dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Dogfight screens
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 6:47 pm    Post subject:

Laabi, laabi Smile

Pirmajaa postaa shinii threadaa tagad ir jaunie screeni (veseli 14 Razz )

plus, Dogfight varat dabuut sheit: http://gigasoft.times.lv/dogfight.exe (self-extracting zips vai rars, piemirsu )

Dazas pieziimes attieciibaa uz dogfight:

ja palaizjot vienkaarshi karaas nost, tad ar restart kompi lielaakoties buus liidzeets (zinu diezgan daudzus kam peec CS 1.6 speeleeshanas karaas dogfight, laikam jau ir veel kaukas liidziigs). Ja peec restart neiet, tad gan vairs nezinu kas par lietu :)

Lai speeleetu tev VAJAG video karti kas supportee multi texturing

ja palaizjot saka ka kaukas nav ar skanju kaartiibaa - vainu tev nav uzinstaleets OpenAL (buus vien jaainstalee ja gribi ar skanju speeleet), vai arii tavs kompja configs neatljauj 32 sound sources vienlaiciigi, tad jaaiet setup.exe un sound sources uz 16 jaauzliek.

Ja uudenii noveerojams LJOTI stiprs z-fighting, tad vajag laikam iet uz setup.exe un visus bitus uz 16 uzlikt, kas lielaakoties samazina z-fight, bet pilniibaa izniidet nevarees (ja nu vieniigi view distance uzliekot ljoti mazu)

Man nezinaamu iemeslu deelj ir dazi LAN kuros vienkaarshi nevar speeleet un viss (veel nevar speeleet caur inetu, ja kaadam no speeleetaajiem nets caur proxy iet, jo izmantoju UDP packages)

Tad veel, botus uzliek konsolee (~), ar komandu addbot <name>, name ir obligaati jaaieraksta, savaadaak bota nebuus :)

Un veel, ljoti biezi cilveekiem sanaak probleemas ka neieveero shito: kad pievieno serveri listam, joineejot: nospied ENTER, tad naak server DESCRIPTION, tad ENTER un tad IP. un nekaa savaadaak, ja IP buus nepareizs (nevis tur nebuus servera, bet ip buus nepareizs, piemeeram, 80.121.021.1, un URL arii neder, tikai IP) izleks message "Could not send with socket" vai kaukas taads. Zna4it Ip nepareizs, pa4ekojam un rakstam veelreiz :)

Zinaamie bugi:

ja serveris iziet no speeles kameer clients ir piekonekteejies, tad clientam paliek neredzams peles kursors menu. Izlabot paslaik nevaru, jo gribot izlabot to stelli ka uz daziem lan neiet, esmu konkreeti sachakareejis network kodu, un (gjeniaali, gjeniaali) backup neuztaisiiju Sad
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kats
Guest





PostPosted: Fri May 28, 2004 8:58 pm    Post subject:

En Saka kad Latvieši nespēj uztaisīt labas spēles.
viss ir labi ja pabeiksi būs ideāli
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sat May 29, 2004 7:49 pm    Post subject:

Nu vins iisteniibaa tagad skaitaas pabeigts - tas ir pamests novaartaa Confused
jo straadaaju pie pavisam kaut kaa cita indago konkursam... ljoti iespeejams, ka kaadreiz es vinju paartaisiishu vai uzrakstiishu no jauna daudz labaakaa liimenii, jo pagaidaam viss source ir "diezgan" suudiigs un pielikt kaut ko klaat vai pamainiit ir diezgan gruuti...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Jun 13, 2004 11:10 am    Post subject:

kadaa valodaa tu rukaa? ar opengl vai directx? tu esi malacis, ka kauko taadu uzbiidiji. Es arii tagad chiniiju projektu, tapec gribeetu ar tevi apmainiities ar pieredzi.
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jun 13, 2004 2:54 pm    Post subject:

C++, OpenGL, OpenAL, viss paareejais tiirs WinAPI, nekaada DX. Ja kaadi jautajumi droshi prasi shinii forumaa - tam tas ir domats, un te ir daudz pieredzeejushaaki par mani cilveeki, kopaa noteikti vareesim paliidzeet Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Tue Jun 15, 2004 3:36 pm    Post subject:

Kapec daudzi programmetaji (firmas ari) izvelas c++ nevis piemeram delfus (kas ir daudz vienkarsaks)? Vai piemeram Visual BASIC utt. Kad atver notepadaa kadu igru - parasti izlasisi rindinju - Microsof Visual c++ runtime library. Kapec?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jun 15, 2004 4:51 pm    Post subject:

Quote:
Kapec daudzi programmetaji (firmas ari) izvelas c++


Pats uz sho jautaajumu negribu atbildeet, jo tad te saaksies language wari :)

Vienaa vietaa lasiiju atbildi uz sho jautaajumu - "taapeec ka ar C++ ir atrasts risinaajums visaam programmeshanas probleemaam, kas liidz shim sastaptas". (Nav gan teikts ka tas nav izdariits citaas valodaas Smile ) Nu pie visaam probleemaam laikam nav pieskaitaamas taadas lietas kaa "programma kas uz jebkura kompja jebkuru speeli ljautu speeleet ar 100fps", bet tikai reaali risinaamas probleemas.

