dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

DogFight
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Oct 16, 2003 7:11 pm    Post subject:

aaaaaaaaaaaaaaaa, damn, s**t, f**k un veel nezin kas, akal aizmirsu ielogoties Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Oct 20, 2003 10:45 am    Post subject:

Sorry, nepiefikseeju ka taa ir arkaade (izskataas peec sima).
Bet quad-tree prieksrociiba ir taada ka tas lauj sameeraa vienkaarsi mainiit virsmas detalizaacijas liikmeni atkariibaa no distances liidz kamerai.
Taa saucamais LOD (level of detail) algoritms.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Oct 20, 2003 10:52 am    Post subject:

Nu ar octree jau var dariit to pashu LOD, te es to neesmu izdariijis, jo izmantoju 3ds formaatu zemei - buutu gruuti apreekinaat pashu LOD'eeto meshu.
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 9:16 am    Post subject:

GiGa wrote:
Nu ar octree jau var dariit to pashu LOD.

Vai tu iisumaa nevareetu aprakstiit kaa octree LOD darbojas, es agraak par octree+LOD neesmu dzirdeejis?
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 11:35 am    Post subject:

Nu kaa? Nu tas pac LOD vien ir. Prieks katra octree tev ir viens high resolution mesh, un viens low resolution (nu ja grib var veel arii medium ielikt, vai pat veel vairaakaas pakaapees daliit). Tad, kad renderee nosaki attaalumu no acs liidz octree, un skatoties peec attaaluma ziimee vai nu high res vai low. Vai tad vareetu buut veel kaads veids, kaa tas vareetu darboties?

Quote:

es agraak par octree+LOD neesmu dzirdeejis?


Nu es arii, es vispaar par LOD implementaacijaam neesu neko lasiijis vai dzirdeejis Smile bet manas smadzenes smadzenjo ka kaapeec gan lai tas nestraadaatu ?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Oct 27, 2003 12:01 pm    Post subject:

GiGa wrote:
Prieks katra octree tev ir viens high resolution mesh, un viens low resolution (nu ja grib var veel arii medium ielikt, vai pat veel vairaakaas pakaapees daliit)


Nu patiesiibaa quad-tree LOD ir nedaudz sarezgiitaaks un realizacijas var buut dazaadas tacu galvenaa ficha ir taada ka ir iespeejams rendereet meshu daudz vairaak izskirtspeejaas, piem: katrs QT liimenis satur vienas izskirtspeejas sietu un paarvietojoties pa koku uz leju siets kluust smalkaaks. Taapeec ir iespeejams taisiit optimizaaciju ne tikai peec att. liidz kamerai bet arii pemeeram liidzenaakaam vietaam izmantot rupjaaku sietu bet kalnainaakaam smalkaaku. T.i. sieta smalkums tiek veidots dinamiski..
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Guest






PostPosted: Tue Oct 28, 2003 11:02 pm    Post subject:

Quote:

Nu patiesiibaa quad-tree LOD ir nedaudz sarezgiitaaks un realizacijas var buut dazaadas tacu galvenaa ficha ir taada ka ir iespeejams rendereet meshu daudz vairaak izskirtspeejaas, piem: katrs QT liimenis satur vienas izskirtspeejas sietu un paarvietojoties pa koku uz leju siets kluust smalkaaks. Taapeec ir iespeejams taisiit optimizaaciju ne tikai peec att. liidz kamerai bet arii pemeeram liidzenaakaam vietaam izmantot rupjaaku sietu bet kalnainaakaam smalkaaku. T.i. sieta smalkums tiek veidots dinamiski..


Confused neredzu iemeslu, kura deelj to pashu nevareetu dariit ar oct-tree
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 28, 2003 11:05 pm    Post subject:

tas tur augseejais arii esmu es Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Fri Oct 31, 2003 11:12 am    Post subject: It's realy going nowhere

Ok, meeginaashu detalizeetaak iepaziities ar octree, jo pagaidaam man pasham nau skaidrs kura struktuura buutu labaaka.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Oct 31, 2003 3:10 pm    Post subject:

Padomaajot vairaak par shito teemu nonaacu pie secinaajuma, ka quad-tree ir labaaks prieks zemes, jo ir daudz vieglaak implementeejams, tajaa pashaa laikaa resultaats abos gadiijumos buutu gandriiz identisks - tev bija taisniiba no pasha saakuma Smile

Bet vajag quad-tree katrai node'i pievienot arii vertikaalaas max un min coordinaatas, lai vareetu dazreiz noclipoties arii deelj augstuma - pienjemsim ja tu lido augstu augstu ar lidmashiinu un sakties horizontaa, tad ja nebuus vert coord clippings, tad tik un taa rendereesies taa zeme kas tieshi zem tevis bet ko tu neredzi. Naakmreiz noteikti izmantoshu quad-tree Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Nov 03, 2003 9:45 am    Post subject:

GiGa wrote:
ja nebuus vert coord clippings, tad tik un taa rendereesies taa zeme kas tieshi zem tevis bet ko tu neredzi


Nu vispaar veel pastaav taada lieta kaa FOV kliposana (field of view), respektiivi viss kas ir aarpus kameras redzes konusa netiek rendereets, jeb kaa gadiijumaa ar quad-t. : ja kaada qt dala jau ir neredzama tad taa tiek nogriezta jau saakumaa neejot taalaak pa koku (pienemot ka renderings darbojas rekursiivi).
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Nov 03, 2003 4:03 pm    Post subject:

Quote:

Nu vispaar veel pastaav taada lieta kaa FOV kliposana


par to es jau arii runaaju Smile . ar vert coord clippingu domaaju vertical coords. Ja netiks njemta veeraa nodu vertikaalaa coordinaate, tad dazas nodes nenocliposies, kuraam vajadzeetu noclipoties, to es gribeeju teikt Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Nov 04, 2003 11:32 am    Post subject: par skiniem

runaajot par visaadaam ar 3d grafiku saistiitaam lietaam, rodas jautaajums: kaa var iztaisiit realtime skinu nomainju?(piem. nomainot brunjas, tas paraadaas arii uz ekraana, ne tikai kaa property)
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Nov 04, 2003 7:44 pm    Post subject:

Quote:

kaa var iztaisiit realtime skinu nomainju?


Kaa tu to iisti domaa? Paskaidro konkreetaak! Iisumaa atbilde vareetu buut: ja tev vaig ziimeet vienas brunjas, tad ziimee taas, bet ja vajag citas brunjas, tad ziimee citas Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Nov 05, 2003 10:31 am    Post subject: reply for armor

tjipa kaa dungeon siege Rolling Eyes
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group