dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Zerbst S., Duvel O. 3D Game Engine Programming

 
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 9:00 pm    Post subject: Zerbst S., Duvel O. 3D Game Engine Programming

Taatad.Saakshu ar to,ka iesaku shajaa forumaa izveidot sadalju tieshi graamataam. Jo kaa lai orienteejas aarzemju literatuuraa no vinju pashu nevisai objektiivajaam atsauksmeem.

Shoreiz runaashu par virsrakstaa mineeto graamatu.Nopirku un tagad manlieks izmetu 50Ls (nu vismaz pusi no taa) veejaa.No shiis graamatas NEVAR izveidot pilniigi nekaadu speeli (briinos kaa vinjiem sanaaca taa speele kas ir graamatas diskaa), nerunaajot jau par optimizeetu speeli.
Pirmkaart->peec katras nodaljas naakas mekleet informaaciju internetaa vai forumos,jo ir daudz nepilniibas.Es graamataa izlaboju nu jau 3 kljuudas (kad buus laiks es vinjas uzskaitiishu).Vislielaako kljuudu varu izstaastiit->tiikla speele suuta informaaciju visiem tiikla speeleetaajiem par pashreizeejo poziiciju,nenjemot veeraa pingu.PILNIIGI nepareizi.Atkaartoshu->briinos kaa taa speele uz diska vispaar straadaa.

Nu tad shajaa sadaljaa vareetu iemest atsauksmes un ieteikumus pirkt vai nepirkt kaadu graamatu,lai neatkaartojas mana pieredze.

P.S. Esmu paarliecinaats ka shajaa graamataa ir DAUDZ vairaak kljuudu,kaa esmu atradis,jo lasiju tikai sadaljas, kuras intereseja mani.
_________________
long time; /* know C */
Back to top
View user's profile Visit poster's website
BHC



Joined: 31 Jan 2006
Posts: 81

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 11:51 pm    Post subject: Re: Zerbst S., Duvel O. 3D Game Engine Programming

elvman wrote:
Taatad.Saakshu ar to,ka iesaku shajaa forumaa izveidot sadalju tieshi graamataam. Jo kaa lai orienteejas aarzemju literatuuraa no vinju pashu nevisai objektiivajaam atsauksmeem.

Shoreiz runaashu par virsrakstaa mineeto graamatu.Nopirku un tagad manlieks izmetu 50Ls (nu vismaz pusi no taa) veejaa.No shiis graamatas NEVAR izveidot pilniigi nekaadu speeli (briinos kaa vinjiem sanaaca taa speele kas ir graamatas diskaa), nerunaajot jau par optimizeetu speeli.
Pirmkaart->peec katras nodaljas naakas mekleet informaaciju internetaa vai forumos,jo ir daudz nepilniibas.Es graamataa izlaboju nu jau 3 kljuudas (kad buus laiks es vinjas uzskaitiishu).Vislielaako kljuudu varu izstaastiit->tiikla speele suuta informaaciju visiem tiikla speeleetaajiem par pashreizeejo poziiciju,nenjemot veeraa pingu.PILNIIGI nepareizi.Atkaartoshu->briinos kaa taa speele uz diska vispaar straadaa.

Nu tad shajaa sadaljaa vareetu iemest atsauksmes un ieteikumus pirkt vai nepirkt kaadu graamatu,lai neatkaartojas mana pieredze.

P.S. Esmu paarliecinaats ka shajaa graamataa ir DAUDZ vairaak kljuudu,kaa esmu atradis,jo lasiju tikai sadaljas, kuras intereseja mani.


Tu noteikti zini šo linku,
http://www.happypenguin.org/
Bet es viņu aņīvējs atkārtošu.

Strādājošas spēles - lielākas un mazākas ar tīklu un bez.

Manuprāt, labākais resurss, kur var mācīties no citu kļūdām. Var redzēt daudz dažādas pieejas vienai un tai pašai problēmai. Redzēt, kādus design patternus izmanto viens vai otrs izstrādātājs un tamlīdzīgi.

Ja pirkt grāmatas - tad par kaut ko specifisku. Vai vismaz kārtīgi saturu(nokačājot) apskatīt pirms pirkuma. Smile
_________________
Screenshot coming when hell freezes over.
Back to top
View user's profile
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Mon Apr 03, 2006 12:38 pm    Post subject:

Mjā, man arī nedaudz greizi aizgāja, kad nopirku T.Miller "Managed DirectX", hehhh.
Interesanti, ka uz jaunā notebuka ar DVD RW disks neiet, bet uz vecā CD-ROM, kam jau 2 gadi, iet ka nemetas.
Otrā problēma - 20% no projektiem neiet, jo redz direct X nav tādu vārdu kā SetPosition priekš Vertexiem.
Tāds .Commit priekš gaismām ir dzirdēt, bet kur un kā nomainīt to, nez.
Tā kā grāmatas vairs nepirkšu par geimu programmēšanu.
Esmu jau sakačājis no saitiem veselu kaudzi, tagadiņ tik jālasa.
Ja pirkšu, tad par ko citu.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
savage



Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31
Location: Riga,LV

PostPosted: Mon Apr 03, 2006 6:40 pm    Post subject:

Vienkarsi Managed Directx nebij tik loti nostabilizejies uz gramatas rakstiisanas briidi. SetPosition aizstaats ar vienk Position kuram pieskir vektoru un Commit vairs nav jaalieto. Pie tam var novilk oficialu source atjaunojumu jaunajam SDK. Man taa Millera graamata likaas vissaprotamaaka kada jebkad lasita par grafiku, nekaa lieka un vinekarsi paskaidrots.
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Programmēšana All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group