Quote:
nevis piemeram delfus (kas ir daudz vienkarsaks)? Vai piemeram Visual BASIC utt


Nu ja tai lietai pieiet nopietni, tad meklee nevis to kas vienkarshaaks, bet kas labaaks, taapeec shadu jautaajumu labaak neizvirziit. Es personiigi uzskatu, ka nav taadas lietas kaa gruutaakas vai vienkaarshaakas programmeshanas valodas - tas viss ir cilveka praataa, un atkaraajas no taa, cik pashsaprotama konkreetaas valodas sintakse cilveekam liekas pirmajaa briidii. Bet taas tikai manas domas...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Tue Jun 15, 2004 5:22 pm    Post subject:

Nuu, var tikai piekrist GiGam, vieniigi par to 100 fps..nuu..imho tas atkariigs ne tik daudz no valodas izveeles, kaa programmeetaaja prasmes. Domaaju, ka arii ieksh VisualBasic var dabuut gauzhi labu perfomanci, jautaajums - vai vajag?
C/C++ sintakse laikam jau ir viens no iemesliem, kaapeec to tik plashi izmanto. PHP/JAVA/JavaScript/visaadas skripting valodas un daudz mazu apakshvalodinju - visaam taam ir C tuva sintakse. Tas laikam noraada to, ka taada rakstiiba ir gana laba. Un ir arii. Ja saliidzinu koda rakstiishanu ieksh OPascal [DELPHI] un JAVA [C sintakse buutiibaa], tad godiigi sakot Delphi man ne praataa nenaak saukt par vieglu. Tik sarezhgjiiti, sapinkjeeti, prasiits fikseets formaats struktuurai - implementaacija sheitan, deklaraacijas tetan un nedo Dievs sajaukt - kompailerroru izmetiishu!
Nu un jaa, C ir tas pluss, ka jamaa ir sena valoda, bijusi pie pashas coda pasaules dzimshanas UNIX un C - kas bija pirmais gruuti pateikt, bet katraa zinjaa C ir klasiska veertiiba un tajaa speej saprasties visu paaudzhu koderi.
Veel arii tas ir stiliigi shobriid - rakstiit C/C++, jo, pacan, ja neraksti C tad tu neesi iists koderis, hehe. Taas protams zinaamaa meeraa ir muljkjiibas, tachu fakts paliek fakts - C ir populaars, internacionaals un inter-eeee nez, dazhaadiem meerkjiem vienliidz labi der.
Plus, prieksh C++ ir vieglaak atrast kaudzi ar bezmaksas kompileriem + debugeriem nekaa prieksh Delphi. Taa nu tas ir, dari ko gribi.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Jun 15, 2004 5:28 pm    Post subject:

Kamaz, tu mani par to 100 fps esi mazliet paarpratis, vai arii es tevi esmu paarpratis...
Quote:
vieniigi par to 100 fps..nuu..imho tas atkariigs ne tik daudz no valodas izveeles, kaa programmeetaaja prasmes.
ja tu man paraadiisi taadu programeru kura prasmes ir tik labas ka vins varees uztaisiit taadu progu lai HL2 ietu uz 486'aa ar 100 fps, es tev godiigi vergoshu visu atlikusho muuzu Smile Es to 100 fps progu biju domaajis kaa kauko totaali neiespeejamu, lai paaraak nepiesietos pie
Quote:
C++ ir atrasts risinaajums visaam programmeshanas probleemaam
Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Wed Jun 23, 2004 1:06 pm    Post subject:

Kaa tu dabuuji tik krutu terrain? Tur tak ir tuukstoshiem polygonu. Kaapec tad nevelk?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jun 27, 2004 1:41 am    Post subject:

Elvman, varbuut tas ir taapeec, ka es tikko atbraucu no nedeelju ilgas dzerstiishanaas laukos un ir 2:31 naktii, bet tavs posts man skiet nesaprotams Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
elvman
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 09 Apr 2003
Posts: 1278
Location: Kuldiga

PostPosted: Sun Jun 27, 2004 1:52 pm    Post subject:

es pat nezinu ko gribeju pateikt. Tu GiGa nedoma piedalities Indago?
Back to top
View user's profile Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Jun 27, 2004 5:11 pm    Post subject:

Domaaju gan un jau apmeeram meenesi straadaaju pie vienas lietas, kas manupraat tiiri labi derees indago, ja tikai pashuushu pabeigt liidz normaali speeleejamam liimenim...
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Aug 25, 2004 10:39 am    Post subject:

Man visus scrīnšotus rāda, un jāsaka, ka varētu būt arī kaut kas spēlējams ņemot vērā, ka tagad jau sen neesmu spēlējis nevienu normālu lidošanas simulāciju.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Aug 25, 2004 10:40 am    Post subject:

Man visus scrīnšotus rāda, un jāsaka, ka varētu būt arī kaut kas spēlējams ņemot vērā, ka tagad jau sen neesmu spēlējis nevienu normālu lidošanas simulāciju.
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group