dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Par The Zero Project
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Oct 14, 2003 5:11 pm    Post subject: Par The Zero Project

Daargie koleegji-developeri Laughing
Atljaujos pazinjot ka formeeju INDEPENDENT DEVELOPER STUFF(Komandu, kuraa laipni aicinaati visi, kas kaut ko saprot no 2d un 3d grafikas, muuzikas un literaaro darbu radiishanas.
Ar pieteikumiem veersties twilightdomination@inbox.lv
NEKAADU CITU ATLIIDZIIBU, IZNJEMOT INTERESANTU SADARBIIBU UN BEZMAKSAS SPEELES KOPIJAS, ES NEVARU PIEDAAVAAT Sad
Ar cienju-MORPHEUS
P.S. Ieteikumus, padomus, neskaidros jautaajumus vai kritiku varat raxtiit arii pa tiesho sheit
P.P.S. BALSOJIET!!!!!! Very Happy
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Oct 15, 2003 5:16 pm    Post subject:

Eee, shitas ir kas? Tu vaac cilveekus lai taisiitu to pirmo reaalo Latvijas RPG, kurs iznaaks 2004. gada pavasarii? Vai tas ir kaads cits projects? Vareetu zinaat kaadaa stadijaa paslaik ir sis projects un cik cilveeku tur jau ir pieteikusies? Un ja tu meklee tikai artistus tad cik programmeetaaji jau tev ir?

(Es gan iipashi netaisos piedaliities, ta4u interese par sho projektu man ir - vienkaarshi gribaas redzeet ka jums sanaaks)
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Thu Oct 16, 2003 8:42 am    Post subject: The Zero Project rulezz

Shis projekts pagaidaam ir kaudze of sources Smile un dazhi desmiti textuuru, kaa arii kaut kaads concept arts(uz papiira).
Man ir pieteikushies 2 cilveeki-3d artists un web programmeetaajs, bet main coding un visu citu kas man jau ir gatavs, esmu uztaisiiijis pats.
PS taa ir taa pati RPG, kas taisaas iznaakt 2004.g.
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Thu Oct 16, 2003 7:18 pm    Post subject:

Sveiks,

Quote:

Shis projekts pagaidaam ir kaudze of sources un dazhi desmiti textuuru,


tas neko daudz gan neizsaka Smile kaudze of sources? tas noziimee ko ? gandriiz gatavs engins? editors?

Un veelu veiksmi ja tu tieshaam esi nopietni noleemis to paveikt Exclamation
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Oct 17, 2003 8:43 am    Post subject:

Quote:
tas neko daudz gan neizsaka kaudze of sources? tas noziimee ko ? gandriiz gatavs engins? editors?

man ir gandriiz gatavs engine un paaris tonnas AI skriptu, bet nekaads nopietns editors man veel nav
veel man ir pilniigi pabeigts LAN multiplayer atbalsts un veel visaadi varbuut noderiigi koda fragmenti
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Fri Oct 17, 2003 5:28 pm    Post subject:

Quote:

man ir gandriiz gatavs engine un paaris tonnas AI skriptu, bet nekaads nopietns editors man veel nav
veel man ir pilniigi pabeigts LAN multiplayer atbalsts un veel visaadi varbuut noderiigi koda fragmenti


Lieliski Smile Exclamation nevaru sagaidiit kad vareeshu nomeeginaat speeli Cool
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Guest






PostPosted: Fri Oct 17, 2003 8:50 pm    Post subject:

Quote:
man ir gandriiz gatavs engine un paaris tonnas AI skriptu, bet nekaads nopietns editors man veel nav
veel man ir pilniigi pabeigts LAN multiplayer atbalsts un veel visaadi varbuut noderiigi koda fragmenti

Tava ziņa vietām izvēršas neloģiska(sk. veel visaadi varbuut noderiigi koda fragmenti). Spriežot pēc tava teiktā, man sāk rasties iespaids, ka tu piederi pie tām planskām, kas ķidā spēles(RPG) un opensource projektus utt. Wink '

