpinu quest tradīcijas, neko vairāk. OK, tā nu sagadījies, ka demo versijā būs tikai 3 līmeņi (Johnny house, disko, laboratory).
Pēc loģikas laboratorija būs visgaišākā, par to varat nešaubīties. Smile Smile Smile
Ja ir kādi jautājumi un vēlme piedalīties E.v.i.t.a. tapšanā, tad rakstiet Privāto Ziņojumu. Vajadzētu gan angļu valodas pareizrakstītājs, gan lomu ierunātāji, testētāji arī nenāktu par skādi (labums tikai no tādiem, kam ir ATI videokarte sākot no X700, vēlams kaut vai X1300).
Viss.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 12:23 pm    Post subject: Re: E.v.i.t.a.

EDDY wrote:
...Bet tagad padomā, kāpēc es to uzreiz nedaru. Vienkārši tāpēc, lai jums būtu vairāk prieka no jaunās spēles. Ja es atklāšu pārāk daudz, kāds labums no tās? Visu jau būsiet redzējuši, nebūs prieka spēlēt.

Taisnība vien Tev ir, EDDY... Biju iepriekš redzējis to daudzos TES4: Oblivion skrīnus un tagad man toč nemaz nevelk uz to spēli - es tur visu (nu vismaz to labāko) esmu jau redzējis skrīnos. Reāla Bethesda mārketinga kļūda... nu, nevajadzēja viņiem tos labos skrīnus publiskot pirms spēles iznākšanas!
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 12:27 pm    Post subject:

Wot!
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 1:32 pm    Post subject:

TES: IV -- Oblivionam ir viens no labākajiem mārketingiem, kas zināmi. Tas, ka Lamerz negrib jamo spēlēt netraucē, ka simtiem tūkstošu fanu visā pasaulē, skrīnu sakārdinātiem izpirkt veikalus sausus. Un TES sākumā vienmēr rādīja tikai tos labākos skrīnus, kad dažos saitos parā'dijās sliktāki, uz zemākiem settingiem taisiiti,Bethesda piespieda aizvākt.

Tā kā, ja gribi pārdot spēli, rādi labākos skrīnus.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 3:15 pm    Post subject: Re: E.v.i.t.a.

Lamerz wrote:
EDDY wrote:
...Bet tagad padomā, kāpēc es to uzreiz nedaru. Vienkārši tāpēc, lai jums būtu vairāk prieka no jaunās spēles. Ja es atklāšu pārāk daudz, kāds labums no tās? Visu jau būsiet redzējuši, nebūs prieka spēlēt.

Taisnība vien Tev ir, EDDY... Biju iepriekš redzējis to daudzos TES4: Oblivion skrīnus un tagad man toč nemaz nevelk uz to spēli - es tur visu (nu vismaz to labāko) esmu jau redzējis skrīnos. Reāla Bethesda mārketinga kļūda... nu, nevajadzēja viņiem tos labos skrīnus publiskot pirms spēles iznākšanas!

Pilnīgas muļķības.

Es skrīnu dēļ nokačāju Obli, pat zinot, ka viņš ievērojami bremzēs. Tiesa, es nebiju gaidījis fps 1-5. :D

Labprāt arī ievērtētu pašu gameplayu ar ultra-high settingiem un stabīlu >40 fps.
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
Lamerz
Lameris
Lameris


Joined: 09 Sep 2005
Posts: 99
Location: Rīga

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 4:29 pm    Post subject:

Laughing
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 11:48 am    Post subject:

Kamazs wrote:
Tā kā, ja gribi pārdot spēli, rādi labākos skrīnus.

Tas ir tikai loģiski, KAMAZ, bet ne pareizi.
Tas ir pareizi tikai tad, ja esi lielā zivs, nevis iesācējs-diletants.
Otrkārt demo versija būs manas komandas, bet pilnā versija iespējams tiks pārdota kādai citai firmai. Kurš pirks? Ja pirks, tad tikai idejas, pašu dzini arī viņi māk uztaisīt.
Tieši šī demo versija arī man palīdzētu sakārtot story pareizi, ko kurā vietā, kapēc. Grāmata ir grāmata, bet pārcelt to uz jūsu ekrāniem ir savādāk.
Kāds sakars ar scrīniem?
Tiešākais. Man nebūtu īpaša velme jums rādīt scrīnus vispār.
Parasti lielās kompānijas izlaiž demo tikai pāris mēnešus iepriekš no pilnās versijas, kad grafiskais dzinis ir jau gatavs u.t.t.
Bet te jūs redzat šīs spēles tapšanas gaitu.
Te vēl nav animētie modeļi, te vēl nav reflections, te pat pie gorizonta nav AI, kurš diezvai būs. To AI es neesmu solijis.
P.S> Runājot par scrīniem februārī... Nav mana vaina, ka ATI izlaiž 2005. gadā grafisko ( chipset? videocard?) 200M, bet tur neiet pat elementārākais OpenGL piemērs ar šeideriem.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 12:25 pm    Post subject:

jaa kad esi iesaaceejs iistais briidis ir uzkurinaat interesi ar suudiigiem screeniem - tas ljoti paliidzees Wink
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 12:37 pm    Post subject:

Vēlams izlasīt visu tekstu.
Ja slinkums, tad paskaidrošu - ja tu cel māju un rādi tās tapšanas stadijas scrīnus, tad par 100%, ka pirmie 70% kadri neko tev neizteiks.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 1:50 pm    Post subject:

EDDY wrote:

Otrkārt demo versija būs manas komandas, bet pilnā versija iespējams tiks pārdota kādai citai firmai. Kurš pirks? Ja pirks, tad tikai idejas, pašu dzini arī viņi māk uztaisīt.

Kas ir tava komanda?
Kas ir viņi? Laughing
Atmosties - neviens tavu spēli nepirks. Vēl jo vairāk - idejas netirgojas. Idejas ir simtiem un tūkstošiem. Gribi es pasviedīšu tev kādu no savējām? :D

Pie tam tavas ang.val. zināšanas ir UK mushroom-pickera līmenī.
No offence, manas arī. :D

Man kaut kā smīdina tavi posti, kas dvako no "es zinu labāk, man ir pieredze, es pārzinu industriju(jo es esmu strādājis par mushroom pickeri UK)".
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
zutiic
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 12 Jan 2004
Posts: 140
Location: Rīga

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 3:24 pm    Post subject:

eddy, cik tev gadu?
Quote:
Otrkārt demo versija būs manas komandas, bet pilnā versija iespējams tiks pārdota kādai citai firmai. Kurš pirks?

spriezu, ka veel par uk mushroompicker'i (labs termins, bhc:D)nevari buut,jo nedriiksti pamest valsti bez rakstiskas vecaaku atlaujas.
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 8:04 pm    Post subject:

Quote:

Parasti lielās kompānijas izlaiž demo tikai pāris mēnešus iepriekš no pilnās versijas, kad grafiskais dzinis ir jau gatavs u.t.t.

Ir dažādi demo. Tie, kurus mēs parasti redzam lejupielādei, tie ir domāti reklāmai, tos veido jau tad, kad gatavs ne tikai galvenais dzinējs, bet praktiski visa spēle. Nereti demo izlaiž brīdi pēc pašas spēles relīzes.

Taču nevajag jaukt šos demo ar tiem, kurus iesniedz Indago, piemēram -- tech-demo. Tech-demo ir demo, kas parāda, kāda varētu būt galīgā spēle, nenoslīpēts, bet pietiekami funkcionāls -- tātad tas uz ko tiecas Indago. Reāli, savukārt, tu nevari pat sapņot par spēles izstrādi, ja tu saviem "šefiem" (investoriem, publišeriem, potenciālai komandai) nevari parādīt tech-demo. Spēle sākas no tech-demo, tāpat kā glezna no skices.

Un tas ir tas demo, ko tu soli -- ar trim lokācijām utt, tas ir tech-demo un tas ir gatavs spēlei diezgan pat ļoti agri. Tādēļ pieprasīt tādu ir gauži loģiski.

Quote:

Te vēl nav animētie modeļi, te vēl nav reflections, te pat pie gorizonta nav AI, kurš diezvai būs. To AI es neesmu solijis.

Par šo jautājumu tev jau sen vajadzēja būt tikušam skaidrībā. Tas ir kaut kas ļoti, ļoti būtisks. Kāda žanra spēli tu taisi? Kvestu, tad WTF? Action? Tad WTF nozīmē "AI diezvai būs"? Action nevar būt bez AI, ja vien tas nav multiplayer.

