dev.gamez.lv Forum Index dev.gamez.lv
Latvian Game Developers Community
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups 

Par The Zero Project
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
^Eikju
Guest





PostPosted: Tue Oct 21, 2003 9:05 pm    Post subject:

Labi, man jau vienalga, bet tās tavas hiperbolas(NwN un MW) un balamutība nebija vietā IMHO.
Latvijā teorētiski var tapt "pasaules mēroga spēle", bet praktiski gan nē.
Es neko sliktu nesaskatu šajā frāzē: karašu cepšana - tas pats jau vien ir kā putras cepšana. Smile
Bet pārprogrammējies C vidē gan esi... Laughing ;
Back to top
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 9:05 am    Post subject: Kritika?

Quote:

*ja kaadam ir iebildumi, tad ziniet ka kritiku es panesu normaali, bet tikai pamatotu un soliidu kritiku bez fraazeem kaa "karsahu cepshana" un "fuckin' ...";

Eeeeerm. Par ko lai izsaka to pamatoto kritiku - nekas jau nav publiski paraadiits, anonseets, ja neskaita shos izteicienus, pret kuriem arii visi iebilst. O, jaa, var Latvijaa uztaisiit profesionaalu speeli, protams, ka var. Tikai ne bez pieredzes un tavs vaards/niks morpheus nav dzirdeets man. Vai nu tu sleepies aiz cita vai arii neesi izstaadiijis savus agriinos darbus publiskai apskatei. Saki, tev ir jau kaada gatava speele? Redzi, es domaaju, ka lai uztaisiitu pasaules liimenja speeli, no saakuma ir jaauztaisa lokaala liimenja speeljuks. Veel vairaak, es uzskatu, ka jaataisa ir lokaals speeljuks, bet ar tiiru sirdsapzinju, iespeejams, ka sanaaks tieshaam hiits. Bet nevar uztaisiit cilveeks bez pieredzes, bez kaut vienas pabeigtas speeles pasaules liimenja speeli. Ja tev ir pabeigta speele - raadi shurp.
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 9:12 am    Post subject: Re: Kritika?

no malas liekas ka morpheus vienkaarsi censaas uztaisiit troksni un pieveerst uzmaniibu lai gan pagaidaam tam reaala backgrounda nau.
Tie triis skreeni ko es redzeeju ne paaraak paarliecina, jaa ir vide un kalni, pat kaut kaads skats maajas iekspusee, tomeer ir veel vajadziigi personaazi uc. taapeec gruuti ir noveerteet kaa tas viss izskatiisies darbiibaa...

Morpheus - uztaisi saitu, paraadi to kas tev ir, paarliecini par savu ideju ar reaaliem darbiem jo te taadu runaataaju taapat netruukst.
Par visaam taam raseem mans viedoklis ir diezgan konstants, nafig mums visus tos, jau komercializeetos, orkus un elfus (vai kas tev tur buus), musu veesture nau mazaak interesanta taapeec man skiet ka vajadzeetu izmantot kaut ko originaalaaku.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Oct 22, 2003 10:23 am    Post subject: reply

saits buus, varesit tur visu apskatiit, noveerteet u.t.t, bet par to
Quote:
teoreetiski var, bet praktiski gan nee
es 100 % nepiekriitu
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Wed Oct 22, 2003 11:29 am    Post subject: par speeli

es ljoti labi saprotu juusu kritiku un aizraadiijumus, bet to, cik tie pamatoti vai ne, juus redzeesit veelaak.
paskaidroshu dazhas lietas:
*komerciaals projekts: esmu jau lasiijis taadus izteicienus kaa citi straadaas un es sanjemshot pikji, bet es varu pateikt, ka pagaidaam projekts ir pilniibaa NEkomerciaals un tikai tad, ja vinjsh izdosies, varees domaat kaut ko par naudu un taas daliishanu.
*without serious background: tas man nepatiik visvairaak, jo kas jums liek domaat ka tas nav nopietns projekts? saita veidoshana ir aizkaveeta, jo es neesmu visai lietprateejs shajaa jomaa, kursh grib paliidzeet, var pieteikties. to cik tas ir nopietni vai ne, luudzu, nespriediet par aatru.
*cannot be as good as NwN or Morrowind: es nedomaaju ka shiis speeles ir kaut kaads slieksnis, kuru nav iespeejams sasniegt.
P.S. luudzu iztiksim bez tukshiem apvainojumiem, kaa fuckin' fantasy u.c.
P.P.S. luudzu paliidziet uztaisiit saitu!!!!!
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 11:41 am    Post subject:

Quote:

Tie triis skreeni ko es redzeeju ne paaraak paarliecina


skreeni? skreeni? raadi man shurp Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 11:54 am    Post subject:

P.S. man vispaar veelaizvien gruuti saprast ko juus piesienaties morpheusam ?
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Kamazs
Guru
Guru


Joined: 17 Jan 2003
Posts: 829
Location: The glorious ancient city of Loja

PostPosted: Wed Oct 22, 2003 5:52 pm    Post subject:

Es neshaubos, ka dzineeju var uzcept krutu. Protams ar bagiem zveeriigiem, bet peec idejas krutu. Tachu kas buus ar pashu kontentu? Kas tev uzrakstiis to milziigo speeles pasauli? Es gribeeju viens pats uzskriceleet vienu mazu kvestinbju..gandriiz aizrijos..
_________________
...un es uzskatu, ka Fallout ir etalons
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
^Eikju
Guest





PostPosted: Wed Oct 22, 2003 8:49 pm    Post subject:

Piekrītu Kamaza pēdējos 2 postos izteiktajai domai. It īpaši tam, ka nevar uztaisīt pasaules mēroga spēli bez pieredzes. Runājot par skriptingu, nav jau tik traki, kā Kamazs saka, galvenais ir laba scr. valoda un labs mapeditors + of cos' laba spēle, kurai taisīt kvestus ir kind a gandarījums.

Quote:
es nedomaaju ka shiis speeles ir kaut kaads slieksnis, kuru nav iespeejams sasniegt

Nu, bet loģiski! Un tik pat loģiski ir tas, ka tava spēle nu nebūs tā, kas pārkās šo slieksni IMO. (es neapšaubu tavas programmētāja spējas or smth, vienkārši nevar tā ņemt, bah, babah - skaties, kas par spēli, bitīt matos)

Morpheus, tā kā tu neko citu taustāmu neesi devis, tad kritizē to, ko tu saki - also loģiski.

Varbūt iedod tos skreenšotus, tad, iespējams, būs ko citu kritizēt? Sapratīšu, ja nedosi skrīnus, spēle agrīnā stadijā var sabojāt priekšstatu.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Oct 24, 2003 8:47 am    Post subject: par speeli

Domaaju ka mumus vajadzeetu nomierinaaties un nedaudz pagaidiit, vismaz tik ilgi, kameer buus pieejams mans saits un vismaz speeles agriina alfa versija, ko tad vareesiet apskatiit, kritizeet un slaveet Laughing
Pagaidaam varu pateikt tikai sekojosho:
* jaa, iespeejams, ka manu vaardu juus veel neesat dzirdeejushi, bet tas veel neko nenoziimee, jo (es nelielos) game development jomaa pieredze man ir.
* speeles screenus, alfa versiju un citu ko varees dabuut manaa saitaa, kursh driiz buus pieejams kaa www.codeforger.serveris.lv (veel nav pieejams, bet buus kaut kad peec kaada laika, ne visai gara)
*
Quote:
ne jau tu buusi tas, kas sho slieksni paarkaaps..

A KAS ZINA Question
Back to top
Hobits
Indago organizātors


Joined: 04 Jul 2003
Posts: 491
Location: Riga

PostPosted: Mon Oct 27, 2003 12:06 pm    Post subject:

GiGa: Es tos skreenus dabuuju pa tieso no morpheusa tapeec prasi vinjam.
Nezinu vai vins veelas tos publiskot.
Back to top
View user's profile Send e-mail Visit poster's website
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Mon Oct 27, 2003 5:36 pm    Post subject:

Quote:

GiGa: Es tos skreenus dabuuju pa tieso no morpheusa tapeec prasi vinjam.
Nezinu vai vins veelas tos publiskot.


Nu tad OK Smile morpheus, nevari kaadu screenu paraadiit? ja negribi publiskot, bet atlausies paraadiit man - PM'o man, apsolos talaak nenodot Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Tue Oct 28, 2003 9:38 am    Post subject:

screenus varu nosuutiit pa emailu jo saits veel nav gatavs
Back to top
GiGa
Indago Uzvarētājs
Indago Uzvarētājs


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 887

PostPosted: Tue Oct 28, 2003 11:06 pm    Post subject:

Quote:

screenus varu nosuutiit pa emailu jo saits veel nav gatavs


oo, paldies, labpraat uzmetiishu aci => giga86@tvnet.lv
_________________


Last edited by GiGa on Sat Nov 01, 2003 12:55 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send e-mail
Anonymous
Guest





PostPosted: Fri Oct 31, 2003 11:41 pm    Post subject:

nuus, ja var tad man a -> coder@inbox.lv
Back to top
Display posts from previous:   
dev.gamez.lv Forum Index -> Tavi projekti All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group