Apbrīnojami, morpheus jau ir paspējis iedabūt pāris zaķīšus maisā.
Back to top
Ice



Joined: 18 Jan 2003
Posts: 67
Location: Ventspils

PostPosted: Fri Oct 17, 2003 9:27 pm    Post subject:

Anonymous wrote:
tu piederi pie tām planskām, kas ķidā spēles(RPG) un opensource projektus utt. Wink '

Nav jau tas sliktākais variants. Būtu labi, ja būtu kaut tādas latviešu spēles, tā, ka novēlu veiksmi darbā.
_________________
ICE ir runājis!
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Sun Oct 19, 2003 1:50 pm    Post subject: par kjidaashanu

ja taa tieshaam liekas, tad varu pilniigi godiigi pateikt ka esmu pietiekami attiistiits, lai ar kjidaashanu nenodarbotos. veel varu atgaadinaat, ka veidojot KOMERCIAALU projektu, par nekaadu kjiddashanu nevar buut ne runas. Evil or Very Mad
P.S.
Quote:
...piederi pie taam planskaam...

un pie kaa piederi TU?!
tie koda fragmenti noziimee visaadu garbage, kas rodas darba gaitaa, tikai kam veel nav savas vietas kopeejaa "katlaa"
Back to top
^Eikju
Guest





PostPosted: Sun Oct 19, 2003 3:00 pm    Post subject:

Izsakies skaidrāk, koda fragmenti.
Paskaidro: Tu saki, ka tava darba gaitā rodas garbage. Tad kāda no tava darba jēga, ja galā rodas garbage? Kapēc jātaisa kaut kas tāds, kam nav vietas kopējā katlā? Ko tu centies apmuļķot un kam tu centies ieskaidrot, ka pabeigsi garbage taisīšanu un karašu vārīšanu līdz pavasarim - NwN vai Morrowind līmenī? Es nezinu, vai tā tu biji iekarsies vai kā, bet noteikt release date + uber 3d RPG nu tiešām nebija pārgudri un tev pietika nekaunības tās baumas iesviest to gamez.lv kā rakstu - "pasaules mēroga". Vai manu dieniņu - cūcība es tev teikšu. Bet nafig nado? Labāk būtu mierīgi bez trokšņa savācis te pat dev.gamez.lv komandu un klusītiņām taisījis. Un zini, tas būtu ļoti svētīgi Wink !
Quote:
veidojot KOMERCIAALU projektu, par nekaadu kjiddashanu nevar buut ne runas

Kādēļ gan ne? Atmosties, tu atrodies Latvijā!
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 4:27 pm    Post subject:

Sveikinji,

^Eikju, ^Eikju, vai tad vajag shitaa ? Lai vins dara, ko vins grib! Vai tad vins tev maisa dziivi, taisiidams savu speeli? Nu un tad, ka vins to pazinjo
Quote:

iesviest to gamez.lv kā rakstu - "pasaules mēroga"

Question

Vieniigais, kas no taa var ciest, ir vins pats. Un vel, ^Eikju, tu pats nonaac pretrunaas - vienu briidi tu saki:

Quote:

tu piederi pie tām planskām, kas ķidā spēles(RPG)


un jau naakamajaa:

Quote:

Kādēļ gan ne? Atmosties, tu atrodies Latvijā!


Nav diez ko gudri, vai ne?

