dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

E.v.i.t.a.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Wed Apr 05, 2006 12:18 pm    Post subject:

Kamazs wrote:
Bet tu taču nedomā, ka kāds pirks no tevis storiju, kas ir tjipa : "speeles galvenais varonis ir siaamas dviinji orangutaans, kas nevis grib atriebties zinatniekiem, kas uz vinja veikushi eksperimentus, bet paliidzeet jamajiem turpinaat eksperimentus (sadistiski mocīt) uz citiem dziivniekiem vai cilveekiem, jo shis siaamas dviinis ir riktiigais ljauniitis un pie reizes mazliet psihopāts". Jā, tas ir salīdzinoši oriģināls "storijs", bet tas ir tikai pliks koncepts. Ja tu gribi ko pārdot, tev vajag tās 100 lapas un vairāk laba, ;abi uzrakstiita teksta labā valodā, lai cilvēki neaizmigtu pašā sākumā. Un uztaisīt to ir krietns darbs.

Bez tam, spriežot pēc tavām angļu valodas prasmēm, diez vai kāds ņems pretim tavu storiju. Un nesmīdini mani ar "ir profesionāli tulkotāji". Tulkot sausus dokumentus ir viens, tulkot literāru darbu (storiju) ir daudz, daudz sarežģītāk (un dārgāk) -- praktiski tas nozīmē pārrakstīt visu darbu. Ja tu gribi pārdot storiju, tev tas uzreiz jāraksta labā angļu valodā.

Un, kad būsi ticis tik tālu, neaizmirsti, ka nevienu ņefig tas neinteresēs. Tādu kā tu -- jūra. Oriģināls stāsts? Gimme a break, vai tad tu tiešām domā, ka viņi tur nevar izdomāt oriģinālus stāstus? IMO patiesība ir tāda, ka investori baidās no oriģināliem stāstiem no nezināmiem cilvēkiem -- pat ja tavs storijs būs satriecoši lielisks, viņi var to atmest kaut vai tikai tādēļ, ka tas ir pārāk liels risks.

Un, stulbi jau izklausaas, bet, nedziivo sapnos -- neviens kaut kaadu luuzaru no malas par galveno dizaineri nenjems. OK, tev varbuut ir fantastisks talants, bet tu tik un taa esi ..nekas. Ko tu vari vinjiem paraadiit? Tev ir gatava kaada speele? Kaads mods? Kaut kas, kuraa buutu redzams tas, cik kruts dizaineris tu esi. Nee, tu pat .lv komjunitiju nevari paarliecinaat par savaam speejaam -- ko tu iedomaajies iesaakt ar "iistajiem vechiem"?

Un dizaina doķis -- tu vai tad neesi dzirdeejis par to, cik daudz straadaajoshu tech-demo, demo versiju speeleem gulj izdeveeju plauktos. Ooo jaa, tev ir dizaina dokjis. Domaa tev vieniigajam? Citiem ir speeles dzineejs, citiem -- jau pati speele. Gribeet paardot pliku dizaina dokumentu....nu tas ir nepraats. Galvenokaart taadeelj, ka, ja arii tiktu izstraadaata speele, izdeveejs gribeetu, lai njem veeraa visas vinja veelmes, peec izdeveeja noteiktaam vadliinijaam, principiem -- tur vieglaak ir uztaisiit jaunu dizdoku.

Izklausaas pesimistiski, ne taa? Es zinu, ka vienmeer atradiisies industrijaa, kaads cilveeks, kuru panjeema no ielas ar vinja storiju/dizdoku/personiibu, lai vinjsh vadiitu speeles izstraadi. Jaa, bet taa gadaas reti un balstiit savus plaanus uz iznjeemumiem un lielu veiksmi ir...mazliet neapdomiigi. Da i nafig to vajag?