Un, noslēgumā gribēju pateikt, ka visi šeit tevi vērtē pēc tā, ko vari parādīt. Ja tu salielies un nevari neko parādīt, tu esi Dreamer'is (cik atbilstošs niks). Ja tu sasolies, sarunā tīrākās muļķības, noliec termiņu, parādi zagtu materiālu un biegās aizlaidies -- tu esi morpheus. Pašlaik EDDY, vienīgais, ko esi parādījis -- tie ir tie tumšie skrīni, mēs arī jamos apspriežam. Mēs nespriežam par to, ka tev lūkn kaut kādas dīvainas problēmas ar graf.karti, mēs nespriežam par to, ka tavai spēlei ir šausmīgi kruta fiška apakšā, mēs nespriežam par to, ka tu praktiski visu nomainīsi un viss galu galā izskatīsies savādāk, mēs godīgi vērtējam to, kas ir. Tie ir skrīni. Un tie ir tumši -- noslēpj grafisko nepievilcību, vecs triks. Tur ir Poser modeļi, tizli, slikts stils. Tur ir daudz gramatisko kļūdu -- jājautā, vai tiešām tu grasies pats rakstīt spēlei storiju un mēģināt pārdot spēli,ja nevari salikt normāli dažus teikumus? Spriežot pēc spēles apraksta, tajā dialogiem ir liela nozīme. Tas ir viss, ko varam pateikt skaidri par tavu spēli (ja neskaita to, ka tev ir 3D dzinējs, kas vien ir lieliski).
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri Mar 31, 2006 2:02 pm    Post subject:

Man pēc tava raksta, KAMAZ, gribējās pārtraukt veidot savu spēli.
Tik pesimistisku noti tu ieliki.... Embarassed
Žanrs būs: Kinematogrāfiskais kvests + adventure + RPG.
Ja godīgi, viena putra. :)

To BHC: Neviens man neaizliedz iedot visus teikumus kvalitatīvam tulkotājam. Kā neviens neaizliedz man aiziet ciemos pie saviem muzikantiem un sarunāt lomu ierunātājus + muzonu u.t.t.
Un neviens man neaizliedz kādam iesmērēt savu ūberkūlo ideju par divām slepenajām organizācijām, kas .... (nu tas jau ir noslēpums, ko viņas dara). Pašlaik tam nav vajadzības ...

To Zutiic: Esmu vēl jauns, mācos staigāt pa jaunam. :)

P.S. Nopietni vai nenopietni mani posti, bet savādāk nevar.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Fri Mar 31, 2006 6:12 pm    Post subject:

EDDY wrote:
Man pēc tava raksta, KAMAZ, gribējās pārtraukt veidot savu spēli.
Tik pesimistisku noti tu ieliki.... Embarassed

Lai nu ko, bet, ja kāda teiktā dēļ tu svārsties pamest darbu, tad nu zini, vecais, ka nekur tālu netiksi. It īpaši, ja tas teicējs ir Kamazs. :D

Quote:
To BHC: Neviens man neaizliedz iedot visus teikumus kvalitatīvam tulkotājam. Kā neviens neaizliedz man aiziet ciemos pie saviem muzikantiem un sarunāt lomu ierunātājus + muzonu u.t.t.

Protams, ka neliedz.

Bet, vai tev ir "kvalitatīvais" tulkotājs?
Un kur un kas tad ir "tie tavi muzikanti"?(tie, kas knapi spējīgi uz akustiskās nostrinķšķināt F akordu, neskaitās).
Varbūt atsūti vismaz kaut kādu sempli no "taviem" muzikantiem(ieteicams zagtu)? Wink Par folk-song vai tipisku tuc-tuc mūziku taisītu FL studio nebrīnīšos.

Quote:
Un neviens man neaizliedz kādam iesmērēt savu ūberkūlo ideju par divām slepenajām organizācijām, kas .... (nu tas jau ir noslēpums, ko viņas dara). Pašlaik tam nav vajadzības ...
Varu atkārtot - idejas nepērk. Pērk spēles. Katram cilvēkam, manuprāt, ir vismaz ducis samērā interesantu un inovatīvu ideju. Problēma ir idejas realizācijā. Un parasti, tā ideja izvēršas pavisam savādāk nekā iecerēts. Vēl liela daļa savu "burvīgo" ideju nav spējīgi uzlikt uz papīra tik labi, lai piesaistītu kādu biedru, un parasti aprobežojas ar: "būs kruta, tjipa būsk kā gta-lv un, un, un... un tad vēl tas un tas būs... un tas... bet būs kruti". Jēhā!

Bet četrus īkšķus augšā. (priekš optimistiskas nots)
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Fri Mar 31, 2006 6:50 pm    Post subject:

kāpēc bhc pieminēji fl studio? kas vainas, vai tad ar to progu var taisīt tikai tuc-tuc mūziku? Wink
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group