Un, morpheus, vai tas buutu godiigi prasiit paliidziibu no cilveekiem, sakot:

Quote:

NEKAADU CITU ATLIIDZIIBU, IZNJEMOT INTERESANTU SADARBIIBU UN BEZMAKSAS SPEELES KOPIJAS, ES NEVARU PIEDAAVAAT


ja tas ir, peec taviem vaardiem:

Quote:

KOMERCIAALU projektu


Question

Kaa tad tas buutu - citi straadaa, tu paturi pikji?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
^Eikju
Guest





PostPosted: Sun Oct 19, 2003 6:22 pm    Post subject:

GiGa, es nesaku, ka ķidāt spēles būtu labi, es saku pretrunā morpheusa uzskatam, ka nevar ķidāt spēles, ja ir komerciāls projekts. Visu var, ja labi grib. Bet GiGa, neesi tik naivs, nepārliecinos, vai vispār kaut kas sanāks un tad arī tur nav jēgas runāt par to, kurš paturēs piķi, utt.
Btw, es ļoti atvainojos morpheusam, bet šitā tas nenotiek IMO.

But that's sounds fucking fantastic:
spēle Morrowind un NwN līmenī
What a fucking fantasy!
And so that's so fucking hard to believe it.

(author is realy sorry, if he's wrong / i doubt it)

Huh?
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 7:11 pm    Post subject:

Nu labi, mani jau, protams, arii maac lielas shaubas, ka sanaaktu kaukas Morrowind liimenii Smile , bet, ja vins ir nopietni apneemies kaut ko dariit, tad "kaut kas" noteikti sanaaks, varbuut ne taa, kaa cereets, bet sanaaks. Ja cilveeks taisaas straadaat, tad mazliet pozitiiva laadinja un pamudinaajumu tikai paliidzees Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
^Eikju
Guest





PostPosted: Sun Oct 19, 2003 8:27 pm    Post subject:

Um, ok, pozitīvs lādiņš tiešām būs vajadzīgs un pat ļoti lielās dozēs, ja jams taisa visu solīto. ^_^
Tomēr dažreiz ar apņemšanos vēl ir par maz. Pavisam nesen viens apņēmības pilns gribētājs, SqualTM, arī vāca komandu utt., bet, protams, viss pajuka, pirmkārt, komanda sastāvēja no viņa un diviem, iespējams, draugiem/vienaudžiem, kuri, otkārt, praktiski no programmēšanas un gamedev neko neapjēdza, treškārt, gribēja uztaisīt online-rpg, UO klons or smth. Bija solījumi, kuri izklausījās (kā parasti) brīnīšķīgi, wow Shocked , bet loģiski viss aizgāja pa pieskari! Šajā gadījumā jāpiezīmē, ka šie drosminieki tik pārliecinoši solījumus nemētāja kā morpheus un dažs labs deputāts. Wink

Btw, es nezinu, vai mani pēc manis sacītā jams vēl tīmā ņems vai ne, actualy tas mani īpaši neuztrauc, bet es esmu izsaku gatavību palīdzēt, jā, nopietni. Cool
Diemžēl, pēc tevis, morpheus, sacītā programmētāju tev, diemžēl, iespējams, vairs nevajadzēs, bet es esmu vispusīgs džekiņš(yeah, right, izklausās muļķīgi) un varu palīdzēt arī citā jomā - grafika vai mūzikas gabals, toest, ne jau pats komponēšu, bet, ja solās būt laba spēle, ir pazīstami cilvēki, kas šajā gadījumā var uzmeikot kādu remiksu(attiecīgā tēma, ne tikai tehno).
Ja nav žēl, būtu vēlams redzēt tavu mapeditoru vai dzini. Wink
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Oct 21, 2003 9:36 am    Post subject: reply

varu jums atbildeet tikai sho:
*ja kaads grib piedaliities projektaa, lai suuta man emailu;
*ja kaadam ir iebildumi, tad ziniet ka kritiku es panesu normaali, bet tikai pamatotu un soliidu kritiku bez fraazeem kaa "karsahu cepshana" un "fuckin' ...";
*to, kas galaa buus iznaacis, juus redzeesit pashi;
*KURSH IR TEICIS, KA LATVIJAA NEVAR TAPT PASAULES MEEROGA SPEELE?!
(
Quote:
attopies, tu esi Latvijaa!
);

ar cienju - morpheus[/quote]
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group