EDDY, beidz gvelzt muļķības un uztaisi spēli -- tas ir viss, kas tev jāizdara. Pierādi, ka mēs esam loši, uztaisi spēli, sāc tirgot kā sharewari -- tas ir pavisam reaali, tev tikai jaauztaisa laba speele. Un ja tu vareesi uztaisiit labu speeli, vareesi i storiju, i dizdoku nopaardot, i uzaicinaas tevi par lead designer.

Bet bez speeles nekur.

Piekrītu.

Game development is business.
Business is about managing risks.

EDD, diezvai kāds riskēs ieguldīt tavā superduper inovatīvajā un krutajā "idejā" naudu. On top of that, tu esi nulle. (Prove me wrong)
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 10:37 am    Post subject:

BHC wrote:

On top of that, tu esi nulle. (Prove me wrong)


Protams, ka wrong, BHC, varbuut esmu no tikai 0.2% no skaitla 1, bet nulle nu nekaadi.

To KAMAZ, labs ir, viss jau ir pareizi. Taada ideja par kluseeshanu jau bija sen, nu ok, kluseesim.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 1:42 pm    Post subject:

no votaa - sabiedeejaat eddy un taga nebuus ne screenu nekaa
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 1:44 pm    Post subject:

švaki, ka visi šeit baigi noslāņojas. guru vienmēr būs guru, tējkanna būs tējkanna...
Back to top
View user's profile
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 2:12 pm    Post subject:

Nē, nu nekas no tā teiktā nebija pats par sevi negatīvs -- tikai fakti. Kā esmu pamanījis, mūsu foruma geimdeviem (tiem, kas ir kaut ko uztaisiijushi) nepatīk runāt diži par lieliem nākotnes plāniem, jo paši laikam ir apdedzinājušies.

Tāpēc tāds hype no EDDY un citu puses tiek uztverts ļoti uzmanīgi un rezervēti, jo viņi vēl nav pierādījuši, ka nav kārtējie morfeusi. Ja tu neesi pamanījis to varzu ar wannabe gamedeviem, kas sola taisīt nākamo GTA SanAndreas, tikai labaaku, tad tu noteikti neesi iipashi lasiijis ne sho, ne gamez.lv forumu.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
ugizs



Joined: 07 Jan 2006
Posts: 119

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 2:21 pm    Post subject:

es zinu, ka daudzi 'taisa' labāku GTA. kad man bija 12, tad daži taisīja to uz macromedia flash, ierpiekš daži mēģināja ar microsoft office visual basic(nu tipa iekļautais).. tās lietas cik nu esu dzirdējis, tik arī esmu. uzskatu, ka guru vajadzētu visiem lielīties ar panākumiem, apgaismot tējkannas, tas tā, man pašam būtu interesanti uzzināt ko dara lv kexi.
p.s. eddy nesola GTA, viņš sola evitu!
Back to top
View user's profile
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 6:49 pm    Post subject:

Quote:
eddy nesola GTA, viņš sola evitu

Tur jau taa lieta.Vinsh SOLA!
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 7:58 pm    Post subject:

Ai da labi nomierinaties taču, ja viņam galu galā kaut kas labs sanāks man tikai prieks, bet tikmēr miers, tad jau redzēs! Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Apr 26, 2006 10:51 am    Post subject:

Nekā diža, bet E.v.i.t.a. iznāks uz DirectX 9.0.
Tā kā varat neskriet uz veikaliem pēc jaunākās videokartes, pilnīgi pietks ar vecajām. Razz
Kāpēc pāreju?
Pirmkārt jau tāpēc, ka šis DirectX ir labāks par OpenGL.
Otrkārt, labāk pašam visu darīt.
Treškārt, notebooks rullē tikai DirectX 9.0. Crying or Very sad
OpenGL šeideru loģisku tas nepieņem.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Wed Apr 26, 2006 3:01 pm    Post subject:

Es atvainojos, protams, par muļķīgu jautājumu, bet vai tad jaunākās videokartes supportē kautko jaunāku par DirectX 9.0?
Tavi pirmkārt/otrkārt ir ļoti subjektīvi. Vajadzēja tajos teikumus pielikt vārdu "manuprāt".
Par šeideriem runājot, vai zini, kas ir Cg (no NVIDIA)? Tā ir universāla šeideru valoda, kas kompilējas gan uz DX, gan GL šeideriem (pie tam gan High level, gan arī low level). Kompilēšana notiek vai nu izstrādes laikā, vai porgrammas runtaimā, tādējādi nokompilējot šeiderus atbilstoši ne tikai izmantotajam API, bet arī izmantotajai videkartei.
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Wed Apr 26, 2006 3:07 pm    Post subject:

Bubu, kaunies!
Videokartes, kas atbalsta 3. šeideru modeli, atbalsta DirectX 10.
Protams, DirectX 10 iznāks tikai uz Vistas.
Protams, ka visi mani topiki ir manuprāt
Runjot par Cg, tas ir tāds zvērs (manuprāt), kuru es lāgā neesmu vēl pieradinājis. Es pat nezinu ar ko kompilēt un kā kompilēt šo zvēru.
Giga tā arī neuzrakstīja to Cg tuto....
P.S. Tu varētu iebilst - Bitīt matos, vēl tālu līdz tam DirectX 10.
Nu un tad? Ne jau velti šie tuto grozās iekš DirectX SDK, lai būtu laiks mums developriem tos izveidot.
Vista jau ir gatava, tikai to testē biski pa ilgu.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Wed Apr 26, 2006 3:23 pm    Post subject:

dx10 buus shader 4.0 (vertex un pixel shaderi buus kopaa vienaa shaderii) un shobriid nav hardwares kas supporteetu dx10

po moimu tak.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
bubu
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 3223
Location: Riga

PostPosted: Wed Apr 26, 2006 3:28 pm    Post subject:

Kāpēc man liekas, ka DX9c no kautkādas versijas jau atbalsta SM3?
http://www.microsoft.com/whdc/winhec/partners/shadermodel30_NVIDIA.mspx
Vai arī iz nvidia lapas: http://www.nvidia.com/page/geforce_6600.html
Quote:
Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0 Support
Vai arī es kautko jaucu? (pats ar DX gandrīz neko neesmu darījis, tāpēc kautko iespējams esmu saputrojis)

Cg šeiderus kompilē ar cgc.exe. Vai ar attiecīgajām API fjām runtaimā. Manuālī viss ir aprakstīts. Ar piemēriem un visu referenci arī. Jeb tu nelasi manuāļus kā tādus (tb oficiālo dokumentāciju)?
Back to top
View user's profile Send e-mail
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Thu Apr 27, 2006 11:19 am    Post subject:

Vecais_Dumais_Laacis wrote:
dx10 buus shader 4.0 (vertex un pixel shaderi buus kopaa vienaa shaderii) un shobriid nav hardwares kas supporteetu dx10

po moimu tak.

Iespeejams, ka taa, bet pa mojemu arii 3. shadera modelis buus uz DirectX10. Tad jau neviens gamedevs neko nevar iesaakt, jo 4. shadera modelis manupraat veel nav iemonteets nevienaa videokartee, jebshu es atpalieku no tehnologiskaas atiistibas?

To Bubu: Varbuut vari iemest visus linkus manaa e-kastee, lai man nebuutu jameklee pa visu pasauli tos tuto par Cg? Kazi mana iebuveetaa 200M AT?I karte atbalsta Cg.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Vecais_Dumais_Laacis
Guru
Guru


Joined: 29 Jan 2004
Posts: 800

PostPosted: Thu Apr 27, 2006 12:00 pm    Post subject:

par to arii ir runa ka shobriid nav iisti jeegas dx10 kauko dariit iznjemot iepaziities. dx10 neir backward compatibls ar dx9 un paareejiem.
_________________
...un ja bites buutu laachi...
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group