dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Kamdeelj projekti neizdodas.
Goto page Previous  1, 2, 3
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dev



Joined: 27 Jul 2004
Posts: 206
Location: Latvija

PostPosted: Thu May 04, 2006 11:26 pm    Post subject:

nu strpiiba ir - kaa jau visiem gamemakeriem arii DBPro noteikti ir savi limiti. Arii tehnologjiskajaa zinjaa shaadi riiki vienmeer buus soli nopakalj visam jaunajam. Tiesa es neesu iepazinies ar vinju nopietni, tachu kautkas man liek domaat, ka ja reiz visas lielaas kompaanijas neizmanto sho briinumaino riiku kas maksaa nieka 50 Ls, bet gan teeree simtus tuukstoshus par nopietnu dzineeju licenzeem vai pashi tos raksta, tad vinjaam noteikti ir pamatots iemesls.
Taa pat arii liidz shai baltai dienai neesmu speeleejis nevienu speeli, kas buutu veidota uz kaada no shiem riikiem. Taapat arii neesmu redzeejis shaadas speeles speelju topos - patiesiibaa vispaar atsauces uz shaadaam speeleem esmu redzeejis tikai sho riiku maajaslapaas.

Runaajot par industriju - dzineejus peerk ljoti maz firmas - tikai lielaas kas to var atljauties. Lielaakoties dzineejus raksta pashas firmas. Un pat ja peerk dzineeju - parasti tas tiek pielabots un paarveidots lai atbilstu labaak vajadziibaam.
Taapat arii pashaa speeles izstraades procesaa programmeetaaji ir un buus galvenie leemumu pienjeemeeji - taa ka droshi var uzskatiit to par galveno game dev dalju.

Ps: un torque engine ir maksimaali neoptimizeets meesls, kursh ir nenormaali izreklameets un visi vinju zin.

Pps: vaig kaadreiz arii palasiit gamedev sludinaajumus - tad arii buus skaidriiba kas tiek prasiits un kas jaazin.. lielaakoties proffesional C++ 5 year experience ir must have.
Back to top
View user's profile Visit poster's website MSN Messenger
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Thu May 04, 2006 11:41 pm    Post subject:

Es gandrīz visam piekrītu, tikai te ir viens nieka BET:

1) Diemžēl cik es zinu neviens no klātesošajiem nav LIELAIS gamedev un visi ņemās paši savam priekam, tāpēc kur mums raut $ Quake enginam?;

2) Nosauc man dažus iemeslus kamdēļ tev būtu jākodē vienam tas ko citi ir jau sen pirms tevis paveikuši un tas ko viņi ir paveikuši maksā 25 Ls robežās (DBPro Latvijā tik arī maksā), nu pasaki priekš kam tev katru reizi pašam kodēt basic dx frameworku, ja šādu engine izstrādātāji to sen jau ir utilizējuši pilnībā. Neviens man neprasa izgudrot riteni un neviens nespriež pēc tā ar ko tu esi taisījis spēli, ja vien tā ir laba un baudāma spēle, tad kāpēc gan netaisīt spēli ātrāk ar šādiem enginiem un pievērst lielāku uzmanību pašai spēlei un tās balansam nevis fakin' kodēšanai?;

3) Protams koderi ir un paliek neatņemama spēļu sastāvdaļa tikai lietiņa tāda ka tie koderi vieni paši neko nespēj, bet ja viņiem iedod dizdoku un paskaidro kas kā jātaisa, iedod kaudzi ar māksliniekiem, citus kreatīvus ļautiņus un kad tie sāk strādāt vienotā komandā tad tikai var būt runa par kaut kādu spēli;

4) Spēļu galvenā fīča ir un paliks pašā spēlē nevis tajā kādu jaunāko šeideru versiju tā atbalsta un vai tur ir kūlīgi fx. Ir miljoniem spēļu kuras atpaliek tehnoloģiju ziņā, bet arvien piesaista daudzus jo daudzus spēlētājus;
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
EDDY



Joined: 07 Oct 2005
Posts: 1610
Location: Dzimtā zeme, Latvija

PostPosted: Fri May 05, 2006 11:06 am    Post subject:

Kamazs wrote:
Jāņem kredīts, lai būtu nauda? Nauda, lai būtu projekti? Projekti -- lai būtu zināšanas?...

Ja nav zināšanu, nav arī projekti, kurus varētu izveidot.
Es te nerakstu par īsajā - sīkajām spēlītēm.
Lielam projektam ar AAA simboliku un vietu 636 veikalā vajag kredīts ar vismaz 50 000 latiem.
Tā teikt, lai visi būtu paēduši, jo izveidot spēli 6 mēnešos nav reāli.
Ja tev nav projektu, ko rādīt, tu pie kredīta netiksi.
_________________
Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
Back to top
View user's profile
Olby
Indago dalībnieks
Indago dalībnieks


Joined: 19 Apr 2004
Posts: 230

PostPosted: Fri May 05, 2006 1:11 pm    Post subject:

Noslēgtais aplis! Wink
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Iesācējiem All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group